Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: callja w 07 Paź 2017, 20:38:00Dosyć

musialabym pomacac, bo ja nie lubie sztywnej skory.

Zreszta, nie chce inne torebki, po zakupie mojej jedynej, nic mi nie jest wiecej potrzebne ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Szkoda ze nie ma zadbej fuksjowej albo malinowej. Zolta jest piekna, ale do niczego mi nie pasuje. A niebieska mam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 08 Paź 2017, 08:42:42ale do niczego mi nie pasuje

nie martw sie, dokupisz cos pasujacego ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 08 Paź 2017, 09:39:21
nie martw sie, dokupisz cos pasujacego ;)
uwielbiam Cię :)

U mnie torebkowa posucha... A nie, koszyk na zakupy kupiłam, u Masajów lol

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 08 Paź 2017, 09:39:21
nie martw sie, dokupisz cos pasujacego ;)
iluvu lol

Na razie kupilam spodnie na wyjazd w kolorze chabrowym lol bedzie pasowac?? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

dragonfly świetny!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

anulka90

również uwielbiam torebki i w swojej szafie mam ich aż 21  :rotfl: i ciągle jest mi mało ! 4 ostatnie torebki kupiłam tutaj https://www.americanoutlet.pl/markowa-odziez   markowo i tanio to czego każda kobieta szuka  jupi

magdalinska

szukam torebki. Do parki, płaskich butów, cos takiego bardziej sportowego, i niekoniecznie duza. Cos macie/widziałyscie?

ddu

dragon, boski koszyk!!!!! nosilabym :)

magdalińska, ja się przerzuciłam na plecak :)


zuzia


inkageo

Chyba ta:
https://www.wittchen.com/torebka-damska,p6938736#881353

Ale to są modele lidlowe, zerknij na olx.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

Ano wlasnie jeden model tak kojarzylam ze widziałam w Lidlu, a to świnie zrobili promocje na mikolajki, bo za dużo dla Lidla naprodukowali lol

inkageo

Nawet mam w telefonie swoje zdjęcia tych dwóch modeli, możesz sobie porównać ich wielkość.
Imagine there is no hate

niewiemjaka

#1189
Inka dzięki :)
Nawet ladny ten szaro-niebieski

inkageo

Tylko ona nie jest zbyt pakowna, sztywna i dosyć płaska. Ja zrezygnowałam, bo moja torebka musi mieścić bochenek chleba :D
Imagine there is no hate

niewiemjaka

Ano właśnie :D ja tez czesto nosze otwartą i tutaj to zamykanie dookola nie dla mnie
Z kolei te szerokie pakowne, ale te rogi wystajace jakoś tak nie wiem czy mi pasują, w sumie ja nie musze miec A4, chleba tez nie noszę, ale wiadomo jak wiwksza to więcej wpakuje, jak mniejsza to moze mniej bede dźwigać?:D

mayagaramond

Cytat: niewiemjaka w 02 Gru 2017, 21:14:14
ale wiadomo jak wiwksza to więcej wpakuje, jak mniejsza to moze mniej bede dźwigać?:D

Moja dewiza :) Nosze ze soba tylko mala torebke i dzieki temu nie zabieram połowy dobytku.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Cytat: mayagaramond w 03 Gru 2017, 09:24:42
Moja dewiza :) Nosze ze soba tylko mala torebke i dzieki temu nie zabieram połowy dobytku.
Niemożliwe lol lol

Nie dość, że torebka duża & wyładowana, to jeszcze w ręce zawsze dodatkowe nosidło z nutami lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mayagaramond

callja ale chyba nut nie potrzebujesz jak idziesz na kolacje albo na drinka?
Albo spacer.

W torbce mam tylko portfel (kupiłam mniejszy), telefon i szminke. Aha i klucze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Cytat: mayagaramond w 03 Gru 2017, 17:00:30callja ale chyba nut nie potrzebujesz jak idziesz na kolacje albo na drinka?
Albo spacer.
Nie potrzebuję ;)

Ale małą torebkę zabieram tylko na śluby etc. ;) Nawet na kolację idę z dużą torebką - czuję się wtedy... bezpieczniej ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond, no ja tez nie potrzebuję wszystkiego wszędzie, ale nie mam czasu na przekładanie do mniejszej, strasznie mnie to wkurza lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 03 Gru 2017, 17:33:57
mayagaramond, no ja tez nie potrzebuję wszystkiego wszędzie, ale nie mam czasu na przekładanie do mniejszej, strasznie mnie to wkurza lol
Ooooo, tak tak tak!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

margareta

Mam koleżankę, która do każdej stylizacji dobiera torebkę. Ma ich chyba z pińcet ;) Zwariowałbym jakbym miała codziennie przekładać rzeczy z torebki do torebki.

Justynna

Cytat: mayagaramond w 03 Gru 2017, 09:24:42
Moja dewiza :) Nosze ze soba tylko mala torebke i dzieki temu nie zabieram połowy dobytku.
Jak kupiłam małą torebkę, to okazało się, że sporo rzeczy nosiłam chyba tylko dlatego, że miałam miejsce w dużej torebce :D