Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cumber, torba jak torba. Bez wow.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

średnia. i cena dużo za duża ;)

cumberland

Cytat: golinda w 18 Wrz 2017, 12:18:30średnia. i cena dużo za duża ;)

wczoraj kupiłam połowę taniej ;)
ale faktycznie nie jestem przekonana jakoś

wrobelek0403

cumberland, to jak sama nie jestes, to oddaj. Na pewno znajdziesz cos, co pokochasz :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

cumberland, dla mnie ok. Nie ma szału, ale na bieganie do pracy idealna.

zwierzatko_mojej_mamy

no dla mnie oczywiście świetna ;D ale za mała ;) bo ja lubię takie z czymś inaczej, a te klasyki z litej skóry Wasze wszystkie to właśnie nijak do mnie nie mówią, bo mi się wydają nudne ;) znaczy nadal sa piekne, ale ja wolę mniej  klasyczną klasykę ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

cumberland, a jakie torebki lubisz? Mnie zachwycaja torby Dzikiego Jozefa, ale cenowo troche drogo i na razie poprzestalam na przecenionym Batyckim.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#1157
może ktoś chce kupić taką torebkę Wittchena?
używana, ale 2-3 razy, głównie leżała (dostałam ją)
z przodu (trzecie zdjęcie) ma lekkie przetarcie na tej groszkowanej skórze - nie widać tutaj, ale na żywo jest to po prostu ciut ciemniejszy kolor

jest ani szara zimna ani beżowa ciepła - coś pomiędzy

wymiary szerokość na dole 38cm
szerokość na górze 36cm
wysokość 24cm

jak ktoś chętny to poproszę pw :)

zuzia

golinda,
ładna!

justynaaaa2

w sobotę 14.10 w lidlu Wittchen :D


golinda

mam do sprzedania czarną big city batycki, taką:

http://sklep.batycki.pl/batycki-city/batycki-city-torebki/wz-23-polar-czarny.html

w zasadzie nówka sztuka, prawie nie używana

ktoś chętny?

golinda

tylko skóra taka

zuzia


wrobelek0403

golinda, fajna ta przeceniona, wlasnie ogladam fuksjowa :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja szukam jakiejś fajnej, skórzanej, z długimi uszami (aby móc na ramie zarzucić), widziałyście coś? ciemno-granatowa, szara, czarna.

inkageo

W przyszłą sobotę wittchen w lidlu!
https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=200

Ja chciałabym te dwie obejrzeć.
Imagine there is no hate

inkageo

Te też fajne, ale mniej praktyczne.
Imagine there is no hate

marax

bedziesz ? możesz dla mnie jakąś zobaczyć ? wzięłam sobie przychodnie niestety od rana i nie mam jak iść L(

inkageo

Jadę na szkolenie do Opola i jak tylko uda mi się wstać wcześniej to przejadę przez lidla :)
Imagine there is no hate

golinda

podoba mi się bardzo ta żółta

justynaaaa2

wrzucałam wczoraj info o lidlu :)
mi też ta żółta się podoba i jeszcze jakiś granat, może w tym roku w końcu uda mi się coś kupić :D

zuzia

mi też sie żółta bardzo podoba.

mayagaramond

Zółta fajna, ale jaką Wittchen ma skórę? Sztywną w dotyku?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

#1174
Cytat: mayagaramond w 07 Paź 2017, 20:15:32
Zółta fajna, ale jaką Wittchen ma skórę? Sztywną w dotyku?
Dosyć.
Ja mam wlaśnie saffiano, upolowaną na wyprzedaży.
Też podoba mi się żółta saffiano - i praktyczna jest (dłuższe rączki, dzielona komora)!! ładne są te ze skóry lizard, ale chyba przesadzili z mega minimalizmem, nawet kieszonki zewnętrznej na klucze brak :/
Na razie jestem zadowolona z mojej karmelki, pewnie za jakiś rok zacznę się rozglądać za nową ;)

I mam na zbyciu jedną skórzaną, karmelową nie-Wittchenkę, nie sprawdziła mi się, chociaż jest piękna :( Nadal mi się podoba... Błąd ortograficzny w nazwie śmieszy mnie każdorazowo ;)
http://archiwumalle.pl/margoni_007_torebka_andrea_klem%C4%99tyna-5_4324503280.html

DLA STREFY ZNIŻKA!! Bardzo mało używana, praktycznie bez śladów użytkowania.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /