uklad kuchennej

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 22 Maj 2012, 15:37:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

obiecuje, ze to ostatni raz ;) ale wlasnie szukam czegos na obiad i cholery i zeza dostaje od tego miszmaszu slodkie/slone/salatka/zupa

a jak u Was?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

eee, tu jest za mało przepisów jak dla mnie, wszystkie już znam :)

vobi

ja szukam tutaj, tez dostaje oczoplasu i pierdolca, ale nei bardzo widze jak to mozna uporzadkowac - czasem w jednym poscie sa przepisy na rozne dania, w oparciu np. o jeden skladnik

mayagaramond

tu nigdy nie bedzie porzadku, dopoki my tu bedziemy lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

#6
ciezko bedzie uporzadkowac bo watki jak wiadomo pełne sa dygresji, zmian tematycznych.

aaa, co mi wlasnie przypomniało, ze trzeba odgrzebac przepis na knedle z truskawkami :dreaming: a one wcale nie mają swojego watku ;)

Dodany tekst: 22 Maj 2012, 16:02:53

zresztą juz kiedys była strefa kuchenna do wrzucania przepisów i umarła ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 22 Maj 2012, 17:00:15zresztą juz kiedys była strefa kuchenna do wrzucania przepisów i umarła
umarla, bo nikt prawie tam nie wlazil, bo tu mozna popitolic, a tam nie ;) ale to nie zmienia faktu, ze mozna to uporzadkowac ;) jest duzo takich przepisow nawet zbiorczych na pierniki - no to wiadomo, do czego to ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

no mozna ewentualnie pokusic sie o podział na slodkie i nie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 22 Maj 2012, 17:00:15aaa, co mi wlasnie przypomniało, ze trzeba odgrzebac przepis na knedle z truskawkami dreaming a one wcale nie mają swojego watku wink

też o nich pomyślałam ostatnio ;)

Kasia

Zupy, dania, desery, napoje. I moda który na bieżąco bedzie pilnował porządku, w razie potrzeby rozdzielal wątki, scalał itd.

rudasekawf

Korzystam z kuchennej często i trochę zamieszczam, może zrobić działy: ciasta, ciasteczka, desery, dania obiadowe, mięsa, zupy kolacje na ciepło, kolacje na zimno, sosy/deepy, sałatki, coś w tym stylu.

emcia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Maj 2012, 16:04:46
umarla, bo nikt prawie tam nie wlazil, bo tu mozna popitolic, a tam nie ;) ale to nie zmienia faktu, ze mozna to uporzadkowac ;) jest duzo takich przepisow nawet zbiorczych na pierniki - no to wiadomo, do czego to ;)
z może zajmij się nakurwianiem? ;)

jo_miekka


wrobelek0403

rudasekawf wierz mi, nie da sie :D te watki wymykaja sie wszelkim klasyfikacjom :D

to nie jest tak, ze jak w tytule masz ciasto z truskawkami, to bedzie tylko ciasto :D na bank pojawi sie jakas sałatka (wcale nie słodka) albo truskawki jako dodatek do miesa :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

No i od tego jest mod aby te wątki przeczytał, powydzielal nowe, poscalal podobne itd

wrobelek0403

Cytat: Kasia w 22 Maj 2012, 20:02:38
No i od tego jest mod aby te wątki przeczytał, powydzielal nowe, poscalal podobne itd

eee tam, ja wiem co gdzie mniej wiecej jest teraz :D potem bedzie masakra :D ale spoko, jakby co, dostosuje sie :)

NATOMIAST UWAZAM, ZE ZWIERZ TU SZUKA CZYNNOSCI ZASTEPCZYCH ZAMIAST NAKURWIAC :P :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nieprawda - chcialam po prostu zrobic cos strefowego na kolacje wreszcie, bo cholernie glodna bylam i gowno moglam znalezc ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

zwierzatko_mojej_mamy

Weź nie pitol tylko nakurwiaj!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

suegro ona nakurwia ty sie martw :) ma juz pierwszy płatny retusz zrobiony :) jestem dumna ze zwierzaka !

wrobelek0403

Cytat: Helena w 22 Maj 2012, 21:52:56
suegro ona nakurwia ty sie martw :) ma juz pierwszy płatny retusz zrobiony :) jestem dumna ze zwierzaka !

to ja tez jestem dumna :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Helena no i zajebiście :)

zwierzak  :bravo:
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 22 Maj 2012, 22:05:22NATOMIAST UWAZAM, ZE ZWIERZ TU SZUKA CZYNNOSCI ZASTEPCZYCH ZAMIAST NAKURWIAC Tongue Tongue
otototo :D

salsa

Zwierzu daj se siana na razie z kuchenna - ewentualnie zwal to na kogos komu sie chce
Ty sie zajmij robotą ;) mowie Ci :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tiliam

dla mnie jest ok jak jest :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login