EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

W niemieckiej TV codziennie prawie leca programy o Polsce. Pozytywne.
Wszystko super przygotowane, swietna infrastruktura itp itd. Te relacje na pewno Polsce dobrze zrobia, nie chodzi tylko o pare tygodni Euro, ale o dlugoterminowe efekty.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Justynna

#26
I w piątek mam diabelski plan, by urwać się godzinę wcześniej z pracy. Jedziemy do mojej sis a to 2 godziny drogi, no a musimy przecież zdążyć na mecz. Bo jak wyjdę punktualnie o 17.00 to dupa :D

Kasia

Cytat: Justynna w 04 Cze 2012, 12:23:48I w piątek mam diabelski plan, by urwać się godzinę wcześniej z pracy
ja też będe musiała :D
bo się do strefy kibica wybieramy :D

rodzinka przyjeżdza i całą ekipą idziemy :D
ciekawe czy się "dopchniemy" lol i czy nie bedziemy kibicować pod płotem strefy :D


szelma

Ja chcę w piątek obejrzeć mecz, ale nie wiem, czy się uda, bo przyjeżdżają do nas znajomi Amerykanie, a dla nich to wiadomo - football jest jeden, ech.

PL może przerżnąć sromotnie ze wszystkimi - byleby nie dali dupy z Grecją! :D Nie przeżyję takiego blamażu...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

Cytat: szelma w 04 Cze 2012, 11:47:55
PL może przerżnąć sromotnie ze wszystkimi - byleby nie dali dupy z Grecją! :D Nie przeżyję takiego blamażu...
:D
Mój szef powiedział, że o ten mecz jest spokojny, a ja mu wierzę ;D

cherry

Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2012, 21:37:38rozumiem ze Euro??
oczywiscie :-)
Wczoraj byl caly dodatek do FAZ Sonntagszeitung (gazeta) o EM.
I wlasnie byl tez artykul/test poruszanie sie po Polsce/ od stadionu
do stadionu pociagiem/publicznymi srodkami. Pisano wprawdzie, ze
na 300 km potrzeba 5-6 h pociagiem, o Poznaniu wlasnie, ze dojazd
nie gotowy i tramwaje autobusy nie opisane jednoznacznie, ale ogolny
ton artykulu byl pozytwyny.
Ja mam naedzieje, ze Polska pokaze sie z tej fajnej strony - goscinnosc,
ze potrafimy sie bawic na takich imprezach.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#31
Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2012, 23:17:00zadnych plusów z tego, ze euro jest akurat w Polsce nie widze.

żadnej z dróg nie byłoby tak szybko
A2, A1...

Dodany tekst: 04 Cze 2012, 12:39:54

Cytat: cherry w 04 Cze 2012, 13:38:32na 300 km potrzeba 5-6 h pociagiem, o Poznaniu wlasnie

co?!?!

inkageo

We Wrocławiu super jest dzięki euro! Nowy terminal, wyremontowany dworzec, obwodnica, stadion, ja widzę same plusy!
I cieszy mnie to bardzo, jestem już podekscytowana, uśmiecham się jak widzę flagi, no i mam koszulki Polska :D W piątek założę do pracy, niech się tylko ciepło zrobi!
Imagine there is no hate

nionczka

#33
Cytat: wrobelek0403 w 03 Cze 2012, 21:37:38rozumiem ze Euro?? jak dla mnie mogłoby go wcale w Polsce nie byc

nie, przynajmniej bazar wyleciał z saskiej kępy! Ja tam widzę pozytywy, niewiele, ale widzę.

Dodany tekst: 04 Cze 2012, 12:52:56

Martwi mnie tylko, że nie wiem jak będę wracać do domu w tych dniach. W piątek chyba wcale do pracy nie pójdę. Młoda do przedszkola nie idzie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#34
na 300 km potrzeba 5-6 h pociagiem
Cytat: golinda w 04 Cze 2012, 12:39:10
co?!?!
golina tak w artykule pisali - nie mowie, ze to prawda
http://www.faz.net/aktuell/reise/nah/mit-der-bahn-zur-em-deutschland-polen-mit-verlaengerung-11771870.html
...sechs Stunden für 344 Kilometer...

buuu...wlasnie wstawili mi 1h telco na piatek o 16 h, wiec na otwarcie EM nie zdaze :-(  
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

Cytat: wrobelek0403 w 04 Cze 2012, 11:12:32
ziuta, ale to wszystko byłoby nawet gdyby euro było w innym kraju ;)

mysle ze nie, nie do tego stopnia

Norka

Golinda, tak się teraz jeździ koleją :D Pięć lat temu trasa Wrocław-Kraków (ok. 275 km) to było jakieś 3,5 h - obecnie jedzie się ok. 6 h (wliczając atrakcje typu 40 min stania w szczerym polu).

yoy

ja się cieszę, że jest euro. Tzn najbardziej podoba mi się kibicowanie, te barwy narodowe, te flagi. No wzrusza mnie to strasznie :) Nawet Franek już umie kibicowac :D i krzyczy goool :D Mój tata- wielki kibic piłki noznej skutecznie go  tego uczy :D. Mamy koszulki biało-czerwone. Kupilam tez bialo-czerwone kredki do malowania twarzy i mam zamiar w dniach, w których gra Polska wymalowac Franka i tak chodzic cały dzien :D
Co do organizacji mistrzostw w Polsce. Bardzo sie ciesze, ze sa u nas, ale tez nie odczuwam żadnych niedogodnosci. (moze gdymy odczuwała, to bym się tak nie cieszyła :D) Widzę duzo pozytywów  mam tez nadzieję, że na dłuższą metę te mistrzostwa wyjdą nam na dobre.

marlen_ka

Cytat: justynaaaa2 w 03 Cze 2012, 22:20:04i żałuję strasznie, że nie idę na żaden mecz, że się nie przyłożyłam bardziej żeby zdobyć bilety  zly

chyba nie masz czego żałować. ja się logowałam na kilka osob, zamówiłam dużo biletów, a ile wygrałam.

NIC

nie mamy nawet wejściówek na 1 mecz, szukałam troche biletów w necie ale ceny kosmiczne teraz

jestynka

i w wawie paskudny centralny i wschodni wyremontowali :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: jestynka w 04 Cze 2012, 14:28:51
i w wawie paskudny centralny i wschodni wyremontowali :)

nawet zachodni ruszyli :D

iksa_nl

wlasnie, a pro pos zachodni i nowe polaczenie na lotnisko (nareszcie!), nie wiecie moze czy jak kupie bilet na TLK do Wawy to od razu moge kupic na te SKW na lotnisko czy musze wysiasc w Wawie i isc do kasy kupic oddzielnie?
przepraszam za off topic!

emcia

ten mój v-ce to dopiero fartuch
ustrzelił bilet

margareta

#43
Cytat: iksa_nl w 04 Cze 2012, 15:00:48
wlasnie, a pro pos zachodni i nowe polaczenie na lotnisko (nareszcie!), nie wiecie moze czy jak kupie bilet na TLK do Wawy to od razu moge kupic na te SKW na lotnisko czy musze wysiasc w Wawie i isc do kasy kupic oddzielnie?
przepraszam za off topic!
Bilety na SKM (bo chyba o tym mówisz) kupisz w kiosku, lub w biletomacie w SKM-ce. Są to bilety takie jak na komunikację miejską, obowiązujące tylko w Warszawie, wiec u siebie raczej nie kupisz.

Dodany tekst: 04 Cze 2012, 15:54:21

A i nie wysiadaj na Zachodnim. Najbliżej na SKM-kę będziesz miała z Centralnego (niektóre na lotnisko jeżdżą przez Centralny, a niektóre przez Śródmieście).
http://www.skm.warszawa.pl/

Justynna

Cytat: emcia w 04 Cze 2012, 15:49:25
ten mój v-ce to dopiero fartuch
ustrzelił bilet
fartuch aaaa!  :rotfl:
normalnie wyobraziłam sobie taki kuchenny fartuch :D

mignon

ech, a ja w piątek po południu mam lekarza, najważniejsze, że w poczekalni jest telewizor, najwyżej tam zrobimy sobie strefę kibica :D

golinda

Cytat: Norka w 04 Cze 2012, 14:35:59Golinda, tak się teraz jeździ koleją Cheesy

ale Poznań-Warszawa
Warszawa-Kraków

to są niecałe 3h

i są tanie samoloty :)

justynaaaa2

Cytat: golinda w 04 Cze 2012, 19:37:27
ale Poznań-Warszawa
Warszawa-Kraków

to są niecałe 3h
właśnie to chciałam pisać, to są chyba 2 najlepsze połączenia kolejowe :)

marlenka ja też się logowałam na kilka osób, ale wybrałam te najtańsze bilety, mogłam brać te najdroższe, szczególnie na mecz otwarcia ;) moja koleżanka i jej ojciec wybrali te najdroższe i mają na kilka meczy bilety :)
no nic zrobię sobie strefę kibica w piątek na działce :D
gdybym pracowała w piątek to na pewno przyszłabym w koszulce polski ;D

magoo

ja się cieszę że euro w Pl
i fajnie że mecze będą we Wrocławiu, może w sobotę 16 wybierzemy się na Rynek

nionczka

Ja się zalogowałam (znaczy kolega w moim imieniu), bo cała firma się logowała. I wygrałam 4 bilety na półfinał w Warszawie. Oddałam znajomym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login