wyprzedaż 2012

Zaczęty przez damka, 28 Cze 2012, 08:03:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

#77
Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2012, 13:05:29O, i wlasnie znalazlam cos w owoce, za rozsadna cene:
mi wygląda jak fartuszek, sorry, maya :(
może na żywo wygląda lepiej, często tak jest.

mayagaramond

Tak wyglada na manekinie:

http://us.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=33053&storeId=12552&productId=5651197&langId=-1&_$ja=tsid:34094|prd:Hy3bqNL2jtQ&cmpid=aff_ls_us&siteID=Hy3bqNL2jtQ-dhYK.zay1zjNuWFwiH71Gg
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

dopiero w powiekszeniu zauwazyłam, ze ma dziurkowany dół, :/ jakos mi sie to zupełnie nie podoba.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 08 Lip 2012, 13:02:41
dopiero w powiekszeniu zauwazyłam, ze ma dziurkowany dół, :/ jakos mi sie to zupełnie nie podoba.

tez tego nie widzialam. I nie chce dziurkowanego dolu...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

po zbliżeniu zdania nie zmieniłam

callja

Cytat: mayagaramond w 08 Lip 2012, 13:05:29callja za zakupy, kaprys tez czasem musi byc, w koncu w 7 grzechach glownych go nie wymieniaja
:beer:
Muszę sobie humor poprawić, bo sukienka po godzinnej wyprawie na do kościoła nabawiła się czarnych plam na tyłku, skąd - pojęcia nie mam, o ściany się nie ocierałam, a krzesła były czyste :zly: Jedyne wytłumaczenie - klękając otarłam się o obcas własnych butów.
Reasumując - nówka kiecka raz ubrana, na chwilę, i już pójdzie do pralni chemicznej.... Noż zła jestem jak cholera, choć to błaha sprawa w końcu, plamy rzecz ludzka...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

cherry

#83
Cytat: ziuta w 07 Lip 2012, 15:51:37zniechęcił dekolt
Cytat: Norka w 07 Lip 2012, 16:02:59ja bym nie mogła założyć kiecki bez stanika
ziuta masz na mysli ze bezstanikowa?
Norka, dlaczego - zle sie czujesz?
Ja jakos o staniku w pierwszej kolejnosci nie pomyslalam.
Material jest na tyle gruby (dwie warstwy), ze chyba nic sie nie bedzie odznaczac z przodu ;-) a tez nie mam az za duzego biustu, wiec moglabym i bez ;-) jest jeszcze cos takiego, ale czy to sie trzyma itp. nie wiem
callja -  :beer: za zakupy. Plama sie wypierze  :empathy:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

:beer:
Cytat: cherry w 08 Lip 2012, 16:08:32jest jeszcze cos takiego, ale czy to sie trzyma itp. nie wiem
Zaryzykowałam kiedyś coś takiego pod koncertowe gorsety bez ramiączek, ufffff... Opchnęłam studentce, bo wystarczyła odrobinę wilgoci, potu - i wszystko "jeździło". Osobiście nie polecam... Już wolę bardotkę bez ramiączek, oczywiście ściśliwą podbiustowo ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Maya mi się podoba! I dziurki też ;)
Imagine there is no hate

cherry

#86
Cytat: callja w 08 Lip 2012, 16:27:15Zaryzykowałam kiedyś coś takiego pod koncertowe gorsety bez ramiączek, ufffff... Opchnęłam studentce, bo wystarczyła odrobinę wilgoci, potu - i wszystko "jeździło".
tego sie obawialam widzac slowo silikon ;-(
callja :beer: thx
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

a ja sobie kupiłam taką spódnicę
http://www.camaieu.fr/pret-a-porter/Camaieu-/469212-Long_jupon_femme_a_etages-0901-03.html
przymierzyłam ją ot tak. i stwierdziłam, że mi się podoba :)

inkageo

Imagine there is no hate

ziuta

#89
Cytat: cherry w 08 Lip 2012, 16:08:32ziuta masz na mysli ze bezstanikowa?
nie, po prostu mi osobiście nie podobają się takie udziwnione wycięcia, łezki i inne takie ;D
mam sukienkę w dość podobny wzór (kiedyś ją już wklejałam), też bezstanikową, ale na plecach ma po prostu głęboki dekolt, a nie wycięcie i to dla mnie jest ok
ale zaznaczam, że mówię o sobie, tak jak pisałam - wszystko kwestia gustu ;)

suegro

Cytat: cherry w 08 Lip 2012, 16:08:32jest jeszcze cos takiego, ale czy to sie trzyma itp. nie wiem

Ja mam i lubię. ;) Ale tylko pod obcisłe ubrania.
A na upały rzeczywiście nie polecam.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Cytat: cherry w 08 Lip 2012, 15:08:32
Norka, dlaczego - zle sie czujesz?
Cherry, jak chodzę bez stanika to mi biust faluje, chociaż wcale nie jest duży. Poza tym wiadomo co sterczy ;) To zawsze zwraca uwagę facetów, a ja ogólnie nie lubię, jak mi się wpatrują i czynią awanse ;D Bez chodzę wyłącznie po domu, a do kiecek z problematyczną górą zakładam stanik bez ramiączek, dlatego dekolt z tyłu muszę mieć przynajmniej do połowy pleców.

ddu

a ja kupiłam dżinsowe szorty
pół warszawy biega w krotkich spodniach no i naprawdę połowa z tej połowy wcale nie jest zgrabna
więc ja też mogę. o!

wrobelek0403

ddu jak dobrze, ze wreszcie zmądrzałas - w kwestii oczywiscie biegania w szortach, bo w kwestii zgrabnosci, kompletnie sie z Tobą nie zgadzam  :mocking: :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Cytat: ziuta w 08 Lip 2012, 18:13:36mówię o sobie, tak jak pisałam - wszystko kwestia gustu
spoko, spoko
Cytat: suegro w 08 Lip 2012, 18:26:11Ja mam i lubię. wink
acha, moze przetestuje
Cytat: Norka w 08 Lip 2012, 18:29:51Poza tym wiadomo co sterczy wink To zawsze zwraca uwagę facetów, a ja ogólnie nie lubię, jak mi się wpatrują i czynią awanse Grin
musze przetestowac czy widac jak cos sterczy ;-) nie tego rodzaju poswiecanej mi uwagi tez bym nie chciala/nie lubie ;-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zuzia

didi_loczek
fajne!

najbardziej mi się torebka podoba :)

cherry

Cytat: zuzia w 09 Lip 2012, 10:55:05
didi_loczek
fajne!

najbardziej mi się torebka podoba :)

mi tez
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Gdyby któraś z Was trafiła do pull&bear i zobaczyła tą koszulkę to ja nieśmiało poproszę o kupienie :blush:
Bardzo mi się podoba, a w sklepie internetowym już nie ma :( S na mnie, XS wg tabeli za małe. 19,99 zł :)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

mą die! ladna modelka!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl