Katowice - poradnia rodzinna

Zaczęty przez FuneralMist, 05 Lis 2007, 14:35:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FuneralMist

Witam,

Przez dwa miesiące podglądania Was zauważyłam, że jest tu kilka dziewczyn z Katowic ;]

Nie znam się na Katowicach, mieszkam tu dopiero od niedawna i nie orientuję się w kwestii poradni rodzinnych, a narzeczony również nie obeznany w tej sprawie ;] Czy któraś z Was wie może, gdzie można w miarę bezboleśnie załatwić poradnię rodzinną? :)

Nauki przedślubne mamy ustalone w grudniu w Raciborzu (dwie kolejne niedziele po 3 godziny), ale niestety nie obejmują one poradni. Zależy nam na dogodnych godzinach spotkań (najlepiej weekendy lub w tygodniu późniejszym wieczorem).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;]
Will there even be a word known as death anymore
When left is nothing to kill?...

tachogti

FuneralMist, przy parafii piotra i pawla przyjmuje pani Joanna Dyduch i jest bardzo fajna i na poziomie :)
Przyjmuje we wtorki od 17 -19 trzeba wczesniej sie zapisac, ale pewnie numer do niej dostaniesz w parafii...
http://www.piotripawel.katowice.opoka.org.pl/kontakt.htm
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mary

Ja mogę polecić Malickich, którzy urzędują w Katedrze. Chodzimy do nich na kurs przedmałżeński i jesteśmy bardzo zadowoleni.

FuneralMist

Dzięki :)

Spróbujemy może przy Piotrze i Pawle. Chociaż na 17 może być ciężko, bo nie wiem jak będzie u mnie z pracą :(

A ile trzeba zaliczyć spotkań?
Will there even be a word known as death anymore
When left is nothing to kill?...

mary


tachogti

A w Pi P w poradni jedno a nauk dwa razy po dwie godziny :) jedne z proboszczem a drugie z Pania Joanna :D

mary_popins, to chodzisz na nauki z moja przyjaciolka jak w katedrze  ;-)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P