EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

no wstyd straszny i kiepski pr nam robi grupa kretynów. My chodzimy na mecze od lat i moim zdaniem polskie stadiony są bezpieczne. Niestety jeśli chodzi o kulture osobistą i tolerancję, jeszcze wiele przed nami. Ale cóż się dziwić, jeśli np. guru wrocławskich kiboli jest koleś, który napisał książkę "Jak pokochałem Adolfa Hitlera" ???

inkageo

A ja myślę, że w każdym kraju by były takie "wpadki" ;) Eldorado nie istnieje ;)
Imagine there is no hate

szelma

Cytat: inkageo w 08 Cze 2012, 12:08:08A ja myślę, że w każdym kraju by były takie "wpadki"

Nie, no jasne. W BE były zamieszki w Brukseli i w Charleroi, a policja w ferworze walki z angielskimi kibolami spałowała parę staruszek, które miały nieszczęście znaleźć się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ishka82

Cytat: inkageo w 08 Cze 2012, 11:08:08
A ja myślę, że w każdym kraju by były takie "wpadki" ;) Eldorado nie istnieje ;)
dokładnie, kiboli wszędzie dostatek ;D

Justynna

#179
Cytat: inkageo w 08 Cze 2012, 11:08:08
A ja myślę, że w każdym kraju by były takie "wpadki" ;) Eldorado nie istnieje ;)
Oczywiście, ale ja do tej pory pamiętam jak wiele pochwał zebrali polscy kibice po Mundialu w Niemczech  :dreaming: Mimo, że reprezentacja "nawaliła", kibice z Polski byli najlepsi! :)


inkageo

A ja pamiętam jak rzucano w Svena Hannavalda śnieżkami, ale się nie obraził   :rotfl: :rotfl:
Imagine there is no hate

feeling.good

Cytat: inkageo w 08 Cze 2012, 11:29:52
A ja pamiętam jak rzucano w Svena Hannavalda śnieżkami, ale się nie obraził   :rotfl: :rotfl:

lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam wrazenie, ze te grupy debilokiboli to oni rozmawiaja normalnie wydajac dzwieki z dzungli i w ogole bym tego nie laczyla z rasizmem lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

inka, chyba nie zrozumiał o co im chodzi. Może myślał, że to z sympatii :D

No i jeszcze mnie rozczula widok naszych kibiców na meczach siatkówki, piłki ręcznej :)

mayagaramond


Pamietam MS w DE w 2006 roku - zajebista pogoda przez cale mistrzostwa, chyba tylko raz padalo. No i ta atmosfera, to bylo niesamowite. Fajnie by bylo, gdyby udalo sie to tez w Polsce.

A znanym angielskim czy polskim chuliganom poprostu odmowiono wjazdu ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Cze 2012, 11:34:31
ja mam wrazenie, ze te grupy debilokiboli to oni rozmawiaja normalnie wydajac dzwieki z dzungli i w ogole bym tego nie laczyla z rasizmem lol
o to to! :)

mayagaramond

Cytat: inkageo w 08 Cze 2012, 11:29:52
A ja pamiętam jak rzucano w Svena Hannavalda śnieżkami, ale się nie obraził   :rotfl: :rotfl:

jak to sie nie obrazil? Chyba polska prasa to tak przedstawila lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mignon

no ja też miałam wrażenie, że Sven H. się jednak obraził i afera była, i Tajner z pączkami do niego leciał w ramach przeprosin ;)

inkageo

Ale później jak mu gorzej szło, to Polacy już mu kibicowali, to jest najlepszy sposób na zdobycie sympatii :D
Niech słabo grają, to będą bezpieczni :D
Imagine there is no hate

mayagaramond

#189
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Aaaa, boskie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

margareta

Na warszawskiej starówce w tej chwili cudowna atmosfera. Tłumy kibiców, śpiewy, Polacy tańczą z Grekami, wspólnie skandują POLSKA... GRECJA... Pięknie. Nareszcie coś się dzieje w tym smutnym kraju.


mayagaramond

Widzialyscie to:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

#194
Cytat: inkageo w 08 Cze 2012, 12:29:52A ja pamiętam jak rzucano w Svena Hannavalda śnieżkami, ale się nie obraził
ej, ale potem na następne mistrzostwa jak przyleciał to na takiej tacy dostał zestaw kulek śniegowych od kibiców - tak w ramach przeprosin, ze niby moze oddac rzucajacym! To było sympatyczne!

Dodany tekst: 08 Cze 2012, 21:46:43

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11890123,_Krata_browca_dla_fachowca___Forumowicze_dziekuja.html?lokale=wroclaw :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

my mamy koko koko a Holendrzy kwa kwa kwa ;)


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

cherry,   :pray: :pray: :pray: zmień ten skrót w tytule, bo dziwnie wygląda ;)

Moja koleżanka była dzisiaj na meczu w Poznaniu (Irlandia-Chorwacja), w ramach projektu z Irlandczykami nasza szkoła dostała wejściówki dla dwóch uczniów i opiekuna. Jestem ciekawa, jakie będą mieli wrażenia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: twinnie77 w 11 Cze 2012, 00:55:16Moja koleżanka była dzisiaj na meczu w Poznaniu (Irlandia-Chorwacja), w ramach projektu z Irlandczykami nasza szkoła dostała wejściówki dla dwóch uczniów i opiekuna. Jestem ciekawa, jakie będą mieli wrażenia.

ooo, mecz był na prawde dobry i ciekawy :D tylko Irlandczycy przegrali :crying:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Kurde, dziewczyny, zajmijmy sie powaznymi problemami Euro 2012, czyli wyborem ciacha!!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"