Autor Wątek: Torebkowo  (Przeczytany 48176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Odp: Torebkowo
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Lip 2012, 14:01:23 »
Poszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

mayagaramond

« Odpowiedź #101 dnia: 11 Lip 2012, 14:18:01 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ta kolorowa mi się podoba, no ale nie kupię sztucznej, bo tak sobie postanowiłam Cheesy

oj, to tez nie moja bajka.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

« Odpowiedź #102 dnia: 11 Lip 2012, 15:27:22 »
Dzisiaj dostałam taką ofertę.. Piękne! No ale 10 chętnych musiałoby się znaleźć..

jeśli nadal zbierasz, jestem chętna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #103 dnia: 11 Lip 2012, 15:35:55 »
widzę ich wszędzie pełno. zwykle podróby
to że podróby to trzeba wiedzieć. ja nie wiem, nie interesuję się modą i często zdarza mi się kupić jakąś podróbę w sieciówce, bo nie znam się na modzie.

inkageo

« Odpowiedź #104 dnia: 11 Lip 2012, 15:46:31 »
Przyszła turkusowa zara, jest absolutnie piękna!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie mogę oderwać wzroku!

To ja batyckiego teraz nie kupuję.. Bo tej na pewno nie oddam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 11 Lip 2012, 15:46:31 »

zosia2007

« Odpowiedź #105 dnia: 11 Lip 2012, 15:47:50 »
Przyszła turkusowa zara, jest absolutnie piękna!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie mogę oderwać wzroku!

To ja batyckiego teraz nie kupuję.. Bo tej na pewno nie oddam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zrob zdjecie, ciekawi mni ekolor na zywo

nionczka

« Odpowiedź #106 dnia: 11 Lip 2012, 15:48:58 »
ta z dziurkami?

piękna jest

inkageo

« Odpowiedź #107 dnia: 11 Lip 2012, 15:53:12 »
Na zdjęciu komórką wychodzi blady, a ona ma bardzo intensywny. Lepszego niż to ze strony nie zrobię na pewno..

marax

« Odpowiedź #108 dnia: 11 Lip 2012, 15:55:19 »
pokaz sie tylko jak ona sie prezentuje . Jakbym nie miala tej mojej to bym kupila . Glupio tak kupowac 2 bardzo podobne torby . MOze jak jeszcze przecenia .......

inkageo

« Odpowiedź #109 dnia: 11 Lip 2012, 15:57:36 »
To jest kolor niefotografowalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W rzeczywistości dużo bardziej zielona i intensywna, na zdjęciu mdły smerfny niebieski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #110 dnia: 11 Lip 2012, 15:59:20 »
ona jest mniejsza niz te torby od kamu?

magdalinska

« Odpowiedź #111 dnia: 11 Lip 2012, 15:59:26 »
fajna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gdyby nie to, ze zamowiłam ławe i sofy, kupiłam sukienke na wesele i musze kupic kopertówke i sie spłukałam do zera to moze bym sie skusiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #112 dnia: 11 Lip 2012, 16:01:43 »
To jest wersja mini - dla mnie w sam raz, tutaj są wymiary:

zosia2007

« Odpowiedź #113 dnia: 11 Lip 2012, 16:07:18 »
To jest wersja mini - dla mnie w sam raz, tutaj są wymiary:
no to dla mi eza mala, ale sliczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #114 dnia: 11 Lip 2012, 16:08:01 »
Mi brakowało takiej średniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Właśnie się do niej przepakowuję i idę na obiad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 11 Lip 2012, 16:08:01 »

zuzia

« Odpowiedź #115 dnia: 11 Lip 2012, 16:11:20 »
Przyszła turkusowa zara
ale to nie jest turkus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #116 dnia: 11 Lip 2012, 16:15:45 »
Zuzia przeczytaj komentarz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na zdjęciach moich kolor jest zupełnie inny niż w rzeczywistości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dla mnie to mocny turkus bardziej w zielony, mniej w niebieski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dla kogoś innego może być całkiem zielona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2012, 16:16:00 wysłana przez inkageo »

vobi

« Odpowiedź #117 dnia: 11 Lip 2012, 16:18:59 »
ale to nie jest turkus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na tym zdjeciu z Inka wyglada na turkus... kurcze, az trudno uwierzyc ze na tych zdjeciach jest ta sama torebka (ten sam kolor) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #118 dnia: 11 Lip 2012, 16:21:38 »
a ja sie zastanawiam nad ta:

za ta cene byłaby idealna do pracy, do koszyka rowerowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i ma odpowiednią wielkosc na papiery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #119 dnia: 11 Lip 2012, 16:23:36 »
ona jest mniejsza niz te torby od kamu?
ona jest malutka - ja bym nawet te 200 zl odzalowala, ale jak wzielam w reke to ja sie tam nie zmieszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marax

« Odpowiedź #120 dnia: 11 Lip 2012, 16:28:44 »
na tym zdjeciu z Inka wyglada na turkus... kurcze, az trudno uwierzyc ze na tych zdjeciach jest ta sama torebka (ten sam kolor) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dlaczego mi wyglada identycznie - narzd wzroku kazdy z nas ma inny stad różnice w postrzeganiu

mayagaramond

« Odpowiedź #121 dnia: 11 Lip 2012, 16:45:08 »
Ja bym chciala pomaranczowa, kilka znalazlam

Blugirl nie jest co prawda pomaranczowa, ale b. mi sie podoba. Elaine tez nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Lip 2012, 16:49:53 wysłana przez mayagaramond »

inkageo

« Odpowiedź #122 dnia: 11 Lip 2012, 16:45:39 »
Ona nie jest taka mała, wrzuciłam duży portfel, kosmetyczką (sporą), okulary i inne drobiazgi, chleb, kawę i jeszcze kilogram truskawek by się zmieścił, ale baba przede mną poprosiła o pół kg kapusty kiszonej i uciekłam z warzywniaka zanim pojawił się jej zapach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #123 dnia: 11 Lip 2012, 20:44:03 »
a ja sie zastanawiam nad ta:

za ta cene byłaby idealna do pracy, do koszyka rowerowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i ma odpowiednią wielkosc na papiery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czekaj, didi wstawi fortę, już zamówiła
też czekam

feeling.good

« Odpowiedź #124 dnia: 11 Lip 2012, 20:59:08 »
inkageo, fajnie, że fajna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moja przyjdzie jutro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj