Autor Wątek: etapy ciąży a nauka  (Przeczytany 14882 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

etapy ciąży a nauka
« dnia: 23 Kwi 2012, 22:01:15 »
hej,

z Waszego doświadczenia, który trymestr jest najlepszy pod względem naukowym? Czysto teoretycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chciałabym wiedzieć w którym momencie można najlepiej połączyć naukę do egzaminów z ciążą.

yoy

Odp: etapy ciąży a nauka
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwi 2012, 22:12:03 »
jak dla mnie to drugi, ale to każda ciąża jest inna...
Poza tym ja nie widzę sensu planować ciązy pod egaziminy, bo to sie jednak moze nie udać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sensie, żeby się z danym trymestrem wstrzelić w odpowiedni termin egzaminów.
Poza tym równie dobrze mozna sie dobrze czuc ale przymus leżenia na przyklad pokrzyzuje plany egzaminowe.
Nie, nie da sie tak planowac...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwi 2012, 22:25:57 »
jak dla mnie żaden
w ciąży często mózg zamienia się miejscami z macicą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwi 2012, 22:25:57 »

abkasia

« Odpowiedź #3 dnia: 23 Kwi 2012, 22:29:26 »
nie czesto, zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Kwi 2012, 22:40:35 »
teoretycznie drugi, ale w praktyce rozczarował mnie pod wieloma względami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gejzerem intelektu i elokwencji nie byłam, spida do wielkich czynów też nie miałam
choć może gdybym musiała się spiąć i uczyć do jakiegoś egzaminu, dałabym radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trudno powiedzieć
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 23 Kwi 2012, 22:40:35 »

rubin04

« Odpowiedź #5 dnia: 23 Kwi 2012, 22:48:39 »
ja 2 tyg przed porodem zdawałam egzamin ministerialny ale nauka to była katorga, bo jednak macica mi na mózg napierała..

damka

« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwi 2012, 22:55:59 »
im bardziej wiem że to niezbyt dobry okres na dziecko tym bardziej czuje ze bym już chciała...
życie bywa przewrotne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #7 dnia: 23 Kwi 2012, 23:23:34 »
no cóż... plany planami, a życie życiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #8 dnia: 24 Kwi 2012, 06:45:58 »
damka pewnie myslis zo egzamiie kocowym. Ja mam taki plan sprobowac zajsc w ciaze w listopadzie/grudniu. W lutym lepiej bede sie juz czula (o ile zle bedzie w I trymestrze) i spokojnie pouczyc sie do polowy marca (bo ponoc tak ma byc egzamin), siedzac w domu na l4. Ja zdawalam egzamin na aplikacje bedac w 16 tc. I o dziwo srednio sie stresowalam, bo wiedzialam, ze nie moge. Ale zdecydowanie lepiej byloby gdybym była ok 23 tc:) ale to w kontekscie mojej I ciazy, a kazda jest przeciez inna

salsa

« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwi 2012, 07:55:39 »
i spokojnie pouczyc sie do polowy marca (bo ponoc tak ma byc egzamin),
u nas sie mowi ze koniec lutego bardziej - ewentualnie sam poczatek marca
ale nic nie wiadomo z nimi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #10 dnia: 24 Kwi 2012, 08:51:17 »
damka o ile ciąża książkowa i bezproblemowa to chyba drugi i trzeci tydzien najlepszy na naukę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo w pierwszym to się albo zyga albo śpi albo zastanawia co zrobić aby nie mdliło etc.
drugi jest OK, bo z reguły już wszystko się normuje
w trzecim robi sie powoli niewygodnie i ciężko ale znowu przez to/dzieki temu wiecej siedzisz w domu i możesz się uczyć, o ile wygodnie ci sie uczyc np. na leżąco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tyle teorii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jak bedzie to sama się przekonasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #11 dnia: 24 Kwi 2012, 09:02:55 »
Kasia chyba trymestr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #12 dnia: 24 Kwi 2012, 09:03:28 »
ja bardzo źle przechodziłam drugi trymestr. dopiero pod koniec drugiego zyskałam siły , energię , ale nie wyobrażam sobie siedzieć wtedy po nocach nad książkami
kręgosłup mnie bolał , rwa kulszowa , siedzieć się po prostu nie dało

Kasia

« Odpowiedź #13 dnia: 24 Kwi 2012, 09:32:17 »
Kasia chyba trymestr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no jasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mała pomyłeczka, pikuś niezauwazalny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwi 2012, 09:32:42 »
ja mam info ze egzamin jest 19-23 marca

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwi 2012, 09:32:42 »

ziuta

« Odpowiedź #15 dnia: 24 Kwi 2012, 09:35:40 »
jak dla mnie żaden
w ciąży często mózg zamienia się miejscami z macicą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o, tu się zgodzę!
jak byłam w ciąży, umiałam myśleć praktycznie tylko o ciąży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #16 dnia: 24 Kwi 2012, 09:58:21 »
ej, to nie zawsze jest tak ze macica mózg zalewa

Trochę zależy od tego czy ktoś daje sobie na to przyzwolenie..Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moja znajoma w drugiej ciąży zrobiła MBA, a sąsiadka w ciąży i na macierzyńskim napisała pracę doktorską

golinda

« Odpowiedź #17 dnia: 24 Kwi 2012, 09:58:48 »
Moja znajoma w drugiej ciąży zrobiła MBA

gdzie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #18 dnia: 24 Kwi 2012, 10:10:46 »
fasolka1980, ja napisałam jak było u mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i to prawda, dałam sobie na to przyzwolenie, i było mi z tym dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #19 dnia: 24 Kwi 2012, 10:14:00 »
gdzie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście MBA trwa dłuzej niż ciąza, ale całą ciążę miała zajęcia

a na macierzyńskim pracowała z domu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #20 dnia: 24 Kwi 2012, 10:19:16 »
nie pamiętam Grin oczywiście MBA trwa dłuzej niż ciąza, ale całą ciążę miała zajęcia

porządne MBA oznacza latanie między różnymi miejscami na świecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
takiego MBA w ciąży sobie nie wyobrażam
na Koźmińskim jak najbardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #21 dnia: 24 Kwi 2012, 10:22:00 »
ja mam info ze egzamin jest 19-23 marca
tak a skąd skoro to jeszcze nie jest ustalone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #22 dnia: 24 Kwi 2012, 10:22:51 »
Ja też nie miałam ucisku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Studiowałam, pisałam mgr, zdawałam egzaminy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #23 dnia: 24 Kwi 2012, 10:26:24 »
a ja mam takie doświadczenia z I trymestrem, ponoć najgorszym; w domu spałam ciągle

a w pracy w tym czasie miałam taki zapieprz i tak się zmobilizowałam, że nawet ani razu mnie nie zemdliło i nawet na sekundę mi powieka nie opadła, potrafiłam wziąć jeszcze robotę do domu (i pamiętam jak ddu na mnie krzyczała, że przeginam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
wymiotowałam/mdliło mnie o 7 rano przed pracą, i o 16.30 po pracy, jak w zegarku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

później w pracy się poluzowało i ja też się wyluzowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i muszę przyznać, że bardzo dobrze zniosłam pierwszy trymestr, prawdziwą niedogodnością był cholerny ból kości ogonowej, ale od tylka do głowy daleko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w pracy umyslowej mi to nie przeszkadzało

ale - jak już pisałam wyżej - w ciąży ani przez moment nie poczułam takiego powera, o jakim się czasami słyszy; musiałam coś zrobić to to robiłam, ale bez hormonalnego szału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #24 dnia: 24 Kwi 2012, 10:33:03 »
tak a skąd skoro to jeszcze nie jest ustalone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeśli sie sprawdzi, powiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj