Autor Wątek: Torebkowo  (Przeczytany 48177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Torebkowo
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Lip 2012, 10:00:44 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a sama nie masz takiej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #51 dnia: 06 Lip 2012, 10:01:46 »
nie!

a to cos mi sie pokrecilo, ze masz taka zielona.
« Ostatnia zmiana: 06 Lip 2012, 10:02:11 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

« Odpowiedź #52 dnia: 06 Lip 2012, 10:02:24 »
moja czerwona na pierwszej stronie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #53 dnia: 06 Lip 2012, 10:03:49 »
W mojej wsi tej dziurkowanej nie widziałam ani raz, więc luz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Będę wystarczająco oryginalna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A 199 zł za skórzaną torebkę to bardzo dobra cena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

golinda

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Lip 2012, 10:15:31 »
będzie się wywyższała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ekologiczna torba z Auchan by nie wystarczyła?!?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Lip 2012, 10:15:31 »

Kasia

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Lip 2012, 10:23:18 »
W mojej wsi tej dziurkowanej nie widziałam ani raz, więc luz Smiley Będę wystarczająco oryginalna Cheesy A 199 zł za skórzaną torebkę to bardzo dobra cena Smiley

ja w warszawie tez nie, tym bardziej jakiejś podróby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inka a te zielono widziałaś na żywo?
to jest ten kolor co na stronie czy taka bardziej mieta?
bo taką zywszą zielona to może i ja bym chapneła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale w sklepie widziałam tylko miętowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #56 dnia: 06 Lip 2012, 10:26:04 »
Mam piękną ekologiczną z ikei Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 06 Lip 2012, 10:27:05
ja w warszawie tez nie, tym bardziej jakiejś podróby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inka a te zielono widziałaś na żywo?
to jest ten kolor co na stronie czy taka bardziej mieta?
bo taką zywszą zielona to może i ja bym chapneła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale w sklepie widziałam tylko miętowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No to jest ta miętowa chyba, więcej odcieni nie było. Ja się w sklepie skupiłam na czerwonej i niebieskiej, a tej nie pamiętam..
« Ostatnia zmiana: 06 Lip 2012, 10:27:05 wysłana przez inkageo »

feeling.good

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Lip 2012, 10:29:57 »
ja we Wrocławiu też jej u nikogo nie widziałam. Czyli to nie jest taka żywa zieleń???

Kasia

« Odpowiedź #58 dnia: 06 Lip 2012, 10:50:43 »
Czyli to nie jest taka żywa zieleń???
no własnie chyba nie
żółta i zielona takie delikatne w nasyceniu były Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie "majtkowe"
« Ostatnia zmiana: 06 Lip 2012, 10:51:04 wysłana przez Kasia »

mobka

« Odpowiedź #59 dnia: 06 Lip 2012, 22:22:14 »
Nieee, ja widzialam intensywnie zielona. Niemalze identyczna jak na stronie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #60 dnia: 06 Lip 2012, 22:26:24 »
o kurdę, to może się przejde i poszukam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pewnie intensywna póxniej dodali

feeling.good

« Odpowiedź #61 dnia: 06 Lip 2012, 22:27:38 »
ja zamówiłam. W razie czego zwrócę.

inkageo

« Odpowiedź #62 dnia: 08 Lip 2012, 11:17:36 »
O cholera, znowu są wszystkie kolory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #63 dnia: 08 Lip 2012, 11:39:56 »
Widzialam wczoraj dwie piekne torebki i zadnej nie kupilam.

Jedna znalazlam na ebayu

Kolor bardzo mi sie podobal.

A druga to byl unikat z lat 50, z weza, bezowa. Cudo. Babka chciala za nia 100€, no i mimo mojego torebkowego fiola nie chcialam tyle wydac.

zuzia

« Odpowiedź #64 dnia: 08 Lip 2012, 13:06:13 »
widziałam wczoraj u dzieczyny fajną torebkę, bardzo mi sie podobała
to niestety zaraz sprzed chyba 3 lat (rozmawiałam na ten temat z koleżanką)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 08 Lip 2012, 13:06:13 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #65 dnia: 08 Lip 2012, 13:43:32 »
mayagaramond ta granatowa piekna, ale 100 Euro tez bym nie dała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mayagaramond

« Odpowiedź #66 dnia: 08 Lip 2012, 16:16:13 »
mayagaramond ta granatowa piekna, ale 100 Euro tez bym nie dała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

granatowa byla za 70€, ale mam opory przed wydawaniem takich sum na pchlim targu... Chyba, ze to mebel.

wrobelek0403

« Odpowiedź #67 dnia: 08 Lip 2012, 16:26:41 »
granatowa byla za 70€, ale mam opory przed wydawaniem takich sum na pchlim targu... Chyba, ze to mebel.

na pchlim wziełabym za 20 max Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #68 dnia: 08 Lip 2012, 16:31:40 »
na pchlim wziełabym za 20 max Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tez. Zdarzylo mi sie kupic wezowa torebke za 5€ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 08 Lip 2012, 16:31:53
ale to wszystko zalezy od tego, kto sprzedaje.
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2012, 16:31:53 wysłana przez mayagaramond »

magdalinska

« Odpowiedź #69 dnia: 09 Lip 2012, 11:53:39 »
jak wiecie, kupiłam rózowa sukienke z falbana na wesele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i teraz szukam torebki, co myslicie o takiej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
buty chciałabym załozyc te szare, ktore juz mam (mam nadz ze sie nadaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

jestynka

« Odpowiedź #70 dnia: 09 Lip 2012, 11:58:24 »
jak wiecie, kupiłam rózowa sukienke z falbana na wesele Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i teraz szukam torebki, co myslicie o takiej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
buty chciałabym załozyc te szare, ktore juz mam (mam nadz ze sie nadaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

magdaslinska nie brałabym różowej torebki do rózowej sukienki, bardziej bym kolorem do butów dopasowywałam.
Do sukienki pasują kolory: grafitowy, stalowy,granatowy

Dodany tekst: 09 Lip 2012, 11:59:05
i torebka powinna być jak najprostsza
« Ostatnia zmiana: 09 Lip 2012, 11:59:05 wysłana przez jestynka »

mayagaramond

« Odpowiedź #71 dnia: 09 Lip 2012, 12:01:02 »
Buty sa z zamszu? Poszukaj lakierowanej torebki.

magdalinska

« Odpowiedź #72 dnia: 09 Lip 2012, 12:15:43 »
a no własnie, jaki kolor? czego szukac?
buty to taki niby zamsz

wrobelek0403

« Odpowiedź #73 dnia: 09 Lip 2012, 19:11:18 »
ja bym brała czarną lub grafitową, lakierowaną lub zamszowa, a moze aksamitną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #74 dnia: 11 Lip 2012, 11:48:57 »
Dzisiaj dostałam taką ofertę.. Piękne! No ale 10 chętnych musiałoby się znaleźć..