Autor Wątek: EM 2012  (Przeczytany 32074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sputnik

Odp: EM 2012
« Odpowiedź #75 dnia: 05 Cze 2012, 18:38:57 »
a ja się boję Euro i chcę żeby było już po.
No i wkurzam się bo mieszkam w ścisłym centrum i ciągle tu policja na sygnale jeździ (już) bo wozi holenderskie autobusy, ćwiczenia policji i innych służb mnie wkurzały bo ciągle helikoptery latały to co będzie niedługo jak już to nie będą ćwiczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #76 dnia: 05 Cze 2012, 20:03:21 »
dziś w Faktach mówili, że jednak większość zachodnich, a nawet światowych mediów jest nam przychylna i opinie są ogólnie zachęcające do przyjazdu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pamiętam, że gdzieś kiedyś czytałam, że nawet w Austrii 4 lata temu szło się na jeden ze stadionów przez pole kukurydzy, bo nie skończyli drogi, więc nie jest tak, że wszędzie pięknie, a u nas syf Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w Poznaniu też mamy nowy dworzec, część dróg jednak wyremontowano, a że trawę na stadionie kładli pierdyliard razy? no UEFA temu winna nie jest, też mnie akurat ta murawa drażni, ale nie sądzę, żeby tę kasę Rysiu G. przeznaczył na żłobki czy drogi rowerowe

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #77 dnia: 05 Cze 2012, 20:58:40 »
mnie euro juz zdazylo wkurzyc, bo dzisiaj z roboty wracalam 45 minut od 18:30 grr
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

justynaaaa2

« Odpowiedź #78 dnia: 05 Cze 2012, 21:06:12 »
a ja sobie dzisiaj na skrzyżowaniu kupiłam flagę i mam już wetkniętą za szybę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

wrobelek0403

« Odpowiedź #79 dnia: 05 Cze 2012, 21:08:07 »
mignon nie no jasne, mamy kilka inwestycji, tyle ze od poczatku było mówione, ze to nie na euro, zreszta wiekszosci i tak do piatku nie skoncza. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a dworzec to jest dramat, i ja tego nie ogarniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dworzec zrobili we wrocławiu, krakowie i wawie, a u nas wymienili stare płyty na cudowny pozbruk (zgadnijmy kto dał w łape) po którym walizki ledwo jezdza, daszek nie zasłania nawet 1/3 peronów, nie ma wind do przejscia podziemnego, stary budynek nadal straszy, dojazd jaki był, taki jest.

to juz dworzec w kutnie wyglada lepiej, serio ostatnio jechałam i byłam w szoku, jakie cacko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

suegro

« Odpowiedź #80 dnia: 05 Cze 2012, 21:10:06 »
mnie euro juz zdazylo wkurzyc, bo dzisiaj z roboty wracalam 45 minut od 18:30 grr

Ja jechałam prawie godzinę do Bonarki, całe aleje stały, ale zen! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

wrobelek0403

« Odpowiedź #81 dnia: 05 Cze 2012, 21:13:25 »
suegro szczerze zazdroszcze Ci Twojego zen  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakos nie potrafie sie wyluzowac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #82 dnia: 05 Cze 2012, 21:21:02 »
wróbelek, no wiem, że nie skończą, choć Roosevelta jutro oddają, ostatnio jak wracałam z Polnej przez Kaponierę to az jaskrawozielono było od kamizelek, chyba wszystkich robotników z Wielkopolski zwerbowali do roboty tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i Antoninek nam skończyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ot tak, egoistycznie sobie myślę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na dworcu nie byłam, może i lepiej, bo widać uniknęłam rozczarowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no a tym Kutnem to mnie rozczarowałaś, zawsze jak przejeżdżaliśmy to mi M. Polskę Kultu śpiewał, a teraz co? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i jeszcze mogę zacząć kurwować jak M. nie wyjedzie z pracy albo na poród nie dojadę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mi się z mojego punktu wersalki jak na razie euro podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #83 dnia: 05 Cze 2012, 21:23:13 »
wrobelek0403 trening czyni mistrza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak na coś nie mam wpływu to się nie denerwuję, bo i tak nic te moje nerwy nie zmienią.

wrobelek0403

« Odpowiedź #84 dnia: 05 Cze 2012, 21:43:13 »
Jak na coś nie mam wpływu to się nie denerwuję, bo i tak nic te moje nerwy nie zmienią.

no widzisz, a ja chwilowo jakos nie potrafie, kiedys bylam bardziej zen, a od paru miesiecy zwaliło mi sie troche na głowe, to i głupotami zaczelam sie tez przejmowac.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #85 dnia: 05 Cze 2012, 21:44:08 »
o a ja dzisiaj na wp czytałam o dworcach i napisali, że dworzec w poznaniu to teraz najnowocześniejszy obiekt w polsce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i taki ładny był na zdjęciu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #86 dnia: 05 Cze 2012, 21:49:09 »
justynaaaa2to jest tzw. półprawda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj owszem,wybudowali nowy budynek - stal, szkło, super nowoczesny. jest jednak kilka ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

- perony sa ledwo machniete farbą i kostką brukowa, przypomina mi to perony w zapyziałych dziurach niestety, a nie stolicy wielkopolski,
- stare niezmienione tablice z odjazdami pociagów az rażą,
- przejscie podziemne miedzy peronami nie jest zaopatrzone w windy (a niestety w poznaniu perony sa po dwoch stronach starego budynku i nie zawsze da sie skorzystac ze schodów i wind w nowym),
- z nowego budynku wyjscie na miasto jest tymczasowe, bo nowe to bedzie jak skonczą wszystko za ... 3 lata,
- wokół jest jeden wielki plac budowy, bo teraz budują obok dworzec pks i galerie handlowa,

rubin04

« Odpowiedź #87 dnia: 05 Cze 2012, 21:50:38 »
We Wro pieknie zrobili dworzec!
Jeszcze kilka dni temu to tam tyle ludzi pracowało, że jak w ulu było, ale skończyli, zdąrzyli, no pieknie jest,
choć zwolenniczką koloru nie jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale to podobno oryginalny kolor.

justynaaaa2

« Odpowiedź #88 dnia: 05 Cze 2012, 21:54:13 »
wrobelek0403 ok czyli nieskończony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tego już nie napisali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ale jak skończą będzie super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #89 dnia: 05 Cze 2012, 21:54:20 »
We Wro pieknie zrobili dworzec!

och widziałam zdjecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zawsze mi sie ten dworzec podobał, a teraz to jest cukiereczek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon, nie moge znalezc zdjec w necie, ale pieknie bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 05 Cze 2012, 21:55:14
no ale jak skończą będzie super

wiesz mam nadzieje, jak sie ludzie zaczeli wkurzac a te perony, to rzecznik pkp stwierdził, ze tak ma byc i koniec, bo taki jest projekt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Cze 2012, 21:55:14 wysłana przez wrobelek0403 »

emcia

« Odpowiedź #90 dnia: 05 Cze 2012, 22:01:47 »
wrobelek0403
a dworzec w L. Ci się podoba?

wrobelek0403

« Odpowiedź #91 dnia: 05 Cze 2012, 22:08:16 »
emcia to, co zrobili bardzo ładne jest, brakuje tylko porzadnego przejscia podziemnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #92 dnia: 05 Cze 2012, 22:11:01 »
emcia to, co zrobili bardzo ładne jest, brakuje tylko porzadnego przejscia podziemnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i można nie zauważyc tej torpedy na środku przejścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #93 dnia: 05 Cze 2012, 22:16:31 »
i można nie zauważyc tej torpedy na środku przejścia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale o czym mowisz? ostatnio byłam na wielkanoc i nie pamietam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #94 dnia: 05 Cze 2012, 22:26:13 »
po to właśnie tam jest, żeby jej nie było widać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #95 dnia: 05 Cze 2012, 22:48:04 »
dworzec we Wrocławiu jest piękny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #96 dnia: 05 Cze 2012, 22:52:16 »
no to fakt, że wro super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
centralny w wawie, z zewnątrz poza wielką reklamą/bilbordem chyba nic się nie zmienił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w środku owszem coś robili, ale teraz nie byłam więc nie wiem jak to wygląda
za to po zdjęciach wrażenie na mnie zrobił wschodni no i stacja "stadion" - to był hardkor wcześniej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #97 dnia: 05 Cze 2012, 22:57:26 »
Warszawski w środku ładnie wygląda, podobał mi się ostatnio.
A wrocławski dworzec na zdjęciach bardzo mi się podoba.

ziuta

« Odpowiedź #98 dnia: 05 Cze 2012, 22:58:43 »
na dwójce właśnie film produkcji BBC pt. stadiony nienawiści, o tym jak w polsce i na ukrainie zachowują się kibice, a raczej kibole, angielski piłkarz właśnie odradza anglikom wyjazd na euro, bo mogą wrócić w trumnie...

cherry

« Odpowiedź #99 dnia: 05 Cze 2012, 23:09:10 »
na dwójce właśnie film produkcji BBC pt. stadiony nienawiści, o tym jak w polsce i na ukrainie zachowują się kibice, a raczej kibole, angielski piłkarz właśnie odradza anglikom wyjazd na euro, bo mogą wrócić w trumnie...
haaa..haaa bo Anglia to slynie z pokojowo nastawionych kicicow ;-)
Ze slyszenia wiem (nie wiem czy to prawda), zw w Anglii kibice sa agresywi - wiec po spotkaniu z pseudo-kibicami w Polsce ostrzezenie o mozliwosci powrotu w trumnie ma cos z prawdy.
« Ostatnia zmiana: 05 Cze 2012, 23:11:32 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)