Wasze kuchnie !!

Zaczęty przez misiaczek187, 06 Lis 2007, 16:18:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

Strasznie wolno chodzi mi internet ale może uda mi sie zamiścic 1 zdjęcie naszej kuchni.Mamy małą kuchnie ale jest tak zaprojektowana przez mojego teścia że moge bardzo dużo w niej pomieścić.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

martaba

nerinea Kamu 2 bardzo podoba mi się Wasze kuchnie - uwielbia jasne kolory  ;-)

Poniżej zdjęcia naszej - co prawda taką już zastaliśmy, ale zakochałam się w niej od pierwszego...

I a propos jakości - jest to kuchnia z Ikei, ma już 8 lat i nie widać tego po niej w ogóle, szuflady działają bez zastrzeżeń itp. No i ma świetnie "wnętrzności"

mayagaramond

kamu - super, a najbardziej podobaja mi sie stolki barowe. My stolki juz mamy, ale na razie sluza do siedzenia przy kompie ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

martaba, masz kalendarz ze swoja podobizną?

martaba

Kasia coś sie dziś na mnie uwzięłaś  ;-)  

tak mam kalendarz ze swoja podobizną - z głupim zdjęciem dokładniej - prezent świąteczny od kochanego tatusia

A na lodówce wisi nasze zdjęcie z wakacji zeszłego roku - jesteśmy na dachu Dubrovnika (gdyby ktoś byl ciekaw)  :mrgreen:

Kasia

Cytat: "martaba"Kasia coś sie dziś na mnie uwzięłaś

człowiek wykaże odrobine zainteresowania a tu takie oskarżenia  ;-)

ja po prostu nie mogę uwierzyć że dziewczyna z suwaczka to ta lasencja z avatarka :)
chociaż na zdjęciu z kalendarza jesteś już bardziej podobna do avatarkowej buzi a masz fryzurę z suwaczkowej buzi :)

i nie napiszę Ci co sobie pomyslałam jak pierwszy raz zobaczyłam fotkę z suwaczka, o nie  :->

martaba

Cytat: "Kasia"

i nie napiszę Ci co sobie pomyslałam jak pierwszy raz zobaczyłam fotkę z suwaczka, o nie  :->

no to przepadłaś -  w tej chwili, jak na spowiedzi - dawaj co sobie pomyslałaś  :?:  :!:  Daj się pośmiać i mi pleaseeeee

ej, ale ty tez sie pokaz, bo Twoje zdjecie z suwaczka coś nie wyraźne  :mrgreen:

Kasia

Cytat: "martaba"dawaj co sobie pomyslałaś

nie mam odwagi tego napisać  :oops:

Cytat: "martaba"ale ty tez sie pokaz, bo Twoje zdjecie z suwaczka coś nie wyraźne

co niewyraźne, co niewyraźne
proszę jakie wymagania

bedę w domku to w wolnej chwili pomysle nad jakimś wyraźniejszym avatarkiem

OT.
już nie bedę śmiecić więcej w tym kuchniowym wątku  :mrgreen: