Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

inkageo

Wczoraj wieczorem robiliśmy zakupy w lidlu i zapytałam ekspedientkę czy dużo torebek przywieźli. A ona mówi duuużo, ale droooogie. Przytaknęłam, że drogie, ale przyjadę pooglądać. Na co ona, nooo jak już pani przyjedzie to mąż może pani kupi..
Aż się zastanowiłam nad swoim outfitem, czy ja wyglądam na kogoś kto sam sobie nie jest w stanie sfinansować torebki? :D A byłam bez M., bo on się zagadał z kolegą przy półce z piwem :D Nie miałam nawet obrączki  :rotfl:
Imagine there is no hate

marax

#1301
.

golinda

#1302
Cytat: inkageo w 06 Paź 2018, 19:52:59A byłam bez M., bo on się zagadał z kolega przy półce z piwem

oczywiscie ten fragment podoba mi sie najbardziej :D

niewiemjaka

Inka fajna

P.s. W Lidlu sa te pluszaki jeszcze ? :D

niewiemjaka

Aa z ciekawości pytam :D bo nie widzialam reklam, a z Biedronki widzialam te nowe zwierzątka

niewiemjaka


callja

Ja z moją Wittchenką nie-lidlową :D nie rozstaję się od ponad roku, tfu tfu tfu. Na razie nowej nie planuję bo z bieżącej oferty tylko jeden fason ma dzieloną komorę lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Ale torebka jest naprawdę śliczna i ma harmonijną linię, skóra bardzo ładna. Dziewczyny jutro handlowa niedziela :D
Imagine there is no hate

golinda

bardzo ładna jest, ale ja bym się czuła z takim fasonem jak pani frau
pokaż jak ją nosisz

mayagaramond

Cytat: doda w 06 Paź 2018, 20:39:03
Inka to w sumie smutne.

A pamiętacie kampanie marketingowa z paragonem? Było -50% na hasło "żeby nie krzyczał" i również pomysł by sklep oferował paragon dla męża, o polowe niższy!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2018, 10:11:43Było -50% na hasło "żeby nie krzyczał" i również pomysł by sklep oferował paragon dla męża, o polowe niższy!

ale debilizm...

inkageo

Cytat: golinda w 07 Paź 2018, 10:04:40
bardzo ładna jest, ale ja bym się czuła z takim fasonem jak pani frau
pokaż jak ją nosisz
Pewnie :) Ona jest nieduża, więc pewnie głównie weekendowa. A ja w weekendy noszę podarte dżinsy i szare luźne bluzki. Będzie też super wyglądać do dżinsowej kurteczki.
Imagine there is no hate

rubin04

Oj nie wiedzialam ze dzis handlowa niedziela :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

u nas full tych torebek w każdym lidlu

mayagaramond

#1314
Zakochałam się w tych torbach, ale są naprawdę za drogie, to jest płótno, a nie krokodyl.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, a po wiele to plotno?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 09 Gru 2018, 14:04:35
mayagaramond, a po wiele to plotno?

2nd hand, min. 2000$ (słownie: dwa tysiące) opluty opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

laski, gdzie kupujecie torebki? szukam skórzanej miodowej/camel.

chciałabym tę, ale cena troche za wysoka
https://batycki.pl/pl/kobieta/2259-torebka-dance.html

nigdzie nic podobnego ładnego nie widze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Na olx jest dużo torebek batyckiego, tanio bo korporacje kupują je na prezenty, a obdarowane zaraz wystawiają na sprzedaż ;)
Imagine there is no hate

inkageo

Bardzo ładna, też bym ją chciała :)
Imagine there is no hate

inkageo

A jaśniejszego beżu nie chcesz? Mam do sprzedania, chyba dwa razy jej użyłam.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

#1322
inkageo, jasną chciałam pudrowy róz. no i wolałabym sztywną.

Ale sie zastanowie, to jest model Rock U?

Rzeczywiscie na tym olxie sporo jest.
Podobna
https://www.olx.pl/oferta/nowa-torebka-batycki-kolor-brazowy-koniakowy-CID87-IDyoGZB.html#70f6998422
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Chyba rock you.
Imagine there is no hate

damka

tu jest mocna inspiracją Zofią Chylak, ale za 1/3 ceny.

https://torebki-fabiola.pl/

osobiście nie zamawiałam.