EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

a moim zdaniem jednak sportowe zachowanie powinno byc i w chwilach radości i w chwilach smutku

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Justynna

Cytat: inkageo w 02 Lip 2012, 11:09:55
Eeeee każdy ma prawo się smucić i cieszyć jak chce byle innym krzywdy nie robił ;)
:beer:
Rozumiem i złość i łzy Włochów i radość Hiszpanów.

salsa

Cytat: Justynna w 02 Lip 2012, 12:13:41Rozumiem i złość i łzy Włochów
ja tez rozumiem, bo nie mowie o całej druzynie, ktora zachowała się OK - mowie o jednym konkretnym zawodniku i jego postawie - innej niz wszystkich ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Justynna

Cytat: salsa w 02 Lip 2012, 11:15:19
ja tez rozumiem, bo nie mowie o całej druzynie, ktora zachowała się OK - mowie o jednym konkretnym zawodniku i jego postawie - innej niz wszystkich ;)
a ja była zaskoczona, że jednak wyszedł z drużyną i odebrał medal. Spodziewałam się po nim dużo gorszego zachowania, bo jest przecież znany z różnego rodzaju wybryków ;D

mayagaramond

Cytat: salsa w 02 Lip 2012, 12:15:19jednym konkretnym zawodniku i jego postawie - innej niz wszystkich

zgadzam sie z salsa, jakby kazdy zawodnik zachowal sie jak Balotelli to dopiero byloby widowisko...

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 02 Lip 2012, 11:07:23
:beer: :beer:

No ale on tez pieprzyl przed meczem jak potluczony, ze strzeli Hiszpanom 4 gole.



musiałaś źle zrozumieć, na pewno mówił, że hiszpanie im strzelą 4 lol

salsa

Cytat: Justynna w 02 Lip 2012, 12:25:46bo jest przecież znany z różnego rodzaju wybryków
no ale to go chyba nie tłumaczy ;)

Cytat: mayagaramond w 02 Lip 2012, 11:26:22
zgadzam sie z salsa, jakby kazdy zawodnik zachowal sie jak Balotelli to dopiero byloby widowisko...


na pewno gazety miałby o czym dzis pisac :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Justynna

#807
Cytat: mayagaramond w 02 Lip 2012, 11:26:22
zgadzam sie z salsa, jakby kazdy zawodnik zachowal sie jak Balotelli to dopiero byloby widowisko...


żeby nie było, że pochwalam jego zachowanie, bo nie. Ale rozumiem ;D
Łatwo się nam z kanapy ocenia ich zachowanie, ale to ludzie, dla których piłka jest całym życiem. Dlatego nie jest im łatwo pogodzić się z przegraną.

Dodany tekst: 02 Lip 2012, 11:33:47

Cytat: salsa w 02 Lip 2012, 11:30:41
no ale to go chyba nie tłumaczy ;)
pewnie, że nie :) Dlatego cieszę się, że wygrała Hiszpania.

inkageo

Cytat: Justynna w 02 Lip 2012, 11:32:16
żeby nie było, że pochwalam jego zachowanie, bo nie. Ale rozumiem ;D
Łatwo się nam z kanapy ocenia ich zachowanie, ale to ludzie, dla których piłka jest całym życiem. Dlatego nie jest im łatwo pogodzić się z przegraną.
:beer:
Ja potrafię się podobnie zachować, jak mi murzynek nie wyjdzie ;)
Imagine there is no hate

salsa

#809
Justynna no ale to nie jest zwykły zjadacz chleba - mozna sie popłakac, mozna spuscić głowe, ale trzeba sie jakos zachowac, przynajmniej dopóki sa włączone kamery

w koncu kibicom tez sie cos nalezy, a kopanie piłki to jakby nie było jego robota
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Czepiacie się ;)
Imagine there is no hate

salsa

#811
Cytat: inkageo w 02 Lip 2012, 11:36:13
Czepiacie się ;)
oczywiscie :D i pewnie zazdroscimy, ze tyle kasy nie zarabiamy lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


cherry

Cytat: Justynna w 02 Lip 2012, 12:32:16żeby nie było, że pochwalam jego zachowanie, bo nie. Ale rozumiem
Łatwo się nam z kanapy ocenia ich zachowanie, ale to ludzie, dla których piłka jest całym życiem. Dlatego nie jest im łatwo pogodzić się z przegraną.
Cytat: salsa w 02 Lip 2012, 12:35:25Justynna no ale to nie jest zwykły zjadacz chleba - mozna sie popłakac, mozna spuscić głowe, ale trzeba sie jakos zachowac, przynajmniej dopóki sa włączone kamery
w koncu kibicom tez sie cos nalezy, a kopanie piłki to jakby nie było jego robota
Moim zdaniem to caly czas sa jeszcze ludzie, a nie roboty do kopania pilki. I chyba glownie nie koncentruja sie na tym kiedy i ktora kamera jest wlaczona i co nagrywa. Zachowanie "sportowe" jest inne, ale nie dziwie sie, ze komus po tylu dniach godzinach strasu puszcza na sekundy/minuty nerwy.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

cherry Twoja wypowiedz sugeruje, ze wszyscy inni sa robotami, bo jednak nie ukrywajac żalu ii rozczarowania zachowali się bardzo w porzadku ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

A ja nie rozumiem. Co to znaczy, ze puscily mu nerwy? Jak mi cos w pracy nie wyjdzie, to tez mam popchnac kolege/ kolezanke, zeby mi ulzylo? Naomi Cambell pusily nerwy to rabnela pokojowke telefonem.

Co innego poplakac sie, byc smutnym czy przygnebiony, a co innego zachowywac sie jak obrazony 5-latek, ktory nie dostal lizaka.

I co ciekawe, inni jakos potrafili sie zachowac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

Cytat: salsa w 02 Lip 2012, 12:42:33
cherry Twoja wypowiedz sugeruje, ze wszyscy inni sa robotami, bo jednak nie ukrywajac żalu ii rozczarowania zachowali się bardzo w porzadku ;)
zle mnie zrozumialas. Mam na mysli, ze nie kazdy pilkarz spotowiec radzi sobie z tymi emocjami (pomimo trenigow mentalnych itp.) i czasem zdaza sie sytuacja jak powyzsza. Jak juz ktos wyzej wspomnial nie pochwalam, ale rozumiem.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#817
Cytat: mayagaramond w 02 Lip 2012, 13:45:39A ja nie rozumiem. Co to znaczy, ze puscily mu nerwy? Jak mi cos w pracy nie wyjdzie, to tez mam popchnac kolege/ kolezanke, zeby mi ulzylo? Naomi Cambell pusily nerwy to rabnela pokojowke telefonem.
własnie o to mi chodzi
nie ejstem piłkarzem wiec domyslam się, ze dla wielu moje rozczarowania zawodowe sa mniejszego kalibru ;) niemniej z powodu jakiejś waznej sprawy, ktora sie wykrzaczyła jeszcze nikogo nie popchnęłam etc ;) moze jakbym była pilkarzem to bym  mogła sobie tak pacnąc kogos od czasu do czasu :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 02 Lip 2012, 13:58:03moze jakbym była pilkarzem to bys sobie mogła tak pacnąc kogos od czasu do czasu

a wobraz sobie, jakie mialabys mozliwosci, gdybys rzucala mlotem albo oszczepem lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 02 Lip 2012, 12:59:17
a wobraz sobie, jakie mialabys mozliwosci, gdybys rzucala mlotem albo oszczepem lol lol
baliby się mi oddac :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cherry

Cytat: mayagaramond w 02 Lip 2012, 13:45:39A ja nie rozumiem. Co to znaczy, ze puscily mu nerwy? Jak mi cos w pracy nie wyjdzie, to tez mam popchnac kolege/ kolezanke, zeby mi ulzylo? Naomi Cambell pusily nerwy to rabnela pokojowke telefonem.
Co innego poplakac sie, byc smutnym czy przygnebiony, a co innego zachowywac sie jak obrazony 5-latek, ktory nie dostal lizaka.
I co ciekawe, inni jakos potrafili sie zachowac.
oj obawialam sie ze kazde slowo bedzie kladzione na wage ;-)
Nie, nie moge zdemolowac biura jak mi cos nie wyjdzie w pracy. Naomi czy jakis pilkarz tez nie moze komus przywalic,
bo mu/jej nerwy puscily. Mam na mysli, ze taka sytuacja jak powyzsza nie jest godna pochwaly, ale moze sie zdazyc.


Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: cherry w 02 Lip 2012, 14:06:48Mam na mysli, ze taka sytuacja jak powyzsza nie jest godna pochwaly, ale moze sie zdazyc.

z tym sie zgadzam.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#822
Cytat: cherry w 02 Lip 2012, 14:06:48Mam na mysli, ze taka sytuacja jak powyzsza nie jest godna pochwaly, ale moze sie zdazyc.
Cherry, oczywiscie ze moze sie zdarzyć bo w koncu się zdarzyła, ale rozmowa nasza chyba dotyczy jakiejs subiektywnej tego oceny

zdarzają się ludziom rózne rzeczy, nie zawsze takie, ktore powinny ;)

Dodany tekst: 02 Lip 2012, 13:31:50

A w ogole to Balotelli zaginął w Wieliczce !! http://www.mmkrakow.pl/418503/2012/7/2/gdzie-byl-balotelli-zniknal-w-nocy-po-powrocie-do-wieliczki-i-nie-dawal-znaku-zycia?category=news
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rubin04

#823
Cytat: Justynna w 02 Lip 2012, 12:32:16Łatwo się nam z kanapy ocenia ich zachowanie, ale to ludzie, dla których piłka jest całym życiem. Dlatego nie jest im łatwo pogodzić się z przegraną.

no ja to rozumiem, wiadomo, że nie powinien a jednak..

Pamietam jedne finały wrocławskiej ligi koszykóki, gdzie drużyna mojego brata, której jest kapitanem i trenerem nie obronila jednego roku tytułu mistrza - mój brat nie wyszedł na rozdanie medali...
Srebro go po prostu nie cieszyło, i nie wyszedł, a porażkę odchorował jeszcze kilka dni, choc to liga amatorska (choc największa we Wro, chyba od prawie 15 lat) i grają tam o "marchewkę".

takze jak Justynna napisała - z kanapy mamy inna perspektywę...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login