Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Marax świetna!
Imagine there is no hate

callja

marax, bardzo fajna!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magdalinska

fajna, nawet je ostatnio ogladałam, bo potrzebuje taka małą. i pewnie tez zamówie, tylko sie zastanawiam czy z niebieską górą czy pudrowy róż


inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

rany, jakie fajne torby sa na tej stronie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Kupiłabym, ale mój portfel ma 20 cm prawie i chyba się nie zmieści
Imagine there is no hate

mayagaramond

Zajebiste sa te torebki!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

ja ogladam te duze :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

To z turkusem? Ta pudrowy roz jeszcze mnie korci

mayagaramond

Cytat: inkageo w 30 Maj 2017, 12:28:14Kupiłabym, ale mój portfel ma 20 cm prawie i chyba się nie zmieści


Ja przygotowuje sie psychicznie do zmiany portfela na malutki.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Miałam przed dużym i jednak słabo się sprawdzał w kwestii monet..
Imagine there is no hate

mayagaramond

magdalinska tez mi sie ta z pudrowym rozem podoba. Wez obie ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, a ja zamieniłam na jeszcze wiekszy lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wrobelek0403 hahaha,

jak mowilam przechodze metamorfoze. Nosze male torebki, wiec potrzebny mi jest mniejszy portfel :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Justynna

Cytat: magdalinska w 30 Maj 2017, 12:49:34
To z turkusem? Ta pudrowy roz jeszcze mnie korci
mnie najbardziej podoba się ta pudrowy róż :)

magdalinska

Cytat: mayagaramond w 30 Maj 2017, 13:04:31
Wez obie ;)
tak naprawde to mnie nawet na jedna obecnie nie bardzo stac :D

mayagaramond

magdalinska ach, kto by zwracal uwage na takie drobiazgi lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"



zwierzatko_mojej_mamy

dragonfly, no jak dla mnie to tylko worek, ale ja tylko worki noszę ;) piewsza ma kutasika bez sensu, ale zakładam, że łatwi odciąć, a druga fajna, ale te kulko-haki od paska są dla mnie ble ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

dragonfly

Dzięki dziewczyny! Jeszcze ta jest świetna, chociaż czarna