szukamy lodówki

Zaczęty przez jusia, 05 Lis 2007, 22:29:21

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Moja Beko pod zabudowę zdycha :/
No ale po taniości kupowana, mam, co chciałam :/

Rozważam (w opcji z montażem + wywiezieniem starej), wymóg to pełny no frost:
https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/lodowki-i-zamrazarki-do-zabudowy/lodowki-do-zabudowy/lodowka-gorenje-nrki4182e1
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ddu

inka, taka duża lodówka dla Was?

serio?
my mamy "małą do zabudowy" i faktycznie czasem jest ciasno, ale jakoś mam wrazenie , ze dzięki temu nie ukrywa nam się jakieś zapomniane warzywo, niewiele się marnuje... no nie wiem, co w takiej wielkiej lodówie miałabym trzymać ...

salsa

to nawet my mamy mniejszą, tez samsunga ale pojedyncze drzwi, odchudzone ścianki.
Jestem bardzo zadowolona z tej lodówki, mamy ją rok/dwa lata?? jakos tak.... wystarczająca
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ta moja lodówka jest mała. W tej chwili nie mam w niej żadnego obiadu, nie zrobiliśmy też normalnych cotygodniowych zakupów w piątek, bo byliśmy z kotem u weta, a gdzie tu miejsce na jakąś imprezę? Jest ładna, ale miejsca mało.. Na pustej półce w zamrażarce powinien być zapas mięsa dla kotów, ale nie kupiłam.
Lody są Teresy, po każdej ich wizycie zostaje mi kilka opakowań lodów :D
Imagine there is no hate

inkageo

Ale wygląda spoko, odmłodziła mi trochę kuchnię.
My mieszkamy na wsi, zakupy robimy raz w tygodniu, dwie półki są wyłącznie kotów ;)

No i często mamy gości, organizujemy święta i imprezy.
Imagine there is no hate

ddu

bosz, ogromna!!!!!! :d :D :D

inkageo

Ja nie lubię jak jest napchane, bo wtedy nie widzę co mam, lubię jak jest pustawo w zasadzie :D Im mniej tym mi lżej :D
Pandemia mi trochę zmieniła w głowie, bo kiedyś nie miałam żadnych zapasów, teraz bardziej gromadzę na wypadek kwarantanny.
Imagine there is no hate

dragonfly

Inka, świetna! My właśnie byliśmy oglądać lodówki do potencjalnej kuchni w Ladku  🤣🤣🤣🤣

ddu

pewnie masz rację. tym napchaniem, widzeniem, co się ma...
ja mam mikro kuchnię, więc nie mam co nawet myśleć o takiej dużej lodówce

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zuzia

callja, ja bym taką lodówkę pojechała obejrzeć przed dostawą. Bo opis, że uszkodzenie kosmetyczne może być moooocno na wyrost (może to tez być zwykła rysa z boku) więc lepiej zobaczyć na żywo.

inkageo

Tam jest zdjęcie uszkodzenia
Imagine there is no hate

callja

Cytat: inkageo w 02 Lis 2021, 23:16:23
Tam jest zdjęcie uszkodzenia
Tak, jest zdjęcie, i tak jak rzeczywiscie jest rąbnięta, to ze względu na fakt zabudowy w stolarce nie będzie tego kompletnie widać. Zaś technicznie ma być tip-top... Ano, zadzwonię jutro i zapytam. Także o gwarancję...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /