Autor Wątek: Zwierzak z pleneru  (Przeczytany 6987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

5czwartych

Zwierzak z pleneru
« dnia: 21 Cze 2012, 14:20:26 »
niezły numer - wysłałem antygrawitacyjne zdjęcie z pleneru Zwierzaka - i dostało zdjęcie Fearlesss Award.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak sobie przypomnę co się działo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Zwierzak z pleneru
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Cze 2012, 14:23:11 »
bosz, bosz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

didi_loczek

« Odpowiedź #2 dnia: 21 Cze 2012, 14:30:03 »
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #3 dnia: 21 Cze 2012, 14:32:14 »
no ok, ale tak bez lozka??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Cze 2012, 14:34:41 »
bosz, bosz
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Cze 2012, 14:34:41 »

5czwartych

« Odpowiedź #5 dnia: 21 Cze 2012, 14:50:14 »
no ok, ale tak bez lozka??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

że jak? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 21 Cze 2012, 14:53:14 »
że jak? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak fotoknyt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na dachu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 21 Cze 2012, 14:53:45 »
o rany, ale fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Kata

« Odpowiedź #8 dnia: 21 Cze 2012, 15:08:03 »
wow, ale fajnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Gratuluję!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

sputnik

« Odpowiedź #9 dnia: 21 Cze 2012, 15:46:05 »
super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 21 Cze 2012, 15:57:28 »
no i patrzcie - to bylo w cholere temu i pewnie powinnam napisac "o, jaka bylam piekna i mloda" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Cze 2012, 15:57:52
i nie w sensie, ze teraz nie jestem juz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo i wtedy i teraz nie jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Cze 2012, 15:57:52 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

niewiemjaka

« Odpowiedź #11 dnia: 21 Cze 2012, 16:00:44 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

olcia

• Cicha wiedźma
  • *
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 22
  • Dziecko jest miłością która stała się widzialna...
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Cze 2012, 16:01:28 »
Super fota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kata

« Odpowiedź #13 dnia: 21 Cze 2012, 16:20:36 »
no i patrzcie - to bylo w cholere temu i pewnie powinnam napisac "o, jaka bylam piekna i mloda" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Cze 2012, 13:57:52
i nie w sensie, ze teraz nie jestem juz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo i wtedy i teraz nie jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A co powiesz na wersję: Nadal jestem tak piękna i młoda jak na tym zdjęciu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Cze 2012, 16:20:45 wysłana przez Kata »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 21 Cze 2012, 16:27:08 »
Nadal jestem tak piękna i młoda jak na tym zdjęciu
nie, to nie o to chodzilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 21 Cze 2012, 16:27:08 »

malutenka

« Odpowiedź #15 dnia: 21 Cze 2012, 16:31:37 »
no i patrzcie - to bylo w cholere temu i pewnie powinnam napisac "o, jaka bylam piekna i mloda"  a Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wiesz, jak oglądam swoje ze slubu, to beznadziejna byłam, chyba jak wino jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kata

« Odpowiedź #16 dnia: 21 Cze 2012, 16:32:15 »
nie, to nie o to chodzilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ehh, to wyskoczyłam jak Filip z konopi. nic to napijmy się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #17 dnia: 21 Cze 2012, 16:32:49 »
no wiesz, jak oglądam swoje ze slubu, to beznadziejna byłam, chyba jak wino jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
NO I O TO CHODZILO Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  piwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kata - Tobie tez, zeby nie bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kata

« Odpowiedź #18 dnia: 21 Cze 2012, 16:33:54 »
NO I O TO CHODZILO Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  piwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kata - Tobie tez, zeby nie bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Polałam Ci do 6-tek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #19 dnia: 21 Cze 2012, 16:34:56 »
o matko!!!!

malutenka

« Odpowiedź #20 dnia: 21 Cze 2012, 16:35:52 »
NO I O TO CHODZILO
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 21 Cze 2012, 16:36:15
to ja Ci nie będe polewać, żeby zostały szóstki.
« Ostatnia zmiana: 21 Cze 2012, 16:36:15 wysłana przez malutenka »

Kata

« Odpowiedź #21 dnia: 21 Cze 2012, 16:39:30 »

Dodany tekst: 21 Cze 2012, 15:36:15
to ja Ci nie będe polewać, żeby zostały szóstki.

Nie polewaj, bo spsujasz szóstki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #22 dnia: 21 Cze 2012, 18:02:35 »
Fajowe to zdjęcie!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

szelma

« Odpowiedź #23 dnia: 21 Cze 2012, 18:03:12 »
Dzisiaj zwierz lepszy - jak wino i Tina Turner Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I butów ze szpicami się pozbywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

aniak1211

« Odpowiedź #24 dnia: 21 Cze 2012, 22:07:54 »
WOW
super:)
Zdjecie swietne:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps