EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

dziś w Faktach mówili, że jednak większość zachodnich, a nawet światowych mediów jest nam przychylna i opinie są ogólnie zachęcające do przyjazdu :)

pamiętam, że gdzieś kiedyś czytałam, że nawet w Austrii 4 lata temu szło się na jeden ze stadionów przez pole kukurydzy, bo nie skończyli drogi, więc nie jest tak, że wszędzie pięknie, a u nas syf ;D

w Poznaniu też mamy nowy dworzec, część dróg jednak wyremontowano, a że trawę na stadionie kładli pierdyliard razy? no UEFA temu winna nie jest, też mnie akurat ta murawa drażni, ale nie sądzę, żeby tę kasę Rysiu G. przeznaczył na żłobki czy drogi rowerowe

zwierzatko_mojej_mamy

mnie euro juz zdazylo wkurzyc, bo dzisiaj z roboty wracalam 45 minut od 18:30 grr
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

a ja sobie dzisiaj na skrzyżowaniu kupiłam flagę i mam już wetkniętą za szybę :)

wrobelek0403

mignon nie no jasne, mamy kilka inwestycji, tyle ze od poczatku było mówione, ze to nie na euro, zreszta wiekszosci i tak do piatku nie skoncza. ;)

a dworzec to jest dramat, i ja tego nie ogarniam :crazy: dworzec zrobili we wrocławiu, krakowie i wawie, a u nas wymienili stare płyty na cudowny pozbruk (zgadnijmy kto dał w łape) po którym walizki ledwo jezdza, daszek nie zasłania nawet 1/3 peronów, nie ma wind do przejscia podziemnego, stary budynek nadal straszy, dojazd jaki był, taki jest.

to juz dworzec w kutnie wyglada lepiej, serio ostatnio jechałam i byłam w szoku, jakie cacko :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Cze 2012, 20:58:40
mnie euro juz zdazylo wkurzyc, bo dzisiaj z roboty wracalam 45 minut od 18:30 grr

Ja jechałam prawie godzinę do Bonarki, całe aleje stały, ale zen! :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

suegro szczerze zazdroszcze Ci Twojego zen  :pray: jakos nie potrafie sie wyluzowac  :thumbdown:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

wróbelek, no wiem, że nie skończą, choć Roosevelta jutro oddają, ostatnio jak wracałam z Polnej przez Kaponierę to az jaskrawozielono było od kamizelek, chyba wszystkich robotników z Wielkopolski zwerbowali do roboty tam :D
no i Antoninek nam skończyli ;) ot tak, egoistycznie sobie myślę :D

na dworcu nie byłam, może i lepiej, bo widać uniknęłam rozczarowania :D

no a tym Kutnem to mnie rozczarowałaś, zawsze jak przejeżdżaliśmy to mi M. Polskę Kultu śpiewał, a teraz co? :D

no i jeszcze mogę zacząć kurwować jak M. nie wyjedzie z pracy albo na poród nie dojadę ;) bo zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) mi się z mojego punktu wersalki jak na razie euro podoba :D

suegro

wrobelek0403 trening czyni mistrza ;)

Jak na coś nie mam wpływu to się nie denerwuję, bo i tak nic te moje nerwy nie zmienią.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: suegro w 05 Cze 2012, 22:23:13Jak na coś nie mam wpływu to się nie denerwuję, bo i tak nic te moje nerwy nie zmienią.

no widzisz, a ja chwilowo jakos nie potrafie, kiedys bylam bardziej zen, a od paru miesiecy zwaliło mi sie troche na głowe, to i głupotami zaczelam sie tez przejmowac.:thumbdown:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

o a ja dzisiaj na wp czytałam o dworcach i napisali, że dworzec w poznaniu to teraz najnowocześniejszy obiekt w polsce ;D i taki ładny był na zdjęciu  :hmm:

wrobelek0403

justynaaaa2to jest tzw. półprawda lol lol owszem,wybudowali nowy budynek - stal, szkło, super nowoczesny. jest jednak kilka ale ;)

- perony sa ledwo machniete farbą i kostką brukowa, przypomina mi to perony w zapyziałych dziurach niestety, a nie stolicy wielkopolski,
- stare niezmienione tablice z odjazdami pociagów az rażą,
- przejscie podziemne miedzy peronami nie jest zaopatrzone w windy (a niestety w poznaniu perony sa po dwoch stronach starego budynku i nie zawsze da sie skorzystac ze schodów i wind w nowym),
- z nowego budynku wyjscie na miasto jest tymczasowe, bo nowe to bedzie jak skonczą wszystko za ... 3 lata,
- wokół jest jeden wielki plac budowy, bo teraz budują obok dworzec pks i galerie handlowa,
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

We Wro pieknie zrobili dworzec!
Jeszcze kilka dni temu to tam tyle ludzi pracowało, że jak w ulu było, ale skończyli, zdąrzyli, no pieknie jest,
choć zwolenniczką koloru nie jestem ;) ale to podobno oryginalny kolor.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wrobelek0403 ok czyli nieskończony ;) tego już nie napisali :D
no ale jak skończą będzie super :)

wrobelek0403

#88
Cytat: rubin04 w 05 Cze 2012, 22:50:38We Wro pieknie zrobili dworzec!


och widziałam zdjecia :dreaming: zawsze mi sie ten dworzec podobał, a teraz to jest cukiereczek :D

mignon, nie moge znalezc zdjec w necie, ale pieknie bedzie :D

Dodany tekst: 05 Cze 2012, 21:55:14

Cytat: justynaaaa2 w 05 Cze 2012, 22:54:13no ale jak skończą będzie super

wiesz mam nadzieje, jak sie ludzie zaczeli wkurzac a te perony, to rzecznik pkp stwierdził, ze tak ma byc i koniec, bo taki jest projekt :thumbdown:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

wrobelek0403
a dworzec w L. Ci się podoba?

wrobelek0403

emcia to, co zrobili bardzo ładne jest, brakuje tylko porzadnego przejscia podziemnego :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 05 Cze 2012, 22:08:16
emcia to, co zrobili bardzo ładne jest, brakuje tylko porzadnego przejscia podziemnego :)
i można nie zauważyc tej torpedy na środku przejścia ;)

wrobelek0403

Cytat: emcia w 05 Cze 2012, 22:11:01
i można nie zauważyc tej torpedy na środku przejścia ;)


ale o czym mowisz? ostatnio byłam na wielkanoc i nie pamietam :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

po to właśnie tam jest, żeby jej nie było widać :D

jestynka

dworzec we Wrocławiu jest piękny :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

no to fakt, że wro super :)
centralny w wawie, z zewnątrz poza wielką reklamą/bilbordem chyba nic się nie zmienił :D w środku owszem coś robili, ale teraz nie byłam więc nie wiem jak to wygląda
za to po zdjęciach wrażenie na mnie zrobił wschodni no i stacja "stadion" - to był hardkor wcześniej  :mocking:

suegro

Warszawski w środku ładnie wygląda, podobał mi się ostatnio.
A wrocławski dworzec na zdjęciach bardzo mi się podoba.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

na dwójce właśnie film produkcji BBC pt. stadiony nienawiści, o tym jak w polsce i na ukrainie zachowują się kibice, a raczej kibole, angielski piłkarz właśnie odradza anglikom wyjazd na euro, bo mogą wrócić w trumnie...

cherry

#98
Cytat: ziuta w 05 Cze 2012, 23:58:43na dwójce właśnie film produkcji BBC pt. stadiony nienawiści, o tym jak w polsce i na ukrainie zachowują się kibice, a raczej kibole, angielski piłkarz właśnie odradza anglikom wyjazd na euro, bo mogą wrócić w trumnie...
haaa..haaa bo Anglia to slynie z pokojowo nastawionych kicicow ;-)
Ze slyszenia wiem (nie wiem czy to prawda), zw w Anglii kibice sa agresywi - wiec po spotkaniu z pseudo-kibicami w Polsce ostrzezenie o mozliwosci powrotu w trumnie ma cos z prawdy.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: justynaaaa2 w 05 Cze 2012, 23:52:16centralny w wawie, z zewnątrz poza wielką reklamą/bilbordem chyba nic się nie zmienił Cheesy w środku owszem coś robili, ale teraz nie byłam więc nie wiem jak to wygląda

wyłożyli białymi płytami+szkło, teraz jet tam czysto i nie śmierdzi!!!
biały kolor dał wrażenie przestronności i jest jasno,a nie jak do tej pory chodziło się jak w tunelach krecich
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login