EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rozumiem ze Euro?? jak dla mnie mogłoby go wcale w Polsce nie byc ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

chciałam kupić sobie koszulkę, to mnie mąż wysmiał że może pół meczu wytrzymam ;)

mignon

ja mam sentyment do Euro, jak zaczęliśmy ze sobą być 8 lat temu, to też było Euro i zawsze kibicowaliśmy przeciwnym drużynom i ta moja zwykle wygrywała :D, w kolejnym "euroroku" braliśmy ślub, teraz... no wiadomo ;D
zastanawiamy się, co będzie za kolejne 4 lata :D

justynaaaa2

a ja się cieszę ;D i mam koszulkę i flagę z tyskiego wywieszę za oknem :D
na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale im bliżej tym bardziej mi się podoba to całe zamieszanie ;)
i żałuję strasznie, że nie idę na żaden mecz, że się nie przyłożyłam bardziej żeby zdobyć bilety  :zly:
i jestem pewna, że organizacyjnie wypadnie to dobrze, mimo braku dróg ;) i że samo otwarcie będzie super przygotowane :)

nadal jednak nie mogę się przekonać do uroku stadionu narodowego ;) ale i tak wolę go niż stadion XX lecia  :crazy:

rudasekawf

Euro :) Nie mogę się już doczekać, jeśli tylko czas pozwoli wszystkie mecze zobaczę :) Ehhh Euro bez sesji na studiach, coś pięnego

feeling.good

a ja się ogromnie cieszę, że to już za chwilę. Pamiętam moment ogłoszenia decyzji jakby to było wczoraj. Bardzo się cieszę, że idziemy na mecz i że możemy zabrać Stasia. atmosfera takich imprez jest wyjątkowa, a Pewnie Nie będzie nam już więcej dana.

mobka

A ja sie nie ciesze. Mam w pracy zapierdziel z tego powodu ;) A tak powaznie, to sie ciesze, bo chociaz inwestycje w Polsce ruszyly, mamy troche drog, stadiony. Tego by nei bylo. A tak jest ;D

rubin04

i ja się cieszę, koszulka kupiona, nawet M. kupił, acle chyba bardziej dla mojej radości ;-)

Poza tym oczywiscie pękam z dumy, że moja bratanica będzie na mecz Plska-Czechy wnosic flagę Polski :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

to ja moze uzupełnie swoją opinię ;)

w poznaniu miało byc super, w wyszło jak zwykle, wiekszosc inwestycji nie jest skonczona, w tym głowna linia tramwajowa na stadion i cały wezeł kominikacyjny przy dworcu pkp.

tutaj piekne podsumowanie - co to oznacza dla turystów i mieszkanców
http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,80199,11786382,Plan_B_gotowy__Jesli_remonty_nie_skoncza_sie_przed.html

stadion kosztował taką kupe kasy, a inwestycje drogowe to raptem ułamek potrzeb. za to komunikacja publiczna wlasnie zdrozała o 25%!!!
o osmiokrotnej wymianie murawy przez ostatnie dwa lata nie wspomne. Poznan stoi na granicy bankructwa, ale co tam. Grunt, ze jest impreza.

wymogi uefa są absurdalne, 1,5 km wokół stadionu w dniach meczowych nie wolno nie tylko poruszac sie samochodem ale tez i rowerem. tymczasem jak juz wspomniałam wczesniej, głowna trasa komunikacyjna w tamtym kierunku jest w remoncie.

mogłabym tak mnozyc, być moze jest to wina włodarzy miasta, ale odczuwają je głównie mieszkancy.


zadnych plusów z tego, ze euro jest akurat w Polsce nie widze.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

feeling, na jaki mecz idziecie?

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: ddu w 03 Cze 2012, 22:29:02
feeling, na jaki mecz idziecie?
najatrakcyjniejszy ;) czechy-grecja :D

szelma

Ja czekam na Euro, bo Euro i World Cup to jedyne mecze w piłkę, które lubię oglądać :). A w tym roku mamy bardzo euro-biurową atmosferę, no bo ja, Grek, Włoszki, Hiszpanka i Angielki - więc będziemy biurowo obstawiać wyniki :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

suegro niezle, choc tez pokawałku.

tak to wyglada, dzis otwarcie :)

http://poznan.gazeta.pl/poznan/55,35999,11833049.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

A ja się cieszę :D fajna impreza, fajnie że w PL
W warszawie tez rozkopane, nie zdążyli na euro ale co tam :D po euro skończą i bedzie pieknie :D

a finansowo to znając zeycie bez euro kasy i tak by brakowało, mimo że inwestycji by zadnych nie było, pieniadze i tak by się rozeszły, jak co roku ;)

kotabma

wrobelek0403  :beer:
mam podobne zdanie o Euro w Poznaniu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

ja sie ciesze :) nawet u nas cos sie dzieje, przyspieszyli z obwodnica, jedno rondo miało byc gotowe dopiero w jesieni, ale jest prawie juz, przy granicy porzadek, kosze na smieci w koncu sie pojawiły :D całe miasto w flagach (maja u nas nocowac kibice, chyba portugalczycy). ciagle cos dzieje, w sobote jakies auta jezdziły na sygnałach pol dnia (M.mowi ze wiezniow wywiozili, zeby zrobic miejsce na euro ;) ), zwoża straż graniczna, na granicy kamerki, moze podgladac kolejke, no cos sie dzieje, cos sie dzieje w tej miescinie :D

iksa_nl

u nas polowe Starego Rynku przykryli sztuczna trawa i zrobili niby boisko...wiekszosc mieszkancow raczej uwaza, ze powinni to zrobic na wielkim placy kolo hali sportowej...
Mi Euro nie przeszkadza, ale tez sie jakos wielce nie rajcuje. Mlody dostal mala pilke do nogi, bedzie jakas pamiatka ;)
Bardziej boje sie wyprawy do Warszawy bo w poniedzialek wylatuje a Warsaw city pewnie nadal rozkopane no i poranny ruch.
Moze wiekszosc wezmie wolne na Euro? ;)

mayagaramond

Tez sie ciesze i bede sie rozdwajac kibicujac Polakom i Niemcom.
A jak sie spotkaja, to niech wygra lepszy :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

#20
Cytat: mayagaramond w 04 Cze 2012, 11:28:10A jak sie spotkaja, to niech wygra lepszy Smiley
młody brał udział w konkursie, na pytanie Kto wygra Euro odpowiedział Polska i to była prawidłowa odpowiedź, nagrodę dostał ;)

wiec maya to już wiadomo kto wygra całe Euro ;) karty rozdane ;)

niewiemjaka

mam nadzieje dostac urlop na 8 i wyjechac w ciagu dnia z warszawy, bo mecz o 18 wiec powrot z pracy zablokowany raczej
dodatkowo maja podobno strajkowac firmy podwykonawcze budujace stadion wiec moze byc wesoło

musze kupic koszulke kredki do malowania twarzy czy cokolwiek i u tesciow z piwkiem pokibicowac przed telewizorem :D :D :D

ziuta

ja się cieszę, mecze mam w nosie, ale cieszę się na imprezy :D wczoraj rozpisaliśmy, który mecz u kogo oglądamy :D
i podoba mi się, jak ludzie wywieszają flagi, zakładają koszulki, dekorują samochody w barwy narodowe ;D to dla mnie jakiś taki minimalny przejaw patriotyzmu, którego u nas mało, mało
młody już też przygotowany ;)

wrobelek0403

ziuta, ale to wszystko byłoby nawet gdyby euro było w innym kraju ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

ziuta:highfive: Mnie też się bardzo podobają te flagi, szaliki, koszulki  :dreaming:
Ja uwielbiam różnego rodzaju wydarzenia sportowe, choć piłkę nożna może ciut mniej niż np. siatkówkę, ręczną, czy lekkoatletykę. Ale mecze będziemy oglądać na pewno.
Mój M. też jest odpowiednio przygotowany na Euro (dzięki Lidlowi) :D