EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Cytat: ziuta w 05 Cze 2012, 23:58:43na dwójce właśnie film produkcji BBC pt. stadiony nienawiści, o tym jak w polsce i na ukrainie zachowują się kibice, a raczej kibole, angielski piłkarz właśnie odradza anglikom wyjazd na euro, bo mogą wrócić w trumnie...

Ej, ziuta, jakie właśnie, skoro to był nius jakieś 3 dni temu :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

Cytat: szelma w 06 Cze 2012, 08:06:52
Ej, ziuta, jakie właśnie, skoro to był nius jakieś 3 dni temu :D.
ale że gdzie? że na strefie było? cóż za niedopaczenie z mojej strony  :blush:
ja pisałam właśnie, bo właśnie oglądałam, no leciało na dwójce jak nic :D

aja

czy z pewnością jesteście gotowe i macie komplet ubrań na euro ???


szelma

Cytat: ziuta w 06 Cze 2012, 10:33:31ale że gdzie? że na strefie było?

Na Strefie chyba o tym nie było, ale o samym programie było w prasie, bo czytałam i się powkurzałam ;). Ale taki z dupy program to niech se wsadzą. Niestety, takie programy o PL bywają. Sama widziałam program na Discovery Ross Kemp on gangs o PL. Ale jednak prawda jest taka, że nie spotkałam jeszcze obcokrajowca, który by był w PL i mu się nie podobało :). Albo tacy są mili ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

Cytat: szelma w 06 Cze 2012, 10:36:31Na Strefie chyba o tym nie było
było było tylko chyba zaginęło w czelusciach plot codziennych :D

niewiemjaka

Cytat: ziuta w 06 Cze 2012, 10:33:31ale że gdzie? że na strefie było? cóż za niedopaczenie z mojej strony
media o tym trąbiły (tv gazety radio internet) wszyscy!!! wlasnie o tym programie i jak "reklamuja" polske i ze strasza trumnami itd... bulwersacja ogromna była :D :D przegapiłaś albo bylas na urlopie ? :knuje:

ziuta

Cytat: niewiemjaka w 06 Cze 2012, 09:55:28
media o tym trąbiły (tv gazety radio internet) wszyscy!!! wlasnie o tym programie i jak "reklamuja" polske i ze strasza trumnami itd... bulwersacja ogromna była :D :D przegapiłaś albo bylas na urlopie ? :knuje:

aaaaa, no dooobra, dobra, czyli już wiecie :D :D lol

wrobelek0403

Cytat: emcia w 05 Cze 2012, 22:26:13
po to właśnie tam jest, żeby jej nie było widać :D

aaaa, w budynku :D to juz dawno widziałam :D spoko, taka ozdóbka :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

#108
Cytat: szelma w 06 Cze 2012, 10:36:31Niestety, takie programy o PL bywają. Sama widziałam program na Discovery Ross Kemp on gangs o PL. Ale jednak prawda jest taka, że nie spotkałam jeszcze obcokrajowca, który by był w PL i mu się nie podobało . Albo tacy są mili .
Ja sie ostatnio dowiedzialam  :crazy: , ze w PL to wszystkie hotele w tym czasie EM2012 sa kontrolowane przez mafie (tylko jaka? jakas blizej nieokreslona), bo takie drogie noclegi - podobno. Tak jakby w innych miastach/panstwach noclegi w czasie tak duzych imprez byly tanie i nikt nie podnosil cen.
Ja znam dwa "rodzaje" obcokrajowcow:
- otwarci Ci czesto odwazaja sie na wyjazd do krajow wschodnich i roznych innych. Interesuja sie, sa na biezaca, wiedza ze styl i standard zycia nie odbiega w PL znacznie od reszty Europy, ze Polascy sa wyksztalceni, podrozuja, znaja jezyki (nie wszyscy oczywiscie)
- i tych ktory zyja stereotypami i nie odwazyli by sie pojechac do Polski bo sie boja ze im samochod ukradna, bo tam przeciez rozboj w bialy dzien, ze hotele maja standard sprzed 30 lat itp. same herezje, ale tez nie staraja sie dowiedziec sie wiecej - moze wlasnie jeszcze zobacza jakis taki program, no coz takich turystow nam nie trzeba. 2 lata temu ktos sie mnie pytal czy sie boje jechac do Chorwacji, bo tam byla wojna  :crazy:
Mam podobne doswiadczenia jak Szelma: wiekszosc obcokrajowcow ktorych spotkalam i ktorzy juz byli w Polsce mowia ze sie podobalo.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#109
Cytat: cherry w 06 Cze 2012, 00:09:10haaa..haaa bo Anglia to slynie z pokojowo nastawionych kicicow ;-)
Ze slyszenia wiem (nie wiem czy to prawda), zw w Anglii kibice sa agresywi - wiec po spotkaniu z pseudo-kibicami w Polsce ostrzezenie o mozliwosci powrotu w trumnie ma cos z prawdy.

mialam to samo pisac.

W Anglii policja juz dokonala prewencyjnych aresztowan... Przed ME w DE i Austrii bylo to samo.


Dodany tekst: 06 Cze 2012, 12:55:55

Cytat: szelma w 06 Cze 2012, 10:36:31Niestety, takie programy o PL bywają.

no ale huliganstwo w Polsce jest faktem. Oczywiscie nie tylko w PL. Pewnie, ze fajnie jest ogladac pozytywne programy na temat wlasnego kraju, no ale nie przesadzajmy, raju nad Wisla nie ma ;)

Sa programy w Francji, gdzie chodzi o kulture i sztuke, ale sa tez takie, gdzie pokazuja paryskie przedmiescia, ze zdemolowanymi samochodami i powibijanym szybami. I zarowno Luwr jak i ten motloch sa prawda.



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

aaaaa, przyznam sie Wam do czegos :blush: kupiłam sobie kredke do twarzy i umowiłam sie z przyjaciołmi na mecz w strefie kibica :rotfl: :rotfl: P stwierdził, ze mnie nie poznaje i czy czegos nie zaczełam popalac w tajemnicy lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

wróbelek, aaaa  :rotfl:

idziesz do loży VIP? :D

Kasia

Wrobel aaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa jednak :)

rudasekawf

Nooo gadżetów nie zakupiłam, ale za to grrrubaśny poradnik kibica jak najbardziej, pięknie zrobione statystyki, wykresy, ciekawe artykuły, porównania. Raj :) mam co czytać :dreaming:

magoo

ja się napaliłam na kupno biletów na allegro, ale trochę stresa mam, że ktoś mnie oszuka


wrobelek0403

do lozy to sie raczej nie wkrecimy ;)


aaa, dostałam jeszcze od kumpla czerwono-białe włosy z opaską carlsberga :D P sie zastanawia, czy wytaskac telewizor z piwnicy :rotfl: :rotfl: teraz ja jestem w szoku lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

aaaaaa wrobelek0403 aaaaa  :jejeje:  :jejeje:  :jejeje:
fanka pełną gębą :D

wrobelek0403

chyba skocze do lidla po koszulke lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

ja mam koszulke, ale raczej sie nienakibicuje

mignon

ja nic nie mam, nie ma chyba takich dużych koszulek

ale mam czas oglądać mecze ;D

mobka

A ja mialam poznaniankom gratulowac dworca - neizla propaganda :D Ale ten stary jeszcze stoi? BO co jak co, ale dworzec w Poznaniu nei zachwycal. Szczegolnie jak czlowiek sie do wroclawskiego przyzwyczail.

wrobelek0403

Cytat: mobka w 06 Cze 2012, 19:34:03
A ja mialam poznaniankom gratulowac dworca - neizla propaganda :D Ale ten stary jeszcze stoi? BO co jak co, ale dworzec w Poznaniu nei zachwycal. Szczegolnie jak czlowiek sie do wroclawskiego przyzwyczail.

mobka stoi, i na razie nie wiadomo, co z nim bedzie. szkoda, to był kiedys piekny ceglany budynek, oszpecili go tak w latach 60tych.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: mignon w 06 Cze 2012, 20:28:10ja nic nie mam, nie ma chyba takich dużych koszulek
:) ja dzisiaj kupiłam Mke w tesco i plywalam. A są jeszcze L i XL :)

mignon

może kupić na pamiątkę?  :hmm: