pokoj frana?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 19 Lip 2012, 16:22:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Elvelve, no nei chcialabym sie za zwierzatko wypowiadac, ale mysle, ze najlepiej by bylo niskobudzetowo ;D Ale moze sie myle.

zwierzatko_mojej_mamy

mobka ma racje, aczkolwiek podest jest bardzo dlugofalowy, co tez kusi

szczerze, to tak zmiany planuje raczej blizej jesieni niz teraz, dlatego tak jeszcze nie mam nerwicy i jeszcze tak si rozgladam wszedzie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

to łóżko w podeście fajne jest, ale ja bym się bała, że Paweł co noc lądował by na podłodze ;)
sama już oglądałam różnego typu rozwiązania do małego pokoju, ale ja o takich zmianach bym myślała bliżej jego pójścia do szkoły ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: bozena.dp w 06 Sie 2012, 00:13:10to łóżko w podeście fajne jest, ale ja bym się bała, że Paweł co noc lądował by na podłodze
bala czego?? ze spadnie z 10 cm?? :D no bez jaj - to gorsze by bylo lozeczko ikeowe dla starszych do spadania :D ja jedyny strach, jaki w ogole odczuwam przy zblizajacym sie dniu zmiany lozka to to, ze juz wtedy nie znam dnia ani godziny i nagle za moimi plecami moze stanac mlody.... i wtedy zaczne wieczorami siadywac tak, albo zrobie sobi pokoj w szafie lol :

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

zwierzu :D :D mam te same obawy :D

podest mi sie podoba, ale zastanawia mnie jedna rzecz - jak bym sobie chciała pokimać/posiedziec/pobawic sie na łózku, to z takim podestem nie bardzo tak w ciagu dnia (jak to sie otwiera w ogole?). Ja bylam dzieckiem bawiacym sie na łózku, na sofie, lubiałam jak było miekko. a w takim pokoju z podestem, to troche jak w biurze-tylko podloga i krzeslo do siedzenia. A  z czasem Fran przestanie sie bawic na podlodze i zostanie mu jedynie to krzeslo i sie moze nie rypnąc z ksązką, czy z mp3 na wyrku... tak sie zastanawiam... (no chyba, że to ma jakies rozwiązanie szybkootwierające sie)

zwierzatko_mojej_mamy

wysuwa sie. jednakowoz do walanie sie na miekkim to wtedy na podescie po stronie innej niz biurko mozesz nawalic poduszek albo bean baga i tez bedzie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

yoy

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 06 Sie 2012, 00:32:09na podescie po stronie innej niz biurko mozesz nawalic poduszek albo bean baga i tez bedzie
o, to byloby dobre rozwiązanie!

bozena.dp

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 06 Sie 2012, 00:19:08bala czego?? ze spadnie z 10 cm??

może nie tyle, że spadnie, ale że zamiast na łózku będzie spał na podłodze, a raczej tego, że każde lądowanie na podłodze = jego ryk i musiałbym do niego co chwila łazić, więc jak dla mnie taka opcja, póki co, odpada ;)

mika

Zwierzu zrób łóżko w podeście, potem będziesz mi doradać czy to dobre rozwiązanie i jak to zrobic bo też planuje ;)

vobi

Cytat: bozena.dp w 06 Sie 2012, 08:33:12
może nie tyle, że spadnie, ale że zamiast na łózku będzie spał na podłodze, a raczej tego, że każde lądowanie na podłodze = jego ryk i musiałbym do niego co chwila łazić, więc jak dla mnie taka opcja, póki co, odpada ;)


2-3 razy pewnie tak, a potem sie przyzwyczai

bozena.dp

na razie niech zwierz zrobi, zobaczymy czy zda egzamin, a potem będę myśleć, za jakieś 2-3 lata może :P
póki co i tak już kasy nie mamy ;D