Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Fajna ta z HM :D

Aja, male masz te torebeczki :D

aja

Cytat: mobka w 04 Lip 2012, 23:59:47male masz
małe małe :)
ja aktualnie potrzebuję małych, najlepiej zakładanych przez ramię bo na biodrze noszę małego, nie dałabym rady trzymać jeszcze torebki
choć ta by mi sie przydała http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244410/873063/SHOPPER%2BPLECIONKA

mobka

No ja tez nosze na krzyz.

konwalia

ja małe też krzyż, więc ich unikam, bo wyglądam jakbym miała mega balony :D

siog

ja ogolnie mam malo torebek, bardzo malo ale dobre. jak juz uczepie sie jednej to nosze non stop
to moja ukochana kopertowka

http://desmond.imageshack.us/Himg689/scaled.php?server=689&filename=navyclutch003.jpg&res=landing
http://imageshack.us/photo/my-images/249/navyclutch002.jpg/

abkasia

Ja tez potrzebuje takich torebek o jakich pisze aja

siog

te mam od 2008 roku i nadal ja kocham. Dobra na wyjscia

http://imageshack.us/photo/my-images/368/newpics018mb5.jpg/

golinda

a ja kopertówki posiadam szt. 2
nie lubię takich torebek, nieporęczne, nie ma co z nimi zrobić, wolę wcale nie mieć

szelma

Cytat: golinda w 05 Lip 2012, 10:39:31a ja kopertówki posiadam szt. 2
nie lubię takich torebek, nieporęczne, nie ma co z nimi zrobić, wolę wcale nie mieć

To tak jak ja. Mam tę pierzasta i jeszcze jedną, fioletową, ale to tylko na jakieś wyjścia typu wesele. Nie lubię - małe to, nieporęczne, nie ma co z tym zrobić, a jakby było większe, to tym bardziej nieporęczne.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

ja nie mam żadnej kopertówki ;D

nie lubię torebek, cały czas coś się majta, ciąży i ten bałagan, grzebanie, szukanie
noszę, bo nie mam wyjścia
w tym temacie mogłabym być facetem, telefon w kieszeń i tyle

mayagaramond

Nie wiem, ile mam kopertowek, ale pewnie okolo 20 lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 05 Lip 2012, 11:48:44w tym temacie mogłabym być facetem, telefon w kieszeń i tyle
Mam podobnie :D

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka


inkageo

#39
No to wklejam z tej radości :D 199 zł to uczciwa cena ;)

Dodany tekst: 05 Lip 2012, 20:23:20

Ta jest też fajna:
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/en/zara-S2012-s/244904/631123/CANVAS%2BSHOPPER%2BWITH%2BLEATHER%2BHANDLES

Szkoda, że nie mogę obu kupić ;)
Imagine there is no hate

ddu

Cytat: justynaaaa2 w 05 Lip 2012, 10:48:44
ja nie mam żadnej kopertówki ;D

nie lubię torebek, cały czas coś się majta, ciąży i ten bałagan, grzebanie, szukanie
noszę, bo nie mam wyjścia
w tym temacie mogłabym być facetem, telefon w kieszeń i tyle

no. na weselu w kieckę to ciężko :D

callja

Cytat: mayagaramond w 05 Lip 2012, 11:50:34Nie wiem, ile mam kopertowek, ale pewnie okolo 20
No, no, szacun :)

Ja mam jedyną (chyba z Victoria's Secret, ale głowy nie dam), czarną, aksamitną, zamykaną na ozdobną broszkę - prezent od żony kuzyna, której w życiu na oczy nie widziałam, bo mieszkają w USA ;) Nie użyłam jej dotąd ani razu, bo okazji jak dotąd nie było :D
A, jeszcze jedno coś ma kształ kopertówki, ale uszyte jest z jasnej, naturalnej skóry i dżinsu, więc takie toto nietypowe jak na balowe pieścidełko torebkopodobne - oczywiście nie mam jej do czego nosić, bo "na co dzień" potrzebuję dużo większego torbiszcza :rotfl:

Na razie czekają mnie poszukiwania torebki "codziennej", i już wiem, że będzie z tym niezła jazda, bo MOJA torebka obowiązkowo musi mieć milion schowków i kieszonek!! a takie torebki to dziś towar bbbb deficytowy, przeważają "wory", w których nie potrafiłabym nic znaleźć.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

emcia


mayagaramond

Zara ma piekne kolory tych torebek, ale skora jest dla mnie za sztywna. Lubie miekka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

a ja się zastanawiam nad ta zielona. Tylko czy jest sens posiadania dwóch takich samych torebek   :knuje:

mayagaramond

Cytat: feeling.good w 06 Lip 2012, 10:44:20Tylko czy jest sens posiadania dwóch takich samych torebek

dlaczego takich samych? Przeciez kolor inny  ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

mi się te słynne zarowe torebki nie podobają :blush:
widzę ich wszędzie pełno. zwykle podróby

mayagaramond

Cytat: golinda w 06 Lip 2012, 10:52:28mi się te słynne zarowe torebki nie podobają blush
widzę ich wszędzie pełno. zwykle podróby

ktore zarowe?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"