wyprzedaż 2012

Zaczęty przez damka, 28 Cze 2012, 08:03:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

ostatnio przeczytalam ze trzydziestolatce kategorycznie nie pasuja koszulki z infantylnymi napisami lol lol

ziuta

Cytat: maraxela w 09 Lip 2012, 20:48:24
ostatnio przeczytalam ze trzydziestolatce kategorycznie nie pasuja koszulki z infantylnymi napisami lol lol
no z infantylnymi to nie, ale takie wyznanie miłosne to poważna sprawa :D

inkageo

#102
Cytat: maraxela w 09 Lip 2012, 20:48:24
ostatnio przeczytalam ze trzydziestolatce kategorycznie nie pasuja koszulki z infantylnymi napisami lol lol
To dobrze, że rocznikowo już nie mam 30 :D

Dodany tekst: 09 Lip 2012, 20:57:26

W sumie to na niej i memento mori zgodnie z moim wiekiem mogłoby być :D Byle tak ładnie ołówkiem napisane i kolorowe :D
Imagine there is no hate


inkageo

Ihahahaha, cenne rady :D Bawełniana bluza z kapturem nie będzie dobrze wyglądała w biurze, czy podczas ważnego spotkania :D
Imagine there is no hate

errata

poszukuje takie bluzki czarnej prześwitującej, co to pod nią mogę założyć jakąś inną na ramiączkach. Czy ktoś widział coś takiego gdzieś?

golinda

Cytat: maraxela w 09 Lip 2012, 21:26:31
http://kobieta.wp.pl/gid,14736815,img,14736846,kat,1025653,title,Czego-nie-powinna-nosic-trzydziestolatka,galeriazdjecie.html?ticaid=1ec6d

ale wku...ł mnie ten tekst!

jak oni mogą o 30-latce pisać "dojrzała kobieta"?!? to kim jest 45-latka? chyba rozkładającymi się zwłokami :zly: :zly: :zly:

wrobelek0403

mierzyłam ta kiecke w zarze, piekny kolor, niestety M w biuscie spłaszczała, a L w biodrach to chyba pomylili z XL :crazy:

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012-s/244392/826483/SUKIENKA%2BZ%2BDEKOLTEM%2BW%2BSEREK
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lip 2012, 10:24:04niestety M w biuscie spłaszczała


chcialam zapytac, kogo splaszczala w biuscie lol lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 10 Lip 2012, 10:34:56

chcialam zapytac, kogo splaszczala w biuscie lol lol


no z tego co czytam to Wrobla :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Wróbelku bierz ją! To co, że trochę spłaszcza ;) Ciebie może!
Imagine there is no hate

aja

wróbel ta sukienka jest bardzo wroblowa i elegancka
pewnie fajnie w niej wygladasz a moze kup wieksza i popraw u krawcowej ?!

wrobelek0403

inka, M sie ledwo dopinała w tym biuscie i przez to marszczyła na plecach. wygladało to zle. za to w biodrach zajebiscie :headbang:

aja, przeróbka musiałaby być spora, bo L była luzna i w talii i w biodrach i jescze takie zaokrąglenia odstawały. porazka. moze ewentulanie pomierze inne egzemplarze :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: golinda w 10 Lip 2012, 09:23:17
ale wku...ł mnie ten tekst!

jak oni mogą o 30-latce pisać "dojrzała kobieta"?!? to kim jest 45-latka? chyba rozkładającymi się zwłokami :zly: :zly: :zly:

ten artykul jest tak glupi ze az sie w glowie nie miesci ze mozna cos takiego napisac i jeszcze kase za to brac... to jest chyba najglupszy modowy tekst jaki widzialam

salsa

Cytat: golinda w 10 Lip 2012, 10:23:17jak oni mogą o 30-latce pisać "dojrzała kobieta"?!? to kim jest 45-latka? chyba rozkładającymi się zwłokami
ostanio widziałam mega celuit u około 15-letniej dziewczynki - mysle ze ona powinna sobie darowac mini
natomiast jak trzydziestka ma ładne nogi to czemu nie ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: golinda w 10 Lip 2012, 09:23:17
ale wku...ł mnie ten tekst!

jak oni mogą o 30-latce pisać "dojrzała kobieta"?!? to kim jest 45-latka? chyba rozkładającymi się zwłokami :zly: :zly: :zly:

dopiero teraz doczytałam, ale dno :padam:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

"Zawieszka rekomendowanej firmy" :D
Imagine there is no hate

marax

Tam chodzilo o mini z falbanami a nie o mini jako sukienke chyba

golinda

Cytat: siog w 10 Lip 2012, 11:07:30
ten artykul jest tak glupi ze az sie w glowie nie miesci ze mozna cos takiego napisac i jeszcze kase za to brac... to jest chyba najglupszy modowy tekst jaki widzialam

totalne dno jak większość tego typu tam
wygląda jakby prosty program komputerowy to pisał

aja

niedawno identyczny przeczytałam o nietypowych imionach
i typowy tekst, że rodzice chyba nie wiedzieli co czynią; bo jak można zdrobnic imię Arleta


ja połowę szafy powinnam wymienić kierując się tym artykułem, no i tenisówki noszę a juz mi chyba nie wypada :D

ziuta

Cytat: aja w 10 Lip 2012, 12:48:45no i tenisówki noszę a juz mi chyba nie wypada
aja, nie czytasz ze zrozumieniem, tenisówki możesz, tylko nie mogą być tanie lol lol lol

golinda

Cytat: ziuta w 10 Lip 2012, 11:56:47
aja, nie czytasz ze zrozumieniem, tenisówki możesz, tylko nie mogą być tanie lol lol lol

ot to to! myślę że TH, czy Ralph Lauren to spokojnie :D
ale ważne, żeby logo było dobrze widoczne

inkageo

Dopuszczają conversy dla wolnych zawodów, uf, uf :D
Imagine there is no hate

natka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Lip 2012, 21:41:32ą die! ladna modelka!
oj ładna :) lubie rude dziewczyny :) kiedys fryzjer mi zaproponowal ten kolor ale sie wystraszylam :D