Bób po włosku

Zaczęty przez golinda, 21 Cze 2012, 08:55:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

A ja tu wrzuce pytanie o pesto - nie macie wrazenia, ze pesto z lidla to w 1/3 oliwa? Strasznie tluste jest!

Ciekawe, czy dostane jeszcze gdzies bob, hmmm (to tak, zeby w temacie sie zachowac ;))

jestynka

Cytat: mobka w 10 Sie 2012, 05:52:32A ja tu wrzuce pytanie o pesto - nie macie wrazenia, ze pesto z lidla to w 1/3 oliwa?

ja lubię czerwone, zielone mi nie podeszło
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#52
Cytat: mobka w 10 Sie 2012, 05:52:32ze pesto z lidla to w 1/3 oliwa? Strasznie tluste jest!

http://www.domowe-gotowanie.pl/przepisy-dodatki/sosy/311-przepis-na-pesto

pesto składa się również z oliwy ;)


Dodany tekst: 10 Sie 2012, 08:52:12

Cytat: jestynka w 10 Sie 2012, 09:50:58ja lubię czerwone,

uwielbiam :dreaming:

iksa_nl

Wyciagam.
Mialam popelnic, ale nie moglam znalezc przepisu, zakopal sie gdzies i bob skonczyl znowu jako pasta do pieczywa.

zosia2007

ja w okresie zimowym robiłam to danie bardzo często ale zamiast bobu dawałam groszek konserwowy, smak troche inny ale dawało radę ;D
teraz czas bobu więc niedługo pewnie znów zrobię :)

golinda

Cytat: zosia2007 w 25 Lip 2013, 15:34:50teraz czas bobu więc niedługo pewnie znów zrobię Smiley

a ja nie :zly:

wróciłam do pierwszej strony żeby zobaczyć co to za danie, patrzę, a to mój wpis :D

ddu

pasta do pieczywa z bobu? jak?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu


cherry

#59
Cytat: wrobelek0403 w 26 Lip 2013, 10:47:30

http://www.jadlonomia.com/2013/07/pasta-z-bobou-z-mieta-i-cytryna.html

ale fajny przepis...blog tez fajny...jakos mam wrazenie ze w PL w porownaiu do DE jest wecej fajnych, inspirujacych blogow kulinarnych...nie znalazlam w DE tylu fajnych...

wrobel  :beer:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

a jakie komentarze :D
"Jak szukałam bobu na jedynym większym targu w moim mieście usłyszałam, że nie ma, bo niewiele osób o niego pyta i że mogę po niego jechać do Lublina (tylko 300 km :P), bo tam są TACY DZIWNI LUDZIE, co jedzą ugotowany bób tak po prostu kilogramami, jakby to było chociaż smaczne. Oczywiście do tego pani na targu robiła wieeeelkie oczy, jakby mówiła o ludziach z przynajmniej innego kontynentu. "

wrobelek0403

nie ma sprawy, trafiłam na niego wrzucajac w google "pasta z bobu" lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login