EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Cytat: twinnie77 w 28 Cze 2012, 15:04:13
:highfive:

Mam takie same odczucia. A szczególnie wkurza mnie Kuźniar codziennie rano w TVN24, moim zdaniem dziennikarz powinien jednak trzymać się w ryzach.
A czy zachowuje się pretensjonalnie? To przygotowywanie się do rzutu wolnego to przecież czysto techniczna rzecz, sportowcy mają swoje rytuały, np. skoczkowie wzwyż też sobie kroki odliczają. A jego zachowanie poza boiskiem znamy pewnie przede wszystkim z przekazów mediów, a te w przypadku Ronaldo nie są obiektywne.

Uważam, że jest świetnym piłkarzem, wczoraj razem z całą drużyną Portugalii walczyli jak lwy. Ale to jest sport, nie można zaprogramować człowieka, żeby non stop grał tak samo dobrze, czy non stop wygrywał. Wczoraj mu się nie udało strzelić gola, ale to nie oznacza, że jest kiepski.

Zgadzam się.  :beer:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A co robi Kuźniar? Bo ja jego poczucie humoru uwielbiam, ale ostatnio rzadko mam czas rano zerkać.

I nie wiem komu kibicować, tym bardziej, że uwielbiam makarony i właśnie jem pizzę ;)
Imagine there is no hate

justynaaaa2

ej ale kuźniar był za portugalią, tak dzisiaj rano zrozumiałam przynajmniej  :hmm:


mayagaramond

Nieeeeee, nie, nie....
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Cytat: zuzia w 28 Cze 2012, 08:31:12
ale to się wszystko łączy. bo wszyscy robią z niego bożyszcze to i on sie dostosowywuje. bo wątpię, żeby było (na początku) odwrotnie.
był wywiad z babką,która tłumaczyła jego biografię i ona go bardzo chwaliła.
moj maz ogladal jakis caly reportaz o Ronaldo i baaardzo pozytywnie po tym go odbiera

fasolka1980

a ja w sumie nie wiem za kim jestem, mąż za Niemcami

wrobelek0403

mayagaramond napijmy sie  :beer:

i pamietaj, wszystko sie moze zdarzyc, dopóki piłka w grze  :thumbup: :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: abkasia w 28 Cze 2012, 21:49:57
moj maz ogladal jakis caly reportaz o Ronaldo i baaardzo pozytywnie po tym go odbiera
ja też słyszałam od kogoś (nie pamiętam od kogo), że po obejrzeniu kilku reportaży o nim, przeczytaniu kilku wywiadów że to jest bardzo pozywtyna osoba :)

podobnie wypowiadali się pracownicy hotelu w Opalenicy, że cała drużyna jest bardzo ok ale to Ronaldo zawsze jako pierwszy do ludzi wychodzi, zawsze uśmiechnięty


twinnie77

#734
Cytat: justynaaaa2 w 28 Cze 2012, 20:30:01
ej ale kuźniar był za portugalią, tak dzisiaj rano zrozumiałam przynajmniej  :hmm:

Ale przeciw Ronaldo... ;)
Walił głupie teksty, m.in. o fryzurze. Ogólnie odebrałam to, że się nabija...


Dlaczego Włosi mają czarne opaski? Nie widziałam początku meczu  :knuje: :knuje: :knuje:

Dodany tekst: 28 Cze 2012, 22:31:00

Cytat: mayagaramond w 28 Cze 2012, 21:28:26
Nieeeeee, nie, nie....

Cytat: wrobelek0403 w 28 Cze 2012, 21:56:26
mayagaramond napijmy sie  :beer:

i pamietaj, wszystko sie moze zdarzyc, dopóki piłka w grze  :thumbup: :thumbup:

To właśnie sport... Niemcy do tej pory grali rewelacyjnie, Włosi przeciętnie. A dzisiaj role się odwróciły.
No ale cały czas za Niemców trzymam  :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: twinnie77 w 28 Cze 2012, 23:27:02Dlaczego Włosi mają czarne opaski? Nie widziałam początku meczu

to juz na poczatku ME gdzies czytałam, ze to ku pamieci jakiejs zmarłej osoby. od poczatku tak grają.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

no i mam dylemat - komu kibicować w finale ? ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Cytat: goga w 28 Cze 2012, 22:41:26
no i mam dylemat - komu kibicować w finale ? ;)

ja nie mam dylematu, wynosze tv do piwnicy :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

piękny mecz :)
ja też mam dylemat, ale chyba będę za włochami bo grali o wiele ładniej niż wczoraj hiszpanie z drugiej strony chcieliśmy iść w ndz. do strefy kibica obejrzeć finał a mamy koszulki hiszpańskie ;D

goga

jedna połowę za Hiszpanami, drugą za Włochami :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

twinnie77

Cytat: wrobelek0403 w 28 Cze 2012, 22:41:51
ja nie mam dylematu, wynosze tv do piwnicy :P

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Cytat: wrobelek0403 w 28 Cze 2012, 23:40:46to juz na poczatku ME gdzies czytałam, ze to ku pamieci jakiejs zmarłej osoby. od poczatku tak grają.

przed samymi ME zginął u nich piłkarz w wypadku (nie pamiętam, czy też miał grać w reprezentacji), który zostawił niepełnosprawnego brata (rodzice ich zginęli albo zmarli też w ostatnim czasie). Z tego co kojarzę to nawet zbierali dla niego kasę.

twinnie77

#742
Dzisiaj opaski z tego powodu

CytujPiłkarze reprezentacji Włoch zapowiedzieli, iż założą czarne opaski na ramię podczas półfinałowego meczu Mistrzostw Europy przeciwko Niemcom. To znak solidarności z rodziną tragicznie zmarłego w Afganistanie żołnierza.

30-letni Manuele Braj zginął w wyniku wybuchu rakiety, która została skierowana w obóz policyjny w afgańskiej miejscowości Adraskan, 60 kilometrów od włoskiej bazy w Herat. Osierocił on ośmioletnią córkę.

Braj był wiernym kibicem AC Milan. Na stronie internetowej tego klubu zamieszczone zostały kondolencje dla rodziny ofiary.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Smutno mi... Chcialam, zeby wygrali, lacznie z finalem, bo wreszcie sama chciałam być mistrzem Europy :D:P:P
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

twinnie77

Cytat: mayagaramond w 28 Cze 2012, 23:18:23
Smutno mi... Chcialam, zeby wygrali, lacznie z finalem, bo wreszcie sama chciałam być mistrzem Europy :D:P:P

:empathy: :empathy: :empathy:

Też mi smutno...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

viva ITALIA :) bardzo się cieszę !! pieknie grali, wygrali zasłużenie, super mecz nie to co flaki z olejem na meczu Hiszpania_Portugalia

w finale sece bedzie za Hiszpanią ale nie bede płakac jak Wygrają Włosi bo grali wczoraj pieknie i widac, ze sa na fali :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jestynka

to może byc b. ciekawy mecz, ale mam wrażenie ,że Włosi grają lepiej, sa szybcy i precyzyjni
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

nie było wczoraj doznań estetycznych... oj nie było...

inkageo

Imagine there is no hate