Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Ja jie zagladam. Choc przydalabym sie torebka do kiecki na wesele. No nic. Pojde z turkusowa od inki :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

dzisiaj w parfois 50% zniżki na drugi artykuł :)

wrobelek0403

kurwa mac! załatwiłam sobie kopertówke :headbang:

wyjełam z pudełka z torebkami i widze, ze jakaś plama jest, wiec próbowałam zmyć. I teraz mam ślady od mycia, a plama nie zeszła :crying:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Pożyczyć Ci coś?

wrobelek0403

konwalia, dzieki. Mam jeszcze czarna aksamitna. Tez bedzie pasowac. Taka sama musze sobie wyszparac i kupic. Byla taka "do wszystkiego" 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Kupiliście jakaś fajna torebkę ? Chodzi za mną zieleń taka butelkowa

rubin04

Ja kupilam stacjonarnie te z Parfiosa niebieska za 59 zl. Fajna jest.  Bede miala do sukienki na piknik.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Ja kupiłam eko wittchena na wyprzy, myślałam, ze bedzie mała, ale jest świetna i ma genialna wielka kieszeń zewnętrzna na kluczy pęki i efajka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Wyswietlila mi sie na Insta taka torebka

https://tribalstrap.com/collections/frontpage/products/tribal-strap-bucket-bag-grey

Widzialyscie moze na polakich stronach cos podobnego? Strasznie mi sie spodobala.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wrobelek0403 skóra i kolorowy pasek?

Ja mam materiałowa z kolorowym paskiem, dostałam od koleżanki z Kolumbii. Różowa, tylko trochę inny pasek:

https://www.silksarongs.com/products/pasion-colombian-bag
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, tak, znaczy ekoskora czy jak to zwa :) te co pokazujesz sa ladne, ale dla mnie zbyt duzo sie na nich dzieje.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#1286
wrobelek0403 są też w stonowanych kolorach :)

A ja chyba sobie sprezentuje coś czerwonego, bo nie mam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

zuzia, no niby pelno, ale wiekszosc zbyt wydumana. Ta ostatnia najlepsza. Dzieki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Chyba najbardziej tą bym chciała, ale te małe kolorowe też kuszą.
Imagine there is no hate

dragonfly

Cytat: inkageo w 29 Wrz 2018, 14:02:07
Chyba najbardziej tą bym chciała, ale te małe kolorowe też kuszą.
te male sa super fajne!

inkageo

Biorę czerwoną :)
Imagine there is no hate

marax

Chciałabym żółta są u cobir ?


golinda

ja jakoś nie czuję stylistyki Wittchena.
3 razy chyba kupowałam w ramach akcji lidlowej i za każdym razem potem sprzedawałam

inkageo

Marax była jedna sztuka, ta co na zdjęciu. Szkoda, że nie pisałaś do mnie.

Śliczna jest ta czerwona. Ja z rudą torebką z lidla przechodziłam całe lato. Pierwsza czarna miała nietrafiony fason i ją sprzedałam, ale drugą bardzo lubię, a tą już pokochałam :D
Imagine there is no hate

rubin04

Mi M taka kupil sam z siebie:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

To jest ta z mojego zdjęcia, też ją rozważałam :)
Imagine there is no hate