narzuta na łóżko

Zaczęty przez vobi, 23 Kwi 2012, 15:13:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

siog patrzylam... znalazlam fajna fioletowa (przynajmniej na zdjeciu prezentuje sie ladnie - co prawda nie paski, ale nie mozna miec wszystkiego ;) ale cena prawie 500 zl, to za drogo

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Ok, w weekend bede w Katowicach to zagladne (mam nadzieje) to Home&You (u nas nie ma) i na pewno do Ikei, zuzia podpowiedziala mi jeszcze BRW, musze tam spojrzec tez. Jysk mi jakos nie pasuje, zreszta mam nienajlepsze doswiadczenia z ich produktami. A gdyby ktos przypadkiem wpadl gdzies jeszcze na fioletowe nieblyszczace narzuty, dajcie znac :)

Dzieki raz jeszcze :beer:

siog

vobi no wlasnie mialam ci ja wkleic!
ona 69 eur tutaj kosztuje i jest duza
moge ci przypilnowac na wyprzedazy jezeli chcesz

justynaaaa2

Cytat: golinda w 23 Kwi 2012, 16:09:15
w home&you powinny być

Dodany tekst: 23 Kwi 2012, 16:10:06

http://home-you.com/pl/sypialnia/10,narzuty
właśnie chciałam to zaproponować :)
ostatnio byłam i widziałam kilka fajnych, ale nie ma ich na stronie, więc pewnie w każdym jest co innego :) no i ceny mają całkiem przyzwoite :)

vobi

#28
Cytat: siog w 25 Kwi 2012, 00:07:11ona 69 eur tutaj kosztuje i jest duza

o kurcze, to niezle nas tutaj szarpia... :(

Dodany tekst: 25 Kwi 2012, 12:51:20

Cytat: siog w 25 Kwi 2012, 00:07:11moge ci przypilnowac na wyprzedazy jezeli chcesz
ok, dzieki - w weekend zwiedze kilka sklepow, jak nic nie znajde, to sie przypomne :)

suegro

Cytat: vobi w 24 Kwi 2012, 00:09:46suegro, to jest home & you, prawda? Jakie oni maja rozmiary - standardowe (typu 200x220, 220x240 itd.) czy lekko pokrecone jak Ikea?

Tak, to Home&You.
Moja narzuta ma wymiary 220x200.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: nionczka w 24 Kwi 2012, 21:43:39
ja mam tez turkusowa od 2004 roku i nie zamierzam jej zamieniac na zadna inna. Jak sie zniszczy to chyba sie zaplacze

wlasnie zobaczylam na stronie, ze powrocil model, ktory wycofali, a chcialam bardzo go miec.

No i mam teraz zagwostke...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

aniak1211

Cytat: calla w 26 Kwi 2012, 13:51:20No i mam teraz zagwostke...
Na urodziny sobie spraw:)

calla

Cytat: aniak1211 w 26 Kwi 2012, 14:03:50
Na urodziny sobie spraw:)


na urodziny mam juz inny plan :)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

siog

Vobi, widzialam piekna fioletowa narzute w Ikei, nowa z jakiejs limitowanej serii. Duzy rozmiar tez maja. Bardzo bardzo ladna!

vobi

siog dzieki, a widzisz ja na ich stronie? Bo ja patrzylam i nic nie znalazlam :(
Ta ikeowa, ktora wczesniej pokazywalam, tez fajna  great, nie jest blyszczaca (nie wiem dlaczego na zdjeciach wyglada jak blyszczaca), tylko ze musialabym ja skrocic z obu stron, a ona ma fajne zaokraglone rogi i obawiam sie ze stracilaby swoj "image" gdybym je odciela. Tym sposobem wciaz nie mam narzuty na lozko

siog

chyba karit

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/80170809/#/50193949

ona nie blyszczy sie

na 100% nie jestem pewna czy ta czy jeszcze inna

Kasia

No to ta o której pisałam na samym poczatku, piękna jest :D ale leciutki połysk ma :D
mam ja na oku na prezent dla mojej mamy :D

hinka

Ja zastanawiam się nad tym, czy sobie nie kupić takiej narzuty: http://www.firany.pl/offer,list,88,3242,7072_narzuta_180x220cm_z_eleganckiej_delikatnej_tkaniny_-_jasny_braz.html ? Co myślicie na ten temat?  :daisy: W sumie chyba brązowa byłaby najładniejsza.

wrobelek0403

bede szczera, jest tyle pieknych kolorów. kolor kupy do nich nie należy ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

pomijajac kolor... to te x wzorkow na tej narzucie plus dodatkowy połysk mnie odrzuca, wole jednobarwne narzuty albo cos z sensem, ta ma za duzo wszystkiego ...
hinka absolutnie jej nie kupuj!

KamilaK

Cytat: vobi w 23 Kwi 2012, 15:13:19
Szukam narzuty na łożko - fioletowej, najlepiej w pasy, najchetniej do 200 zl i NIE BLYSZCZACEJ!!! Gdzie nie popatrze, wszedzie sa blyszczace albo bawelniane ale biale/kremowe. A ja fiolet potrzebuje... Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie... gdzie takowe ustrojstwo mozna znalezc, bede wdzieczna za podpowiedz  :daisy:

A gdzie myślisz dokonać zakupu ? Jeżeli poprzez internet, popatrz na różnego typu  strony od: allegro, prywatne sklepy  albo typowe markowe sklepy internetowe. Produktu, którego szukasz jest niezmiernie dużo, pod każdym względem jakim oczekujesz: od rodzaju materiału, koloru po rozmiar i na każdą kieszeń.