Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

https://www.wittchen.com/torebka-damska,p7095494#884501
Za 270 bym się nie zastanawiała,  świetna.
Ta marax mi się podoba, ale zamsz wygląda szybko fatalnie

wrobelek0403

konwalia, no moze jeszcze bedzie za miesiac. Na razie przekroczylam wszelkie limity ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Przyszla torebka z olx. Jest bardzo fajna. Jedyny minus, pasek odpina sie tylko z jednej strony a nie calkowicie. Nie wpadlam na to, by o to zapytac. No trudno.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Chyba będę musiała kupić sobie plecak na laptopa... Widziałyście gdzię jakieś ładne plecaki do biura?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, czemu plecak? Niestety nie pomoge. Ja plecaki tylko sportowe kupuje :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Jakby mi nie było szkoda kasy, to bym samsonite brała. Jakiś z tych droższych serii. Mają też skórzane, ale ich nie oglądałam.

inkageo

Maya Ty już w Chinach jesteś?? Opowiadałaś gdzieś?
Imagine there is no hate

jusia

A ja dostałam taką na urodziny z Wojasa
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, fajna!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 07 Mar 2019, 08:54:30
mayagaramond, czemu plecak? Niestety nie pomoge. Ja plecaki tylko sportowe kupuje :)

Zorientowałam się, że jeśli będę np. 3 tygodnie w podróży służbowej to codzienne targanie laptopa w torbie jest niewygodne.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

jusia świetna, uważaj z dzinsami, żeby jej nie pofarbowały.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Maya, myślałam tak samo, teraz targam plecak na jednym ramieniu i nie wiem,, czy nie jest gorzej 😂

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mobka

Maya, ale pytanie jest czego oczekujesz od plecaka ma laptopa. Mi zależało, żeby miał usztywnione profilowane plecy i szelki. Zamiast takiego jak te wklejone, to wolałabym torbę, ale też z dobrą poducha na pasku ;D więc chyba nie pomogę :D

mayagaramond

mobka nie wiem jeszcze czego lol Ostatni raz plecaki nosiłam w liceum. Nawet nic jeszcze na żywo nie oglądałam. Ten ostatni jwst usztywniany.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, dla mnie w drugim na przykład nieakceptowalne szelki, laptop mimo wszystko coś tam waży, ja chcę ten, ale aktualnie mam lapka 17 cali i się nie zmieści - jak tylko zmienię laptopa to biorę to:

https://www.modernistlook.com/en/product/modernistlook-smart-pro-water-resistant-everyday-backpack/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

O, Zwierzątko za takim to na Ali popatrz. Widziałam identyczne, albo bardzo podobne.

mobka

Sama mam taki 129,36 zł  47%OFF | Tigernu marka mężczyźni plecak anti theft USB charge 14 "17" laptop plecak mężczyzna kobiet plecak szkolny tornister powrotem plecak
https://s.click.aliexpress.com/e/cUBua0TQ

zwierzatko_mojej_mamy

mobka, nie uwierzysz, ale w życiu nic z ali nie kupowałam lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

#1370
Od dwóch lat mam takiego Arcteryxa:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

(mam ten zielonkawy)
Szukałam czegoś sporego, z komora na lapka, a przede wszystkim - nieprzemakalnego. Uwielbiam ten plecak! Jest wygodny, mieści się w nim milion rzeczy i faktycznie nie przemaka.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

callja

No to niebieściuchna moja ci jest - przecena zacna, zrobiłam sobie 8-marcowy, przedwiosenny prezent ;)
Mam spokój torebkowy na następne sezony lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malutenka

Kupiłam kankena 4 miesiące temu i jest on moją jedyną torebką, jest wspaniały, cudowny, leciutki i wygodny <3

mobka

Malutenka poważnie? Bo ja jak patrzę na te kankeny, to się zastanawiamy dlaczego ta szmatka tyle kosztuje.

wrobelek0403

mobka, ja tez :D i powatpiewam, ze te waskie paski i miekkie plecki to sa w ogole wygodne i zdrowe.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login