EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yoy

a ja uważam, że trzeba umiec przegrywać. Nie podobalo mi sie zachowanie Balotellego. To nie było sportowe zachowanie. Nikt nikogo popychać nigdzie nie powinien. Ja wiem, że to są emocje, ja to wszystko rozumiem, ale tacy sportowcy są szkoleni nie tylko "fizycznie" ale tez "psychicznie". To są lata treningów, czesto od najmlodszych lat.
Jakos my w pracy nie mozemy nikogo popchnąc i sobie póśjść ;) Albo się obrazić... I moim zdaniem nikt nie może i ja tego nie akceptuję...
Podobnie zachował sie zresztą nasz reprezentant (nie pamietam który). I  bylo jasno powiedziane, że to niesportowe zachowanie. Sportowiec powinien miec godność, bo sport jest piekny jedynie wtedy gdy jest czysta rywalizacja, sportowe zachowania. Nie bez powodu są tak rygorystyczne reguły gry - po to by wyeliminowac niesportowe zachowania (czyli np faule), albo je zminimalizowac. Czy jak konczy sie mecz, to zawodnik moze robic wszystko? Moim zdaniem nie (oczywiscie nie mowie o czasie wolnym, bo tu wiadomo -nikt wiezniem swej pracy nie jest)
I jasne, że inaczej patrzymy z przyslowiowej kanapy, ale od sportowca powinno sie wymagac profesjonalnego zachowania, tak jak i od kazdego innego zawodu. Co by bylo, gdybym popchła rodzica w szkole, bo mnie wkurzył? Albo sie obrazila i nie poszla na jakis konkurs, czy cos tam innego. No smiech na sali ;) Na studiach uczono mnie tego jak rozmawiac z rodzicami, jak zachowac sie w sytuacjach trudnych. Co zrobic, gdy rodzic na nas krzyczy i takie tam (zdarzaja sie nawet popychanki!) Jak rozmawiac z dziecmi, z dyrekcją. Nikt nigdy nie daje przyzwolenia na takie zachowania. Czemu sportowcy mają miec do tego prawo?...


inkageo

#826
Ale jego babcia urodziła się we Wrocławiu! :D
Imagine there is no hate


mayagaramond

Cytat: inkageo w 02 Lip 2012, 15:20:36
Ale jego babcia urodziła się we Wrocławiu! :D

czyli Niemka lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"



inkageo

No i jakie oczekiwanie względem niego były! Jaka presja!
Imagine there is no hate

cherry

Cytat: yoy w 02 Lip 2012, 16:18:54Czemu sportowcy mają miec do tego prawo?...
??? nie maja prawa ani sportowcy ani nikt inny. Rodzice tez nie maja prawa krzyczec na dzieci, rodzice na nauczycieli a jednak takie sytuacje sie zdazaja - nobody is perfect
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: cherry w 02 Lip 2012, 15:44:30
??? nie maja prawa ani sportowcy ani nikt inny. Rodzice tez nie maja prawa krzyczec na dzieci, rodzice na nauczycieli a jednak takie sytuacje sie zdazaja - nobody is perfect

moim zdaniem to nie powod, zeby to aprobowac ;) mozna przyznac, ze to sie zdarza, ale to nie jest usprawiedliwienie. i tyle.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

wlasnie, powinnien poprostu w leb porzednia dostac i by sie wtedy uspokoil ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

feeling.good

Ja zachowania Balotelliego tak negatywnie nie odebrałam. Może dlatego, że sama nerwusem strasznym jestem  :blush:

zuzia

tvp zrobiła swój teledysk, troche wzorowany na tym amatorskim zablokowanym przed meczem Polska -Czechy

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 02 Lip 2012, 20:18:25
tvp zrobiła swój teledysk, troche wzorowany na tym amatorskim zablokowanym przed meczem Polska -Czechy

widziałam go, w porownaniu z oryginałem jest słabiutki, dłuzy sie, nie wzbudza takich emocjo. poza tym - to plagiat, moze i ten internauta skorzystał z fragmentów meczów należacych do TVP, ale pomysł, montaz, napisy to był jego oryginalny pomysł i tvp to chamsko zerzneła ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 02 Lip 2012, 21:02:16
widziałam go, w porownaniu z oryginałem jest słabiutki, dłuzy sie, nie wzbudza takich emocjo. poza tym - to plagiat, moze i ten internauta skorzystał z fragmentów meczów należacych do TVP, ale pomysł, montaz, napisy to był jego oryginalny pomysł i tvp to chamsko zerzneła ;)
ja też uważam, że to masakra.
już w ogóle nie powinni się porywać, bo to żenujące, żeby wielka TVP zżynała od "amatora"

wrobelek0403

Cytat: zuzia w 02 Lip 2012, 21:25:56
ja też uważam, że to masakra.
już w ogóle nie powinni się porywać, bo to żenujące, żeby wielka TVP zżynała od "amatora"

otoz to ...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A gdzie ten film amatorski?
Imagine there is no hate

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

#843
inkageo
jak mi przypomnisz wieczorem to ci wrzucę linka bo mam zapisanego
ale moze google cos ci znajdzie

Dodany tekst: 03 Lip 2012, 09:15:56

MECZ O WSZYSTKO Polska - Czechy euro 2012

inkageo

#844
Dzięki! :beer:

Dodany tekst: 03 Lip 2012, 09:31:45

Ale wzruszające.... Buuuuuuuu szkoda, że już po eurze :D
Imagine there is no hate

Kasia


jestynka

podoba mi się ten filmik :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good