Autor Wątek: etapy ciąży a nauka  (Przeczytany 14896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: etapy ciąży a nauka
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Kwi 2012, 10:37:00 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
porządne MBA oznacza latanie między różnymi miejscami na świecie wink

e, nie zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj MBA, ktore M zaczyna od wrzesnia, to beda mieli "latania" na 2 roku, i to tylko chyba 2-3 razy, reszta "na miejscu" (ale ok, nie robi MBA na Harvardzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

salsa

« Odpowiedź #26 dnia: 24 Kwi 2012, 10:39:49 »
jeśli sie sprawdzi, powiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wiesz musisz miec naprawde dobre żrodło, bo ustalanie tych terminów zawsze ejst odkładane na ostatnią chwile Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciekawe czy sie sprawdzi
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwi 2012, 10:48:16 »
(ale ok, nie robi MBA na Harvardzie wink )

no to weź.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie trzeba wcale na harvardzie tak swoją drogą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwi 2012, 10:48:16 »

dragonfly

« Odpowiedź #28 dnia: 24 Kwi 2012, 11:01:53 »
no cale szczescie nie trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj "przydomowy" Uni tez jest niezly w rankingach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Kwi 2012, 12:18:09 »
ja mam info ze egzamin jest 19-23 marca
ja tez, ale to info od ludzi z oirp z wawy elasnir

Dodany tekst: 24 Kwi 2012, 12:20:10
no wiesz musisz miec naprawde dobre żrodło, bo ustalanie tych terminów zawsze ejst odkładane na ostatnią chwile Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciekawe czy sie sprawdzi
salsa wcale teraz ogloszoszono 8 mcy przed.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2012, 12:20:10 wysłana przez rilla »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Kwi 2012, 12:18:09 »

salsa

« Odpowiedź #30 dnia: 24 Kwi 2012, 12:36:13 »
salsa wcale teraz ogloszoszono 8 mcy przed.
no to nie ejst Twoim zdaniem na ostatnia chwile ?! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja uwazam ze powinnien byc ten termin dla nas podany  najpozniej w  okolicy sesji na 2 roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2012, 12:36:44 wysłana przez salsa »

damka

« Odpowiedź #31 dnia: 24 Kwi 2012, 16:24:44 »
a ile masz zamiar wziąć wolnego na naukę?

doda

« Odpowiedź #32 dnia: 24 Kwi 2012, 16:43:43 »
damka,  nie przewidzisz czy będziesz się dobrze czuła czy źle, nie da rady...

ja byłam w ciąży podczas kolokwium, duży stres, byłam w 17 tygodniu. dałam radę.

niemniej, nie oszukujmy się, żadnego z dotychczasowych egzaminów, (przynajmniej moich ) nie da się porównać do radcowskiego / adwokackiego bo to jest siedzenie 4  dni z rzędu po kilka godzin i pisanie. kondycyjnie dla zdrowego człowieka to jest masakra, a w ciąży to nie wiem...

abkasia

« Odpowiedź #33 dnia: 24 Kwi 2012, 16:47:30 »
damka o ile egz bedzie pewnie w jakims konkretnym moesiacu zaplanowany, to jednak czy uda Ci sie tak zaplanowac ciaze to nie wiem.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oczywiscie zycze tego ale zycie pokazuje ze czasem nasze plany to....

doda

« Odpowiedź #34 dnia: 24 Kwi 2012, 16:51:12 »
co do terminu to ja tez dziś słyszałam o tym samym terminie co damka pisze
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2012, 16:51:25 wysłana przez doda »

marax

« Odpowiedź #35 dnia: 24 Kwi 2012, 18:04:27 »
ja studiowalam w ciazy . Wrocilam na studia dzienne jak mala miela kilka miesiecy . Nie uwazam zeby ciaza mi w mysleniu przeszkadzala .Profil moich studiow zagrażał bezpieczeństwu ciazy (pobyt na oddzialach chorób zakaznych) ale sama nauka nie byla najgorsza . Gorzej jak juz jestem maly wrzaskun na świecie .
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2012, 18:05:10 wysłana przez maraxela »

abkasia

« Odpowiedź #36 dnia: 24 Kwi 2012, 18:10:32 »
marax ale musialas chyba przerwac studia bo moalas zahrozona ciaze?

marax

« Odpowiedź #37 dnia: 24 Kwi 2012, 18:24:24 »
marax ale musialas chyba przerwac studia bo moalas zahrozona ciaze?
pol ciazy chodzilam ,czesc egzaminow pozwolili mi zdawac nie chodząc na zajęcia -uczylam sie w szpitalu jak lezalam i moglam podejść do egzamiów . Jak mala miela kilka tyg to pamietam ze chodzilam nadrabiac zajecia zeby moc podejsc do egzaminu . Gorzej bylo wrocic na studia karmiąc piersią  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj .Pamietam jak mi w klinice ginekologi powiedzieli ( mielismy 2 tygodniowe zajecia non stop w szpitalu bez wychodzenia do domu na noc) ze mnie puszcza raz dziennie na 40 minut na karmienie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj . Duzo lepiej sie uczy w ciazy niz po ciazy - jak jest dziecko to znalezienie czasu na naukę graniczy z niemożliwością .
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2012, 18:29:51 wysłana przez maraxela »

doda

« Odpowiedź #38 dnia: 24 Kwi 2012, 18:33:49 »
Duzo lepiej sie uczy w ciazy niz po ciazy - jak jest dziecko to znalezienie czasu na naukę graniczy z niemożliwością
to prawda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Norka

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Kwi 2012, 20:18:03 »
Damka, piszecie na otwartej, więc się wtrącę, choć mało się udzielam. Ja jestem z tych aktywnych, co to chciały wraz z ciążą kończyć studia, robić zlecenia i nie wiadomo co jeszcze. I do tej pory sobie wyrzucam, że jednak nie zwolniłam, mimo że byłam zmęczona. Myślę sobie, że nauka/praca jak najbardziej, ale trzeba uważać, żeby nie przeszarżować, słuchać swojego organizmu, bo dyplom nie jest wart takiego smutku.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 24 Kwi 2012, 20:18:03 »

abkasia

« Odpowiedź #40 dnia: 24 Kwi 2012, 20:57:45 »
norka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

olcia

• Cicha wiedźma
  • *
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 22
  • Dziecko jest miłością która stała się widzialna...
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Kwi 2012, 21:03:13 »
Ja uważam, że jeśli dobrze będziesz znosić ciążę to i ważny egzamin będziesz w stanie zdać. Ja zdawałam LEP pod koniec pierwszego trymestru i udało się zdać całkiem nieźle. Ale ja ciążę znosiłam bardzo dobrze. Ale tego niestety nie przewidzisz.

salsa

« Odpowiedź #42 dnia: 24 Kwi 2012, 21:47:05 »
Norka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Damka wiecej jak 6-8 tygodni nie ma szans i to jeszcze "poszarpane" bo inni aplikanci tez chcą
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2012, 21:47:44 wysłana przez salsa »

nionczka

« Odpowiedź #43 dnia: 24 Kwi 2012, 21:53:22 »
Ja w drugim trymestrze mialam problemy z koncentracja, brakowalo mi slow, jezyk mi sie platal.

zuzia

« Odpowiedź #44 dnia: 24 Kwi 2012, 22:49:56 »
Norka

mignon

« Odpowiedź #45 dnia: 25 Kwi 2012, 12:26:17 »
Ja w drugim trymestrze mialam problemy z koncentracja, brakowalo mi slow, jezyk mi sie platal.

o ja też, na szczęście w pracy nie potrzebowałam mówić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

norka,  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #46 dnia: 25 Kwi 2012, 12:40:29 »
Norka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Norka

« Odpowiedź #47 dnia: 25 Kwi 2012, 13:07:59 »
Dzięki, dziewczyny, jesteście bardzo miłe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #48 dnia: 25 Kwi 2012, 14:42:46 »
Norka, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #49 dnia: 25 Kwi 2012, 14:43:13 »
Norka, nie chcę wyjść na nieczułą, ale nie ma się co obwiniać
jedna leży pół ciąży a i tak jej nie donosi, a inna całą ciążę lata, fajki pali, piwko wypije, okna myje i firanki wiesza i poród w 40 minut i dziecko 4kg

kiedyś kobiety ciężko pracowały fizycznie i dzieci rodziły...