Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 11 Lip 2012, 14:45:48Ta kolorowa mi się podoba, no ale nie kupię sztucznej, bo tak sobie postanowiłam Cheesy
http://www.e-solar-company.com.pl/torba,984.html


oj, to tez nie moja bajka.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

damka

Cytat: inkageo w 11 Lip 2012, 11:48:57
Dzisiaj dostałam taką ofertę.. Piękne! No ale 10 chętnych musiałoby się znaleźć..

jeśli nadal zbierasz, jestem chętna :)

nionczka

Cytat: golinda w 06 Lip 2012, 10:52:28widzę ich wszędzie pełno. zwykle podróby
to że podróby to trzeba wiedzieć. ja nie wiem, nie interesuję się modą i często zdarza mi się kupić jakąś podróbę w sieciówce, bo nie znam się na modzie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Przyszła turkusowa zara, jest absolutnie piękna!  :dreaming: Nie mogę oderwać wzroku!

To ja batyckiego teraz nie kupuję.. Bo tej na pewno nie oddam :)
Imagine there is no hate

zosia2007

Cytat: inkageo w 11 Lip 2012, 15:46:31
Przyszła turkusowa zara, jest absolutnie piękna!  :dreaming: Nie mogę oderwać wzroku!

To ja batyckiego teraz nie kupuję.. Bo tej na pewno nie oddam :)
zrob zdjecie, ciekawi mni ekolor na zywo

nionczka

ta z dziurkami?

piękna jest
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Na zdjęciu komórką wychodzi blady, a ona ma bardzo intensywny. Lepszego niż to ze strony nie zrobię na pewno..
Imagine there is no hate

marax

pokaz sie tylko jak ona sie prezentuje . Jakbym nie miala tej mojej to bym kupila . Glupio tak kupowac 2 bardzo podobne torby . MOze jak jeszcze przecenia .......

inkageo

To jest kolor niefotografowalny :D W rzeczywistości dużo bardziej zielona i intensywna, na zdjęciu mdły smerfny niebieski :D
Imagine there is no hate

zosia2007

ona jest mniejsza niz te torby od kamu?

magdalinska

fajna :) gdyby nie to, ze zamowiłam ławe i sofy, kupiłam sukienke na wesele i musze kupic kopertówke i sie spłukałam do zera to moze bym sie skusiła :)

inkageo

Imagine there is no hate

zosia2007


inkageo

Mi brakowało takiej średniej :) Właśnie się do niej przepakowuję i idę na obiad :D
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: inkageo w 11 Lip 2012, 16:46:31Przyszła turkusowa zara
ale to nie jest turkus :)

inkageo

#116
Zuzia przeczytaj komentarz :) Na zdjęciach moich kolor jest zupełnie inny niż w rzeczywistości :) Dla mnie to mocny turkus bardziej w zielony, mniej w niebieski :) Dla kogoś innego może być całkiem zielona :)
Imagine there is no hate

vobi

Cytat: zuzia w 11 Lip 2012, 16:11:20
ale to nie jest turkus :)

na tym zdjeciu z Inka wyglada na turkus... kurcze, az trudno uwierzyc ze na tych zdjeciach jest ta sama torebka (ten sam kolor) :padam:

wrobelek0403

a ja sie zastanawiam nad ta:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244933/632006/TORBA%2BSHOPPER%2BTRAFA

za ta cene byłaby idealna do pracy, do koszyka rowerowego :D no i ma odpowiednią wielkosc na papiery :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: zosia2007 w 11 Lip 2012, 15:59:20
ona jest mniejsza niz te torby od kamu?
ona jest malutka - ja bym nawet te 200 zl odzalowala, ale jak wzielam w reke to ja sie tam nie zmieszcze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Cytat: vobi w 11 Lip 2012, 16:18:59
na tym zdjeciu z Inka wyglada na turkus... kurcze, az trudno uwierzyc ze na tych zdjeciach jest ta sama torebka (ten sam kolor) :padam:
dlaczego mi wyglada identycznie - narzd wzroku kazdy z nas ma inny stad różnice w postrzeganiu

mayagaramond

#121
Ja bym chciala pomaranczowa, kilka znalazlam

Blugirl nie jest co prawda pomaranczowa, ale b. mi sie podoba. Elaine tez nie jest ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ona nie jest taka mała, wrzuciłam duży portfel, kosmetyczką (sporą), okulary i inne drobiazgi, chleb, kawę i jeszcze kilogram truskawek by się zmieścił, ale baba przede mną poprosiła o pół kg kapusty kiszonej i uciekłam z warzywniaka zanim pojawił się jej zapach :D
Imagine there is no hate

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lip 2012, 16:21:38
a ja sie zastanawiam nad ta:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244933/632006/TORBA%2BSHOPPER%2BTRAFA

za ta cene byłaby idealna do pracy, do koszyka rowerowego :D no i ma odpowiednią wielkosc na papiery :D

czekaj, didi wstawi fortę, już zamówiła
też czekam

feeling.good

inkageo, fajnie, że fajna :D Moja przyjdzie jutro :)