Wasze kuchnie !!

Zaczęty przez misiaczek187, 06 Lis 2007, 16:18:55

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

misiaczek187

Znowu ja coś mnie wciąga to projektowanie domu :D jak wyglądają wasze kuchnie ?? ja myślałam o czymś takim :
http://www.e-mieszkanie.pl/kuchnia,2020.htm

I do tego ścianki w kolorze srebra i szarości ?? Myślę tylko,że to co czarne mogłoby być czerwone i na odwrót :D

inkageo

Ja lubię takie nowoczesne kuchnie :) Podoba mi się :) Fajną czerwoną kuchnię ma też Ikea :)
Imagine there is no hate

misiaczek187

Fakt ta z Ikei też jest niezła ale mąż z Ikei strawi tylko dodatki,pościele i inne pierdołka a nie meble  :lol: (poza jedną szafą do garderoby) byłam oglądałam i troche mi nie odpowiadają wymiary szafek,bo kuchnia to też będzie zmora jak łazienka :D

inkageo

Nam też ikeowe wymiary nie pasowały, a teraz ubolewam bo nie pasują nam te ich fajne "wnętrzności" do szuflad i szafek.. W rezultacie mamy bałagan ;)
Imagine there is no hate

misiaczek187

Wnętrzności to mają niczego sobie :D te do sztućców miodzio :D ale Black Red White też ma podobną kuchnie i można zakupić też owe wnętrzności ale oni mają drogie kuchnie fakt,że na wymiar ale 3 szafki i dwie małe plus wnętrzności to 8500 zł a to tylko płyta mdf. Ciekawe ile trzeba czekac na taką kuchnie ?? Musze się rozeznać w tym temacie bliżej :D

inkageo

Cytat: "misiaczek187"Wnętrzności to mają niczego sobie :D te do sztućców miodzio :D ale Black Red White też ma podobną kuchnie i można zakupić też owe wnętrzności ale oni mają drogie kuchnie fakt,że na wymiar ale 3 szafki i dwie małe plus wnętrzności to 8500 zł a to tylko płyta mdf. Ciekawe ile trzeba czekac na taką kuchnie ?? Musze się rozeznać w tym temacie bliżej :D
My też braliśmy pod uwagę BRW, ale po obejrzeniu kilku ekspozycji, gdzie wszystkie szafki były tak poniszczone, jak po 15 latach eksploatacji zrezygnowaliśmy.. Pourywane zawiasy, starte uchwyty, odpryski na rogach..
Imagine there is no hate

nionczka

Ja mam kuchnie, ktora straszy. Zaprojektowal i co gorsza zrobil ja poprzedni wlasciciel naszego mieszkania. Moja mama mowi,z e jest jak sen psychicznie chorego. Kiedys (wkrotce) ja zburzymy i zrobimy nowa (bez zadnych luksusów, raczje w ikei) bo nie jest to mieszkanie docelowe i za pare lat je pewnie bedziemy chcieli sprzedac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

Cytat: "nionczka"Ja mam kuchnie, ktora straszy. Zaprojektowal i co gorsza zrobil ja poprzedni wlasciciel naszego mieszkania. Moja mama mowi,z e jest jak sen psychicznie chorego. Kiedys (wkrotce) ja zburzymy i zrobimy nowa (bez zadnych luksusów, raczje w ikei) bo nie jest to mieszkanie docelowe i za pare lat je pewnie bedziemy chcieli sprzedac.

Hihi a może pokażesz :D

[ Dodano: 06-11-2007, 17:00 ]
Cytat: "inkageo"
Cytat: "misiaczek187"Wnętrzności to mają niczego sobie :D te do sztućców miodzio :D ale Black Red White też ma podobną kuchnie i można zakupić też owe wnętrzności ale oni mają drogie kuchnie fakt,że na wymiar ale 3 szafki i dwie małe plus wnętrzności to 8500 zł a to tylko płyta mdf. Ciekawe ile trzeba czekac na taką kuchnie ?? Musze się rozeznać w tym temacie bliżej :D
My też braliśmy pod uwagę BRW, ale po obejrzeniu kilku ekspozycji, gdzie wszystkie szafki były tak poniszczone, jak po 15 latach eksploatacji zrezygnowaliśmy.. Pourywane zawiasy, starte uchwyty, odpryski na rogach..


Tam gdzie ja patrzyłam tzn. w Kaliszu ekspozycja nienajgorsza choc salon ma dopiero 2 lata i moze dlatego :D Mój tata był przerażony w BRW tym jak działaja prowadnice w szafkach :D ta która mnie się podoba jest napradwe fajna ale wg mnie za droga. Znowu duzo osób mi mówi,że taki typ kuchni szybko mi sie znudzi.

inkageo

Jeżeli naprawdę Ci się podoba to szybko się nie znudzi :)

[ Dodano: 06-11-2007, 17:07 ]
Moi znajomi wybierają takie bardzo zachowawcze meble, w kolorze drewna (wiśnia, wenge), ewentualnie wpleciona wanilia, to też szybko się nudzi bo co druga osoba tak ma..
Imagine there is no hate

misiaczek187

Ah chyba się skuszę ciekawe czy tylko Gawin i BRW mają w ofercie takie kuchnie. Wiesz byłam właśnie na jakimś forum o meblach z BRW głównie kuchniach i ludzie 80% na 100% są niezadowoleni. I teraz bądź mądry i kup kuchnie :D

inkageo

Rust na pewno ma, ale oni dosyć drodzy.. Może przejrzyj oferty małych firm, które robią meble na wymiar wg dowolnego projektu. Przyjaciółka teraz zamówiła w takiej firmie, my też w mało znanej w końcu zamówiliśmy.
Imagine there is no hate

misiaczek187

No też tak chyba zrobię :D

Ale ten Rust też ma taką milutką czerwona ciekawe jaka cena skoro mnie tu straszysz,że drogo :D mają salon w Kaliszu pojadę kuknąć :D w kuchni mam niewiele miejsca do zabudowy niestety albo i stety :D

mayagaramond

Cytat: "nionczka"Ja mam kuchnie, ktora straszy.

Nasza tez, ale my mieszkanie wynajmujemy i ani mysle wstawiac nowa.

Mnie tez podobaja sie nowoczesne kuchnie, ale dla kontrastu chcialabym stara witryne i debowy stol.

Jesli chodzi o kolory to nie zdecydowalabym sie ani na czerwien ani na zaden mocny kolor, bo bym choroby nerwej dostala. Podoba mi sie szampan, wanilia, albo cos takiego
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marie

A nasza kuchnia wyglada tak. Niestety nie mialam zadnego wplywu na jej wyglad, bo projektowana byla jak sie jeszcze z moim mezem nie znalismy. Gdybym miala jakis wplyw na kuchnie, to pewnie bylaby mniejsza, ale w koncu to moj maz gotuje, wiec niech ma przestrzen:)

Zdjecie co prawda zostalo zrobione rok temu i troche sie od tego czasu zmienilo - kuchnia jest wykanczana juz 2 lata i konca nie widac. W urzadzaniu domu najbardziej denerwuje mnie to, ze zajmuje tak duzo czasu.

feeling.good

Kuchnia...temat rzeka:) Jestem w tej kwestii na bieżąco gdyż dopiero niecałe 2 tygodnie temu wreszcie się zdecydowaliśmy na wygląd i wykonawcę. Od początku byłam nastawiona na kolor wenge i szare ściany i wykończenia. Zjeździliśmy mnóstwo salonów, ale ceny nas mroziły. Za naszą niedużą kuchnię mieliśmy płacić 12-15 000. W końcu zdecydowaliśmy się na BRW - ze względu na ceny. Co prawda wymiary nie pasowaly idealnie, ale po małych poprawkach byłoby dobrze.
Na kilka dni przed zamówiniem zgadaliśmy się ze znajomymi, którzy właśnie wykańczali dom. Okazało się, że znają świetnego fachowca, który zrobił im kuchnię za połowę ceny niż zostala wyceniona w dość drogim salonie meblowym. Kuchnia piękna, dobrze wykonana.
Kiedy umówiliśmy się z nim na spotkanie, dostałam zawrotów głowy od możliwości wybory - współpracuje z 5 prodecentami. Samych wzorów blatu miał kilkadziesiąt albo i więcej.
Do 10 grudnia kuchnia będzie zamontowana to się pochwalę:)
Wszystko będzie dokładnie na wymiar. Meble, regał, blat. Już się doczekać nie mogę:)!!!

A w BRW czeka się około 8 tygodni na meble. W okresie przedświątecznym może być dłuższy czas oczekiwania na montaż.

gioseppe

Cytat: "misiaczek187"Znowu ja coś mnie wciąga to projektowanie domu :D jak wyglądają wasze kuchnie ?? ja myślałam o czymś takim :
http://www.e-mieszkanie.pl/kuchnia,2020.htm
kuchnia piekna tzn czerwień ale nie czarny dół :)
bedzie na niej widac kazda smuge, kazdy zaciek tym bardziej ze to lakierowane fronty!
wez to pod uwage ;)

a swoja wkleje może jutro
dzisiaj nie ma swiatla ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

projekt mojej kuchni wygląda tak jak na fotkach. Generalnie jestem zadowolona z naszej kuchni, jeszcze tylko okno nam zostalo i parapet. Jak dojdę do siebie to fotki na żywo wrzucę.

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"bedzie na niej widac kazda smuge,

Moja ciocia ma granatowa lazienke, masakra.

Co z tym czosnkiem gioseppe? -patrz - gofry
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nerinea

a ja lubię moją kuchnię (najbardziej zmywarkę i szuuuuuflady) :)
nie była tania, ale jest dokładnie taka, jak sobie wymyśliłam
zdjęcie stare, jakoś sprzed roku (zaraz po zrobieniu) fronty wenge+wanilia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ps. zaraz pewnie zwierzak będzie krytykowała mój blat :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

nerinea, masz piekna kuchnie i kochasz w niej dokladnie to samo co ja w swojej!!!! zmywarke i szuflady...

zuzia

nerinea,
kolorystycznie bardzo bardzo podobna do mojej :)

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"
Co z tym czosnkiem gioseppe? -patrz - gofry
DONE!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kate.zet1

Cytat: "feeling.good"Na kilka dni przed zamówiniem zgadaliśmy się ze znajomymi, którzy właśnie wykańczali dom. Okazało się, że znają świetnego fachowca, który zrobił im kuchnię za połowę ceny niż zostala wyceniona w dość drogim salonie meblowym. Kuchnia piękna, dobrze wykonana.
feeling.good - jak możesz poprosze o namiary, przyda mi się :-D

misiaczek187

Cytat: "gioseppe"
Cytat: "misiaczek187"Znowu ja coś mnie wciąga to projektowanie domu :D jak wyglądają wasze kuchnie ?? ja myślałam o czymś takim :
http://www.e-mieszkanie.pl/kuchnia,2020.htm
kuchnia piekna tzn czerwień ale nie czarny dół :)
bedzie na niej widac kazda smuge, kazdy zaciek tym bardziej ze to lakierowane fronty!
wez to pod uwage ;)

a swoja wkleje może jutro
dzisiaj nie ma swiatla ;)

Dlatego też napisałam,że lepiej gdyby kolory były na odwrót,ale juz o tym rozmawiając to czarna,którą oglądałam w BRW i dotykałam paluchami żeby zobaczyć czy zostają i się zdziwiłam bo nie widać chyba,że ktoś ma tłuste paluszki :D

[ Dodano: 07-11-2007, 10:51 ]
Ja właśnie nie chcę jasnej kuchni,marzy mi się właśnie czerwono-czarna albo w kolorze wenge i nad tymi dwoma się zastanawiam. Zajrze jeszcze do Gawina jak będę we Wrocku :D  Mam kuchnie otwarta na salon i jadalnie razem więc wszytko chce zgrac kolorystycznie. Jeśli zdecyduje sie na wenge to pewnie w salonie jakąs kanape w ciemnym brazie i jeden kolor przewodni w kuchni i salonie moż turkus albo zieleń a może pomarańczowy ;D

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP