Torebkowo

Zaczęty przez mayagaramond, 02 Lip 2012, 16:03:55

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mayagaramond


Luka tematyczna! Trzeba ja czym predzej zamknac.


Uwielbiam torebki, zmieniam je regularnie i dlatego zawsze czegos nie mam ze soba, a to portfela, a to dowodu rejestracyjnego lol

Kupuje nowe i uzywane, ale skorzane albo materialowe. Uwielbiam torebki z miekkiej skory, z kieszeniami na wierzchu, lancuchami itp. Lubie, jak cos sie na torebce dzieje ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

A ja potrzebuje ładnej i dużej (ale zgrabnej) torebki na laptopa.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

#2
na laptopa zakupiłam  sobie taką jak ma Agata Przybysz z Prawa Agaty - SIMPLE

jeśli chodzi o torby to mam ich sporo i jest to jedna z niewielu rzeczy na którą sobie nigdy nie żałuje :)

lubię raczej duże i klasyczne torby.

to co na tym zdjęciu to mój ideał

wrobelek0403

to ja jestem torebkowy profan :D mam 3 w porywach do 4 :D wizytowych nie licze, ale tez mam z 4 :D

musza byc duze, miescic sporo papierów, a te letnie miescic sie do koszyka rowerowego. no i tym sposobem nigdy nie moge kupic niczego co mi odpowiada, wiec mam 3 lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#4
to jeszcze tu wkleję moją nową, bo baaardzo mi się podoba ;D
kolor jest jednak na żywo inny. taka koralowa czerwień, przygaszona.

tiliam

#5
ja mam stanowczo za mało torebek!
do tego strasznie mi sie szybko nudzą
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

no nie wiem, jak mogło nie być takiego wątku!!!!!!

ja potrzebuję czarnej kopertówki i jakiejś eleganckiej torby, kt by nie była za elegancka. musi się dobrze prezentowac, mieścić dokumenty i pasować do ddu

wrobelek0403

prawde powiedziawszy, tez potrzebuje czarnej kopertówki. :knuje: mam granatowa, kremową, turkusową "sakiewke", ale porzadnej kopertówki niet :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

ojoj, torebki!  uwielbiam, metkowe i nie, male i duze, warunek - nie lubie niby-skory (ekoskory, czy jak tam sie nazywa) Torebki chyba bardzej bardziej wole niz buty ;D
Na razie ma licie zakupow sa

suegro

Cytat: ddu w 04 Lip 2012, 13:42:03ja potrzebuję czarnej kopertówki i jakiejś eleganckiej torby, kt by nie była za elegancka. musi się dobrze prezentowac, mieścić dokumenty i pasować do ddu

W Zarze jest przeceniona:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244904/712526/PUDE%C5%81KO%2BPROSTOK%C4%84TNE
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

dragonfly rozowa jest piekna.

Ja szukam teraz turkusowej, w kolorze mojej kurtki, napalilam sie na jedna, ale niestety nie ten odcien.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

ta zarowa kopertówka taka... industrialna ;)
ale może warto zobaczyć na żywo
dostałam kasę na imieniny, żebym sobie "coś" kupiła... no może, może...

mayagaramond

Ta z zary tez mi sie nie podoba.

ddu - a nie chcesz sie rozejrzec po second handach? Moje najfajniejsze kopertowki (wezowe) kupilam w second handzie albo na pchlim targu. Ostatnio ta:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

Cytat: ddu w 04 Lip 2012, 22:34:34ta zarowa kopertówka taka... industrialna

Mnie się spodobała, bo jest właśnie taka inna. :)
No ale jak Ci się nie widzi to luz. Bez ciśnienia. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

maya , ja nigdy nic nie widzę w lumpexach :(
su, pójd w wawie zobaczyć, a jakże

mayagaramond

Cytat: ddu w 04 Lip 2012, 23:02:23maya , ja nigdy nic nie widzę w lumpexach

czasem tez nic nie ma...

Ale zagladaj czasem, moze cos upolujesz.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

ja potrzebuje teraz jakiejs pojemnej ciekawej torebki ktora da sie wyprac:) niemieckie placy zabaw sa z piaskiem i juz prawie niszcze moja miu miu na pasku

ostatnio prezez ostatni rok nie rozstaje sie z ta. ale chce juz znowu cos wiekszego

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/wg/ui/uajw/v3S48DHHzJ68C8hkdB.jpg

konwalia

ja mam mnóstwo toreb, ale chodze z jedną, teraz z workiem marni hm kupionym przez siog :D

ddu

Cytat: konwalia w 04 Lip 2012, 22:21:58
ja mam mnóstwo toreb, ale chodze z jedną, teraz z workiem marni hm kupionym przez siog :D

pokaż :)

ja chodzę z malutką skórzaną top shop
ale dokumenty mi się tam nie mieszczą
chodzę z notesikiem

feeling.good

Zawsze miałam sporo toreb, bo szybko mi się nudziły. Szkoda mi było kasy na skórzane, ale od niedawna wolę mieć 2,3 ale porządne, skórzane. Zima uwielbiałam batyckiego, a teraz uwielbiam zarę z dziurkami i tylko ją noszę


feeling.good


mobka

Wklejcie, bo mis ie w pracy nei wyswietla :(

aja

ja na lato mam dwie
bezową z zary
i z mohito turkusową ale na stronie nie widzę
jeynie róż http://www.perhapsme.com/marka/mohito/torebka-29128.html

feeling.good

Cytat: mobka w 04 Lip 2012, 22:43:27
Wklejcie, bo mis ie w pracy nei wyswietla :(