Autor Wątek: EM 2012  (Przeczytany 32073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: EM 2012
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Cze 2012, 11:19:59 »
W niemieckiej TV codziennie prawie leca programy o Polsce. Pozytywne.
Wszystko super przygotowane, swietna infrastruktura itp itd. Te relacje na pewno Polsce dobrze zrobia, nie chodzi tylko o pare tygodni Euro, ale o dlugoterminowe efekty.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Justynna

« Odpowiedź #26 dnia: 04 Cze 2012, 11:23:48 »
I w piątek mam diabelski plan, by urwać się godzinę wcześniej z pracy. Jedziemy do mojej sis a to 2 godziny drogi, no a musimy przecież zdążyć na mecz. Bo jak wyjdę punktualnie o 17.00 to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 04 Cze 2012, 11:26:23 wysłana przez Justynna »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #27 dnia: 04 Cze 2012, 11:45:08 »
I w piątek mam diabelski plan, by urwać się godzinę wcześniej z pracy
ja też będe musiała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo się do strefy kibica wybieramy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rodzinka przyjeżdza i całą ekipą idziemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciekawe czy się "dopchniemy" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i czy nie bedziemy kibicować pod płotem strefy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

szelma

« Odpowiedź #28 dnia: 04 Cze 2012, 11:47:55 »
Ja chcę w piątek obejrzeć mecz, ale nie wiem, czy się uda, bo przyjeżdżają do nas znajomi Amerykanie, a dla nich to wiadomo - football jest jeden, ech.

PL może przerżnąć sromotnie ze wszystkimi - byleby nie dali dupy z Grecją! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie przeżyję takiego blamażu...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Justynna

« Odpowiedź #29 dnia: 04 Cze 2012, 11:48:52 »
PL może przerżnąć sromotnie ze wszystkimi - byleby nie dali dupy z Grecją! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie przeżyję takiego blamażu...
Mój szef powiedział, że o ten mecz jest spokojny, a ja mu wierzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #30 dnia: 04 Cze 2012, 12:38:32 »
rozumiem ze Euro??
oczywiscie :-)
Wczoraj byl caly dodatek do FAZ Sonntagszeitung (gazeta) o EM.
I wlasnie byl tez artykul/test poruszanie sie po Polsce/ od stadionu
do stadionu pociagiem/publicznymi srodkami. Pisano wprawdzie, ze
na 300 km potrzeba 5-6 h pociagiem, o Poznaniu wlasnie, ze dojazd
nie gotowy i tramwaje autobusy nie opisane jednoznacznie, ale ogolny
ton artykulu byl pozytwyny.
Ja mam naedzieje, ze Polska pokaze sie z tej fajnej strony - goscinnosc,
ze potrafimy sie bawic na takich imprezach.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

golinda

« Odpowiedź #31 dnia: 04 Cze 2012, 12:39:10 »
zadnych plusów z tego, ze euro jest akurat w Polsce nie widze.

żadnej z dróg nie byłoby tak szybko
A2, A1...

Dodany tekst: 04 Cze 2012, 12:39:54
na 300 km potrzeba 5-6 h pociagiem, o Poznaniu wlasnie

co?!?!
« Ostatnia zmiana: 04 Cze 2012, 12:39:54 wysłana przez golinda »
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #32 dnia: 04 Cze 2012, 12:49:20 »
We Wrocławiu super jest dzięki euro! Nowy terminal, wyremontowany dworzec, obwodnica, stadion, ja widzę same plusy!
I cieszy mnie to bardzo, jestem już podekscytowana, uśmiecham się jak widzę flagi, no i mam koszulki Polska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W piątek założę do pracy, niech się tylko ciepło zrobi!
Imagine there is no hate

nionczka

« Odpowiedź #33 dnia: 04 Cze 2012, 12:50:02 »
rozumiem ze Euro?? jak dla mnie mogłoby go wcale w Polsce nie byc

nie, przynajmniej bazar wyleciał z saskiej kępy! Ja tam widzę pozytywy, niewiele, ale widzę.

Dodany tekst: 04 Cze 2012, 12:52:56
Martwi mnie tylko, że nie wiem jak będę wracać do domu w tych dniach. W piątek chyba wcale do pracy nie pójdę. Młoda do przedszkola nie idzie.
« Ostatnia zmiana: 04 Cze 2012, 12:52:56 wysłana przez nionczka »

cherry

« Odpowiedź #34 dnia: 04 Cze 2012, 12:57:44 »
na 300 km potrzeba 5-6 h pociagiem
co?!?!
golina tak w artykule pisali - nie mowie, ze to prawda
...sechs Stunden für 344 Kilometer...

buuu...wlasnie wstawili mi 1h telco na piatek o 16 h, wiec na otwarcie EM nie zdaze :-(  
« Ostatnia zmiana: 04 Cze 2012, 13:02:18 wysłana przez cherry »

vobi

« Odpowiedź #35 dnia: 04 Cze 2012, 13:02:11 »
ziuta, ale to wszystko byłoby nawet gdyby euro było w innym kraju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mysle ze nie, nie do tego stopnia

Norka

« Odpowiedź #36 dnia: 04 Cze 2012, 13:35:59 »
Golinda, tak się teraz jeździ koleją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pięć lat temu trasa Wrocław-Kraków (ok. 275 km) to było jakieś 3,5 h - obecnie jedzie się ok. 6 h (wliczając atrakcje typu 40 min stania w szczerym polu).

yoy

« Odpowiedź #37 dnia: 04 Cze 2012, 13:52:23 »
ja się cieszę, że jest euro. Tzn najbardziej podoba mi się kibicowanie, te barwy narodowe, te flagi. No wzrusza mnie to strasznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nawet Franek już umie kibicowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i krzyczy goool Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mój tata- wielki kibic piłki noznej skutecznie go  tego uczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Mamy koszulki biało-czerwone. Kupilam tez bialo-czerwone kredki do malowania twarzy i mam zamiar w dniach, w których gra Polska wymalowac Franka i tak chodzic cały dzien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co do organizacji mistrzostw w Polsce. Bardzo sie ciesze, ze sa u nas, ale tez nie odczuwam żadnych niedogodnosci. (moze gdymy odczuwała, to bym się tak nie cieszyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) Widzę duzo pozytywów  mam tez nadzieję, że na dłuższą metę te mistrzostwa wyjdą nam na dobre.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #38 dnia: 04 Cze 2012, 14:20:13 »
i żałuję strasznie, że nie idę na żaden mecz, że się nie przyłożyłam bardziej żeby zdobyć bilety  zly

chyba nie masz czego żałować. ja się logowałam na kilka osob, zamówiłam dużo biletów, a ile wygrałam.

NIC

nie mamy nawet wejściówek na 1 mecz, szukałam troche biletów w necie ale ceny kosmiczne teraz
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Cze 2012, 14:28:51 »
i w wawie paskudny centralny i wschodni wyremontowali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #40 dnia: 04 Cze 2012, 14:32:48 »
i w wawie paskudny centralny i wschodni wyremontowali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nawet zachodni ruszyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #41 dnia: 04 Cze 2012, 15:00:48 »
wlasnie, a pro pos zachodni i nowe polaczenie na lotnisko (nareszcie!), nie wiecie moze czy jak kupie bilet na TLK do Wawy to od razu moge kupic na te SKW na lotnisko czy musze wysiasc w Wawie i isc do kasy kupic oddzielnie?
przepraszam za off topic!

emcia

« Odpowiedź #42 dnia: 04 Cze 2012, 15:49:25 »
ten mój v-ce to dopiero fartuch
ustrzelił bilet

margareta

« Odpowiedź #43 dnia: 04 Cze 2012, 15:50:30 »
wlasnie, a pro pos zachodni i nowe polaczenie na lotnisko (nareszcie!), nie wiecie moze czy jak kupie bilet na TLK do Wawy to od razu moge kupic na te SKW na lotnisko czy musze wysiasc w Wawie i isc do kasy kupic oddzielnie?
przepraszam za off topic!
Bilety na SKM (bo chyba o tym mówisz) kupisz w kiosku, lub w biletomacie w SKM-ce. Są to bilety takie jak na komunikację miejską, obowiązujące tylko w Warszawie, wiec u siebie raczej nie kupisz.

Dodany tekst: 04 Cze 2012, 15:54:21
A i nie wysiadaj na Zachodnim. Najbliżej na SKM-kę będziesz miała z Centralnego (niektóre na lotnisko jeżdżą przez Centralny, a niektóre przez Śródmieście).
« Ostatnia zmiana: 04 Cze 2012, 15:54:21 wysłana przez margareta »

Justynna

« Odpowiedź #44 dnia: 04 Cze 2012, 16:02:54 »
ten mój v-ce to dopiero fartuch
ustrzelił bilet
fartuch aaaa!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
normalnie wyobraziłam sobie taki kuchenny fartuch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #45 dnia: 04 Cze 2012, 19:06:48 »
ech, a ja w piątek po południu mam lekarza, najważniejsze, że w poczekalni jest telewizor, najwyżej tam zrobimy sobie strefę kibica Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #46 dnia: 04 Cze 2012, 19:37:27 »
Golinda, tak się teraz jeździ koleją Cheesy

ale Poznań-Warszawa
Warszawa-Kraków

to są niecałe 3h

i są tanie samoloty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #47 dnia: 04 Cze 2012, 21:51:57 »
ale Poznań-Warszawa
Warszawa-Kraków

to są niecałe 3h
właśnie to chciałam pisać, to są chyba 2 najlepsze połączenia kolejowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlenka ja też się logowałam na kilka osób, ale wybrałam te najtańsze bilety, mogłam brać te najdroższe, szczególnie na mecz otwarcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moja koleżanka i jej ojciec wybrali te najdroższe i mają na kilka meczy bilety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nic zrobię sobie strefę kibica w piątek na działce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gdybym pracowała w piątek to na pewno przyszłabym w koszulce polski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

magoo

« Odpowiedź #48 dnia: 05 Cze 2012, 00:35:00 »
ja się cieszę że euro w Pl
i fajnie że mecze będą we Wrocławiu, może w sobotę 16 wybierzemy się na Rynek

nionczka

« Odpowiedź #49 dnia: 05 Cze 2012, 08:13:20 »
Ja się zalogowałam (znaczy kolega w moim imieniu), bo cała firma się logowała. I wygrałam 4 bilety na półfinał w Warszawie. Oddałam znajomym.