Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: margareta w 03 Gru 2017, 19:28:52Zwariowałbym jakbym miała codziennie przekładać rzeczy z torebki do torebki.

rzeczy jak rzeczy - ja mam totalny burdel i milion śmieci

mayagaramond

Cytat: margareta w 03 Gru 2017, 19:28:52Zwariowałbym jakbym miała codziennie przekładać rzeczy z torebki do torebki.

od tego sa organizery.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

#1202
U mnie zwykle wygląda tak i coś dorzucam jak potrzebuję, nie umiem mieć małej torby. I uwielbiam przegrodki na zamki i wolną główną komorę

golinda

wow... u mnie nigdy :D

callja

Cytat: mayagaramond w 04 Gru 2017, 10:10:24
od tego sa organizery.
Noł łej, nie ma opcji ;)

Kluczy, notesu z adresami, małej parasolki na pewno nie włożę do organizera ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

callja dlaczego nie?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

callja, ale maya mówi o tym:
http://allegro.pl/ag344-organizer-do-torebki-torebka-torba-miesci-a4-i6623610792.html#thumb/5

to rozwiązuje Twoje problemy z ilością kieszonek w torbie ;) i tylko to przerzucasz między torebkami ;)

gdyby nie to, że toreb codziennych mam całe dwie, to może bym kupiła lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

dragonfly, super kosz !!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

To ja tylko powiem ze Batycki okazal sie ciut za maly. Papierow juz nie nosze, ale pudelko z obiadem i drugim posilkiem za bardzo ja wypycha. Nosze dodatkowo plocienna z zarciem ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Cytat: wrobelek0403 w 05 Gru 2017, 16:17:45
To ja tylko powiem ze Batycki okazal sie ciut za maly. Papierow juz nie nosze, ale pudelko z obiadem i drugim posilkiem za bardzo ja wypycha. Nosze dodatkowo plocienna z zarciem ;)


tak trzeba zawsze robić ;) nie znasz dnia, ani godziny kiedy żarcie niepostrzeżenie opuści swoje miski i tragedia gotowa ;)

wrobelek0403

errata, a to ja zawsze mialam dodatkowo w reklamowce zawiniete.

A propos. W plecaku turystycznym wylecialo mi troche plynu na komary, ale takiego dosc zracego.

Zostaly tluste plamy i smierdzi.  Macie jakis pomysl jak/czym to uprac??? Musi byc recznie. Pralka odpada.

O.taki mialam.  https://www.militaria.pl/jaico/repelent_na_owady_mugga_extra_strong_spray_50_deet_75_ml_p71276.xml
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: mayagaramond w 05 Gru 2017, 05:23:18callja dlaczego nie?
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Gru 2017, 08:41:32to rozwiązuje Twoje problemy z ilością kieszonek w torbie
Jakoś nie lubię mieć w torebce oprzyrządowania stosownego bagażnikowi samochodowemu ;)
Sorki, ale to z tym właśnie kojarzy mi się ten organizer, brrrrrr...

Cytat: wrobelek0403 w 05 Gru 2017, 16:17:45
To ja tylko powiem ze Batycki okazal sie ciut za maly. Papierow juz nie nosze, ale pudelko z obiadem i drugim posilkiem za bardzo ja wypycha. Nosze dodatkowo plocienna z zarciem ;)
Piątka!! :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, fajny organizer!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Odkad nosze male torebki ogranizer mi nie potrzebny ;) Portfel tez zmienilam na mniejszy, nie uzywam bilonu. Trzymam go w aucie zebym miala na parking.
To moj dobytek, wszystko sie miesci w chanelce:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

#1214
Maya. No i fajnie.

U mnie nierealne. Musi byc parasolka i okulary p.slon., butelka z woda, przybornik z piorami, kalendarz, a bilon w Polsce jest potrzebny wiec nie da sie nie nosic.

Zapomnialam o kosmetyczce z lekami i kosmetykami (puder, grzebien, pomadka).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

jezuuu jaki porzadek :D ja mam bajzel do potęgi ntej
gumy do zucia, spinke, klamerke, czesto kilka klamerek do włosó,, gumke, grzebien, tic taci, kilka dlugopisow, chusteczki, kilka szminek/blyszczykow/smarowidel do ust, awaryjne wkladki, tampony, tabletki przeciwbolowe, kilka pendrivow, antybakteryjny zel do rąk zapachowy, duzo rachunkow, karteczek, papierkow, awaryjna siatke, wielki portfel, kalendarzyk, do tego wrzucam rekawiczki, czapke, ktorej nie zakladam, ale na wszelki wypadek, czesto nosze tez cala kosmetyczke do malowania, musze zrobic z tym porzadek! bo polowy rzeczy nie uzywam :D

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 06 Gru 2017, 10:12:13bo polowy rzeczy nie uzywam

co najmniej polowy bym powiedziala;)

No tak, parasolka mi nie potrzebna, niepotrzebne mi tez  pioro, dlugopis. Jak mam cos zapisac to robie to w telefonie albo robie zdjecie. Notatnik jest w robocie (zreszta, jesli musze zabrac laptopa to mam na niego torbe i tam idzie tez notatnik). Woda jesli potrzebna to butelka do reki. Kosmetyczke z paroma drobazgami mam w pracy, przy sobie wystarczy mi szminka.

Paragon staram sie regularnie wyjmowac, bo my rejestrujemy wydatki, wiec je zbieramy. Odkad mam maly portfel sprzatam regularnie, w starym moglam chyba rachunki za calego miesiaca przechowywac.

Zmienilam torebke, jak napatrzylam sie na laski (emiratki) tutaj, ja zawsze obwieszona jak osiol, a one z malutka torebeczka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Widać, że maya jest zdrowa, nie miewa migren, kataru, nie błyszczy jej się nos, nie czochrają włosy, ma ciepły klimat.. Zazdrość!
Imagine there is no hate

inkageo

Zrobiłam porządek zainspirowana strefą :D Ale te rzeczy muszą zostać ;)
Imagine there is no hate

niewiemjaka

Inka brawo ! :D ja tez zaraz wywale papierki, a wdomu polowe szminek, klamerek, dlugopisow i pendrivow lol

mayagaramond

Cytat: inkageo w 06 Gru 2017, 10:57:02Widać, że maya jest zdrowa, nie miewa migren, kataru, nie błyszczy jej się nos, nie czochrają włosy, ma ciepły klimat.. Zazdrość!

hahaha, cos za cos, nie chce nosic tobolu ze soba. A jakies tam drobiazgi kosmetyczne plus aspiryne mam w pracy. To mi wystarcza. Tak naprawde to ja w duzej torbie glownie gromadzilam smieci...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Śmieci upchnęłam w kosmetyczce :D Mnie zwykle ból głowy złapie jak jestem poza biurem, nos też pudruję często w aucie. Bezpieczniej się czuję, jak mam wszystko przy sobie, ale podobają mi się kobiety z małymi torebkami.. Z drugiej strony wolę w piekarni włożyć chleb do torebki niż nosić dodatkową siatkę, która szyku nie zadaje :D Macie jakieś fajne siatki na takie zakupy?
Imagine there is no hate

mayagaramond

Dragon ma koszyk!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: inkageo w 06 Gru 2017, 11:12:31Macie jakieś fajne siatki na takie zakupy?
Cytat: mayagaramond w 06 Gru 2017, 11:20:12
Dragon ma koszyk!

ten koszyk kocham juz bezgranicznie, chyba sobie jeszcze jeden sprawie

inkageo

Koszyk też mam i zabieram jak faktycznie muszę zapakować więcej rzeczy, ale na sam chleb i obiad odpada, zbyt nieporęcznie mi jest, bo wracam do auta targając teczkę z laptopem i aktami spraw, torebkę, czasem parasol niosę, nie mam jak trzymać jeszcze koszyka, wyciągać kluczy, zamykać drzwi. Coś co da się powiesić na ramieniu wtedy się sprawdza. Centrum miasta jest zamknięte dla ruchu, więc zwykle mam kawałek do auta.
Imagine there is no hate