Autor Wątek: Zdjęcia do retuszu poszukiwane ;)  (Przeczytany 3307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Zdjęcia do retuszu poszukiwane ;)
« dnia: 17 Maj 2012, 09:58:57 »
Chetnych prosze o zgloszenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

Odp: Zdjęcia do retuszu poszukiwane ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2012, 10:03:40 »
zwierzatko_mojej_mamy
ale chcesz oryginał pocztą czy skan czy jak?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 17 Maj 2012, 10:05:15 »
poki co, jak wolisz - nasz klient nasz pan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i haczyk - zgoda na publikacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maj 2012, 10:06:36 »
ale ja pytam jak ogólnie wygodniej jest

elve

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maj 2012, 10:07:45 »
zwierzatko_mojej_mamy ale zdjęcia z babcią w sepii? czy cokolwiek?
czego ci najbardziej trzeba?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 17 Maj 2012, 10:20:41 »
wszystkiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chce robic i nowe i stare Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #6 dnia: 17 Maj 2012, 10:39:37 »
no to poszukam tego mojego, a dobre jest bo trochę smiszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ciotka z wujkiem sobie ślubne foto zrobili, tak amatorsko więc aby było tak jak u fotografa zrobili sobie tło, chyba taką kapę w paski Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tylko na zdjęciu jest i ciocia z wujkiem, i kapa i konstrukcja na której kapa wisi i jeszcze przyroda która była tłem dla kapy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko tej foty poszukac trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 17 Maj 2012, 11:02:54 »
to ja poszukam, choc pewnie najlepsze sa u rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

niewiemjaka

« Odpowiedź #8 dnia: 17 Maj 2012, 11:22:48 »
ja na weekend do rodziców, poszukam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

inkageo

« Odpowiedź #9 dnia: 17 Maj 2012, 14:22:02 »
Coś takiego może być, czy musi być bardziej zrypane?
Tutaj sama retuszowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 17 Maj 2012, 14:24:47 »
no widzisz jak ladnie zretuszowalas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #11 dnia: 17 Maj 2012, 14:28:45 »
Mam zeskanowane tylko te, które uznałam za możliwe do samodzielnego wyretuszowania w photo editorze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W szufladzie w domu znajdę gorsze. To jakie mają być? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja to miałam zrobić już 4 lata temu...ale ze mnie leń Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #12 dnia: 17 Maj 2012, 14:56:04 »
też chyba bym kilka sztuk znalazła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #13 dnia: 23 Maj 2012, 09:22:43 »
a jaki w końcu masz adres strony www?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 23 Maj 2012, 11:22:39 »
jeszcze sie nie objawialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj uderze z hukiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj