Garnki, noże i inne kuchenne akcesoria

Zaczęty przez mobka, 22 Kwi 2012, 04:19:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

No ja właśnie nei wiem jeszcze jaki kolor chce. Ale Olkusz będzie :D

ishka82

#26
vobi, bo Ty powinnaś na ploty wrócić, żeby być zabdetowana ;) nawet nie wiesz, jak tam Ciebie brakuje ;D

mobka

#27
Hehe, nie wiem, czy Olkusz bedzie, bo znalazlam rzeczywiste zdjecia i te kolory sa mniej zarowiaste... A przez to juz nie tak efektowne.
http://domowe-inspiracje.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=644&category_id=116&option=com_virtuemart&Itemid=1

Bede dalej myslec ;D

Dodany tekst: 23 Kwi 2012, 03:59:09

Zastanawiam sie nad Berghoffem, ale ceny zestawow sa wysokie, a mi patelnia np. jest zbedna. Ciekawe ile wyjdzie pojedyncze kompletowanie.

Dodany tekst: 23 Kwi 2012, 05:02:09

Kiepsko, bo nie da sie ich pojedynczo kupic (mowie o serii Charm).

szelma

Ingenio jest trwalsze niż inne Tefale - tak wynika z moich doświadczeń ;). I nadaje się do indukcji. My mamy taką głęboką wokową patelnię z Ingenio i jest ok, ale mój mąż (jako że to on gotuje) najbardziej kocha patelnię ceramiczną z MediaMarktu ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

magdalinska

moja patelnia berghoffa zniszczyła sie po ok roku uzywania. Myłam recznie, uzywałam zawsze drewnianych łyzek i teraz wszystko do niej przywiera,nie mam pojecia dlaczego :/

OlaFasola

Ja mam Tefale Ingenio. Są ok, ja kupiłam głównie ze względu na oszczędność miejsca, bo mam mikro kuchnię.

szelma

Ja kocham moje wyczesane gary ślubne, ale patelnie w nich są dziwne - tzn. ja nie umiem na nich nic usmażyć tak, żeby to nie przywarło. I, kurde, lepsza jest ta ceramiczna za 80 zł z MediaMArktu od wyczesanych patelni za pare stów :D. Taki lajf :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

aniak1211

Cytat: szelma w 23 Kwi 2012, 09:41:47kocham moje wyczesane gary ślubne
Te Twoje gary to chyba grubo przekraczaja mobkowy budzet :D ;)
Choc nie mialam przyjemnosci ich uzywac to tez mi sie podobaja:)

szelma

Przecież wcale nie polecam moich garów - wręcz przeciwnie, nawet NIE polecam moich patelni, ale opcję dużo bardziej ekonomiczną. Zresztą - gdyby nie był to prezent ślubny, to w zyciu bym takich garów nie miała.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

iksa_nl

plusy inginio to malo miejsca do przechowywania (mam kpl patelni 2 szt. i garnki 3 szt.) ale po 5 latach chyba nadszedl czas zmian.
W srodku sie zniszczyly troche, chyba od zmywarki, takie szarawe sie zrobily no i z zewnatrz sie obtlukly gdzieniegdzie...
nie narzekam bo dostalismy je w prezencie ;)

ziuta

Cytat: szelma w 23 Kwi 2012, 09:14:14mój mąż (jako że to on gotuje) najbardziej kocha patelnię ceramiczną z MediaMarktu
oo, to zupełnie tak jak ja - najbardziej kocham patelnię ceramiczną z auchan za 79zł ;D

szelma

Nasza też 79 zł kosztowała chyba właśnie :D. Jest najlepsiejsza do wszystkiego - mięcha, warzyw, jajek. Nic do niej nie przywiera i super się ją myje.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ziuta

Cytat: szelma w 23 Kwi 2012, 11:22:07Jest najlepsiejsza do wszystkiego - mięcha, warzyw, jajek. Nic do niej nie przywiera i super się ją myje.
tak, tak, tak, tak, tak ;D

magdalinska

ja mam dwie patelnie z biedrony, sa lepsze niz ten nieszczesny berghoff ;)

vobi

Cytat: magdalinska w 23 Kwi 2012, 10:50:04
ja mam dwie patelnie z biedrony, sa lepsze niz ten nieszczesny berghoff ;)

hehe :)

natka

ja mam takie garnki http://www.rtvagd.sklep.pl/tefal/classic_10_cz_ci_c84298_inox_47784.php5 i bardzo je lubie. Dwa lata nimi dzialam i nic sie z nimi nei dzieje a noze mam z Amefy, kupowane z Kauflandzie...teraz neisety ich juz tam coraz mniej. reszta gratow kuchennych to ikea :D

cumberland

ja mam zestaw berghoffów i jestem bardzo zadowolona
myję w zmywarce normalnie, 3 lata nic się nie dzieje

zuzia

Cytat: mobka w 23 Kwi 2012, 05:50:39Zastanawiam sie nad Berghoffem, ale ceny zestawow sa wysokie, a mi patelnia np. jest zbedna. Ciekawe ile wyjdzie pojedyncze kompletowanie.
czemu patelni nie chcesz?

emcia


magdalinska


emcia

Cytat: magdalinska w 23 Kwi 2012, 14:51:55
nie wiem, jakas taka zwykła ;) i kosztowała własnie max 30zł ;)
jak z Makłowiczem, to ta ;)

magdalinska

za długo ją mam, zeby pamietac z makłowiczem czy nie ;)

ishka82

ja mam ingenio i kocham...te najbardziej używane już zniszczone, jedna patelnię wyrzuciłam, zaraz garczek tez poleci, ale mam je już 5-6 lat i były intensywnie używane, myte w zmywarce itp. ;) bardzo je lubię, bo zajmują mało miejsca w szafkach i zmywarze i można je wkładać do piekarnika, to niezwykle wygodne i często tak korzystam :)
jakiś czas temu kupiliśmy też zestaw garów z tescomy i bardzo, bardzo polecam :)
miałam tez gar duży z nierdzewki z tefala, byłam bardzo zadowolona, teraz używa go moja mama, bo ja mam podobny w zestawie tescomy ;)

jo_miekka

Ja mam berghoffa od kilku lat. Zadowolona. Zdarzyło się przypalić, ale to z winy wyłącznie własnej po każdym takim incydencie się doczyszczały, więc nie jest źle.
Zalety: grube dno, długo trzymają ciepło.
Jakieś tam ślady użytkowania mają, jakiś zaciek czy coś, ale ja o to nie dbam kompletnie.
Wolałabym tylko z przezroczystymi pokrywkami, bo to się jednak przydaje.

nionczka

Cytat: mobka w 23 Kwi 2012, 04:50:39
Hehe, nie wiem, czy Olkusz bedzie, bo znalazlam rzeczywiste zdjecia i te kolory sa mniej zarowiaste... A przez to juz nie tak efektowne.
http://domowe-inspiracje.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=644&category_id=116&option=com_virtuemart&Itemid=1

Bede dalej myslec ;D

Dodany tekst: 23 Kwi 2012, 02:59:09

Zastanawiam sie nad Berghoffem, ale ceny zestawow sa wysokie, a mi patelnia np. jest zbedna. Ciekawe ile wyjdzie pojedyncze kompletowanie.

Dodany tekst: 23 Kwi 2012, 04:02:09

Kiepsko, bo nie da sie ich pojedynczo kupic (mowie o serii Charm).

prawda, zielony jest przygaszony. Szafir jest granatem, ale czerwony i zolty sa fajne
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login