Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Zamówiłam, dawno mi się podobała, a teraz z kodem TwojStyl2017 - 30%. Z wysyłką 260 zł wyszło :)

http://sklep.batycki.pl/torebka-t-43-czarny.html
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Mnie sie podoba ta Jazz pudrowy roz. Innym razem ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, fajna, taki klasyk, gdybym chciała wydać 260 na torebkę to bym wzięła se ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ja mam czarną wittchena, ale muszę ją sprzedać. Wolę taki fason bez zamka i przegródek, a wittchen ma zamek, którego nie zapinam, a zawsze podrapię sobie ręce jak czegoś szukam, do tego ma komory w środku i nic nie idzie znaleźć ;) Mam odwrotne preferencje do callji :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

inkageo, szkoda z e masz czarnego tego witchena. Szarego bym wziela.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Batycki Rock You to fajne i niedrogie szare.
Imagine there is no hate

feeling.good

inka, fajna jest ta torba!

Cytat: inkageo w 07 Kwi 2017, 14:24:36
Batycki Rock You to fajne i niedrogie szare.

o tak, bardzo ja lubię. ładny ma kolor.


rubin04

Inka a A4 w pionie wchodzi? Bardzo sztywna jest?
Bo moze bym wziela...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 07 Kwi 2017, 17:05:29
dokłądnie ta sama niesamowicie mi sie podoba :D

hahaha great minds, i tak dalej ;)
chyba ja zamowie, tylko 3 miesiace na mnie bedzie czekac :(

wrobelek0403

dragonfly, zamów, jaka bedzie przyjemnosc otwierania paczki :D długo wyczekana :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 07 Kwi 2017, 17:18:59
dragonfly, zamów, jaka bedzie przyjemnosc otwierania paczki :D długo wyczekana :D
Kusisz, kusisz....

wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 07 Kwi 2017, 17:21:51
Kusisz, kusisz....

niech chociaz jedna z nas ma cos ładnego :D ja musze kupić mate samopompującą za te samą cene lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 07 Kwi 2017, 17:25:13
niech chociaz jedna z nas ma cos ładnego :D ja musze kupić mate samopompującą za te samą cene lol

lol lol lol

inkageo

A4 wchodzi, jest bardzo sztywna :) Jutro zrobię zdjęcia.
Imagine there is no hate

konwalia

Inka a jak w środku, ile za nią chcesz?

inkageo

Konwalia zrobię jutro zdjęcia środka, ona ma dwie komory, dużo kieszonek, stan powinien być idealny. W świetle dziennym dokładnie ją obejrzę i obfotografuję. Spora jest. Myślę, że jak dla strefy to 100 zł plus przesyłka mnie usatysfakcjonuje.
Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Mój dzisiejszy nabytek na lato, w odcieniu cappuccino, dorwałam w outlecie z dodatkową zniżką, cena niższa niż w ofercie lidlowej. Dłuuuugo dumałam i wahałam się, ale jest moja:
https://1.bp.blogspot.com/-c07Sc8VXiKE/Vh1fuiMMQtI/AAAAAAAAgVg/qgRE-D1LemQ/s640/Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2582noekranowym%2B2015-10-11%2B213954.jpg

Teraz mam klemĘtynę do sprzedania ;) Jest jednak dla mnie za mała :( A taka ładna, buuuuuuuuuu...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Imagine there is no hate

Kaisi

Ja zawsze kupuję duże torebki, ta powyżej jest super, bo mieszczą się w niej teczki A4.


wrobelek0403

marax, bardzo ładna :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login