Tablet

Zaczęty przez feeling.good, 16 Lip 2012, 10:13:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Ja w win8 mam na dole taki pasek i przez niego wchodzę w zamknij

vobi

#201
u mnie w momencie logowania/wylogowywania z profilu mam w dolnym prawym rogu ikonke do wylaczania...

Dodany tekst: 02 Mar 2013, 16:39:47

Cytat: mobka w 01 Mar 2013, 07:38:07panel sterowania przez szukajke uruchamiam
to go przypnijcie (kafelek) do ekranu glownego - jak jestescie na tym ekranie z kafelkami, kliknac prawym przyciskiem myszy, pojawi sie ikona "wszystkie aplikacje" i jak znajdziecie tam "panel sterowania" (w grupie system) to trzeba na niego kliknac prawym przyciskiem myszy i na dole w lewym rogu kliknac w "przypnij do menu startowego" czy jakos tak....

Dodany tekst: 02 Mar 2013, 16:40:47

generalnie w 8 trzeba sie naklikac prawym przyciskiem myszy i pojezdzic kursorem po rogach/bokach ekranu, zawsze cos wyskoczy ciekawego ;)

mobka

Vobi i to jest właśnie bez sensu.

vobi

#203
z takim argumentem trudno dyskutowac ;D

niewiemjaka

#204
kupilismy w końcu taki http://sklep.goclever.pl/tablet-goclever-m723g.html
wczoraj przyszedł więc jeszcze nie sprawdziłam wszystkiego tylko angry birds i internet i śmiga super :)


poszukuje silikonowe/gumowe etui na ten tablet, takie fajne widzialam u kogos, kolorowe, miękkie, z klapką...
i za cholere nie moge znalezc ... tylko biał i wszystkie bez klapek
ktos cos widział ? :bra:

mobka

Niewiemjaka przejrzałam parametry i fajny się wydaje.

zuzia

niewiemjaka
jak mi przypomnisz to się brata zapytam bo on ma taką jak chcesz. w dodatku granatową :)

niewiemjaka

Cytat: niewiemjaka w 07 Mar 2013, 12:44:11poszukuje silikonowe/gumowe etui na ten tablet, takie fajne widzialam u kogos, kolorowe, miękkie, z klapką...
i za cholere nie moge znalezc ... tylko biał i wszystkie bez klapek
ktos cos widział ? bra
poszukuje :bra:

fasolka1980

Cytat: niewiemjaka w 13 Sie 2013, 12:21:05
poszukuje :bra:


w każdym Apple store - do wyboru do koloru

Kasia

w Wolaczu masz na górze sklep z takimi gadżetami :)
obok euro, nad deichmannem

justynaaaa2

niewiemjaka a chcesz takie silikonowe? teść ma i wg mnie ono jest mierne, on też nie jest zadowolony, bo jakieś takie giętkie i mało stabilne :hmm: my mamy takie (tylko, że na samsunga, nie wiem czy do ipada będzie pasować) i jest fajne, bo sztywno stoi :)
http://www.alsen.pl/notebooki,k19/tablety,k354/akcesoria,l356/belkin-etui-skora-stoj-s-galaxy-tab-8-9-czarne-f8m168cwc00,p66147.html

niewiemjaka

dzięki dzięki polewam!
ja wlasnie nei chce skorzanego, chce ten plastikowo-silikonowy czy jak mu tam, musze wymacac i sprawdzic, nie chce przez neta, tzn skore przez neta ok, ale ten plastik chce zobaczyc
:beer:

konwalia


konwalia

Mobka albo ktoś inny :bra:

HP 7 Slate czy galaxy tab 2?



jusia

My mamy galaxy tab 1 i wg mnie super się sprawdza :) dzieciaki tablet uwielbiają to tak przy okazji ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mobka

KOnwalia poszlo pw, dostalas?
Ale generalnie GT2

konwalia

wezmę galaxy tylko jeszcze mi 3tys pkt brakuje :D
Dzięki!

damka

podbijam bo potrzebuje coś fajnego :) jest coś nowego, godnego polecenia?

szelma

Mam iPada od bodajże lutego i jestem zadowolona. Ale zależy tez, jaki masz telefon - jak Samsunga, to patrz na androidowe, bo bedzie się lepiej łączył.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

Cytat: szelma w 21 Lip 2015, 18:03:42Mam iPada od bodajże lutego
ja od bodajże marca i nie zamieniłabym już na nic innego, ale szelma dobrze mówi, bo synchronizacja z iPhonem to dla mnie rzeczywiście duży jego plus
choć z drugiej strony, tak sobie właśnie myślę, że jego płynność i niezawodność działania jest warta nawet braku synchronizacji z telefonem

damka

ja mam BB a drugi telefon to własnie samsung.
ale to ma być wyłącznie wygodne urządzenie do przeglądania netu wiec kwestia konfiguracji jest drugorzędna.

suegro

Też mam iPada i bardzo lubię.
Ale fakt, nie mam  porównania z innymi.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!