Tablet

Zaczęty przez feeling.good, 16 Lip 2012, 10:13:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

kolejne podejście do tematu taniego tableta
http://allegro.pl/tablet-ainol-mars-1gb-ram-1ghz-8g-1024x600-android-i2824507893.html

ktos się zna? potrafi doradzić czy OK czy shit całkowity?

na samsungi i jabłkowe cuda sie nie nastawiamy, nie potrzebujemy, za drogo, mamy inne wydatki itd to ma być michałowy sprzęt aby mi telefonu nie zabierał :)
czyli tablet będzie gdzieś z godzinę dziennie odpalany (tyle trwa film o samolotach, który Michał nałogowo oglada na youtube lol)
no i aby mozna było jakąś grę ew. za free sciągnąć :D

za wszystkie rady poleję sowicie :D może coś fajnego, podobnego, np. z wiekszym wyswietlaczem widziałyscie?

aja

Kasia ja dostałam namiary na coś takiego, że warto
http://allegro.pl/goclever-tab-r75-a4-0-1ghz4gb512ram-wifi-pojemnosc-i2762156219.html
ale Twoj wydaje się ciekawszy

Kasia

aja, dzięki :) doczytam co i jak :D

na razie o tym moim czytam raczej dobre opinie
gorsze opinie sa typu "dołóż 200zł i kup ten lepszy"

aja

Kasia zdecydowaliście się juz na tablet
ten którty Ci wkleiłam jest teraz po 199 zł w InterMarche ale jak zobaczyłam gdzie jest ten sklep to  :crazy: kusi mnie za tą cenę
znajomi dali dzieciom na mikołajki i powiedzieli ze supersię sprwuje, spadł jużkilka razy ii jest cały, działający

zuzia

ja do Błoni mam w sumie niedaleko :)

aja

Zuziaaaa dziękuje ci dobra Kobieto :) obdzwonilam sklepy,
Już ich nie ma - wiec ściema jak zawsze, moze było kilka sztuk

Kasia

My już kupiliśmy ten z allegro
Na razie wyglada ok

Angie


elve

my mamy ainol aurora 1
troche muli, gdyby nie to ze kupilam okazyjnie to wzielabym dwurdzeniowy
w sumie nie mam porownania, bo nigdy nie testowalam innego tabletu, ale daje rade
angry birds smigaja ;)

aja

Agnie my kupiliśmy tylko słabszego model 72 czy 75 juz nie pamiątam, działąją :) fajne są!

Angie

aja dzięki  :beer:  wczoraj zamówiliśmy :)

niewiemjaka

no dobra, to jakie macie ostatecznie te tablety i jak je oceniacie ?
pytam pod kątem dziecka

Angie

niewiemjaka do naszego nie mamy zastrzeżeń.
Dla dziecka super, M. też używa. Ja wolę laptopa.

mobka

Ja dostałam teraz dla siebie galaxy tab 2 7" i wolę net w komórce ;) Owszem do czytania ok, ale posty na strefie się źle pisze ;) Nie wiadomo czy jedną ręką, czy dwoma... Dla dziecka zapewne byłby super ;)

fasolka1980

My mamy ipada i nie mam zastrzezen. Strefe glownie czytam na ipadzie karmiac mloda.

justynaaaa2

mobka no właśnie byłam ciekawa jak on w pisaniu się sprawdza  :hmm:
my mamy tego większego, chyba 10cali i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie mniejszej klawiatury
tak właśnie przypuszczałam, że może być kiepsko, bo jednak mały ten ekran, a do czytania spoko, tak jak na większym telefonie :D

mobka

Justynaaaa, ja bym 10" w ogóle nie chciała, bo tego już jedną ręką nie potrzymasz. Ta 7" pod tym względem jest ok, ale właśnie jeśli chodzi o pisanie, to jedną ręką się nei da. A ja potrzebuje do korzystania, jak z Kubą się bawię i ewentualnie jak będę Młode nr 2 karmić, czy siedzieć w wiosennym słońcu na łąwce ;)
Za to jestem bardzo zadowolona z ultrabooka 13,3". Idealnie się na nim pracuje (gdyby nie win8).

malutenka

Cytat: mobka w 28 Lut 2013, 21:17:52(gdyby nie win8)
niechaj szczeźnie! Trochę mi żal wywalać, bo legalny, ale w końcu mnie tak wkurzy, że z nim nie wytrzymam.

vobi

rany, a co wam ten Win8 tak nie lezy? Ja chyba jestem jakas zboczona, bo go lubie, chociaz uzywam na normalnym komputerze/laptopie (tzn. bez ekranu dodtykowego) ;)

malutenka

vobi, nic nie mogę na nim znaleźć. Żeby wyłączyć kompa muszę wejść w ustawienia :crazy: żeby wejść w panel sterowania muszę stanąć na jednej nodze i podskoczyć 3x :)

mobka

Malutenka, ja żeby wyłączyć ctrl alt delete używam, a panel sterowania przez szukajke uruchamiam.

malutenka

Cytat: mobka w 01 Mar 2013, 07:38:07a panel sterowania przez szukajke uruchamiam.
ja też. Nie lubię go.

niewiemjaka

:beer:
a Kasia, aja, elve ?

myślę nad czymś tanim, ale żeby gierki działały, no i żeby ekran był odpowiednio duzy/mały i zeby śmigał a sie nie wieszał D:
R. chce pod Aero 2 i sie wypowie nt rdzeni i innych takich technicznych


Kasia

niewiemjaka ja nie mam zdania
u mnie i tak telefon jest najlepszy i do gierek (szybciej chodzą) i do pisania (też szybciej i lepiej się pisze).

może gdybym miała lepszy tablet to bym bardziej chwaliła
Michałowi wystarcza, danielowi też
ja jednak wolę telefon i widzę że oni też :D

podejrzewam że to jednak jest kwestia jakości ;)
tańsze tablety sa super ale jak jestes przyzwyczajona do dobrego smartfona to jednak czujesz dyskonfort ;)

niewiemjaka

Kasia dzięki :beer: