Plenerowe zdjęcia Misiaczka !!

Zaczęty przez misiaczek187, 05 Lis 2007, 12:24:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


sierpniowajulka

widzę, że fotografów miałyśmy tych samych?  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Gratuluje, bardzo fajne zdjecia. :) Najbardziej podoba mi sie to, na ktorym
wygladacie z okna :)

sierpniowajulka

misiaczek187,  trochę wkurzają mnie u tych fotografów powtórzenia... mamy kilka zdjęć niemalże identycznych...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187


sonja

Nie podobają mi się te z odrapanymi scianami, to miejsce wygląda jak zatęchła piwnica. Natomiast to, gdzie stoicie w drzwiach jest super:)

inkageo

Śliczne zdjęcia :) Rzeczywiście mieliście sesję w tych samych miejscach, ale to przecież nie ma znaczenia, nie będą wisieć obok siebie ;)
Naprawdę piękne fotki :)
Imagine there is no hate

misiaczek187

Cytat: "sierpniowajulka"misiaczek187,  trochę wkurzają mnie u tych fotografów powtórzenia... mamy kilka zdjęć niemalże identycznych...

I co w związku z tym ?? Na ich stronie jest pełno takich jak Twoje i Moje :D Tak jak powiedziała Inka wisiec obok siebie nie będą!

sierpniowajulka

Cytat: "misiaczek187"I co w związku z tym ?? Na ich stronie jest pełno takich jak Twoje i Moje :D Tak jak powiedziała Inka wisiec obok siebie nie będą!
To oczywiste, ale jak się na nich decydowałam, to liczyłam, że wykażą się większą inwencją twórczą. Ale najwidoczniej w pewnym momencie zaczyna się ze zwykłego wygodnictwa już powtarzać ujęcia...  :-|  I tyle... Na pewno nie czepiam się Ciebie i Twoich zdjęć - nie chcę, byś tak to zrozumiała.  :)  Raczej sztampy w biznesie ślubnym...

A już nie czepiając się więcej fotografów; powiedz, czy rozjaśniałaś sama czarno białe zdjęcia? Bo nasze są znacznie ciemniejsze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

No niestety ja na to nic nie poradze :) wybierając ich liczyłam się z tym,że zdjęcia będą podobne do tych na stronie. Można tylko stwierdzić,że to niezły zbieg okoliczności :D i sztampa ślubna :D

sierpniowajulka

Cytujże to niezły zbieg okoliczności :D
prawda. :) Terminowo również. Kiedy mieliście plener? Bo my 8 sierpnia. Też nieźle długo naczekaliście się na te zdjęcia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

Plener był koło 20 dokładnie nie pamiętam :) no naczekaliśmy się !

Kasia

no to kuknęłam :)

fajne foty, chociaż ja raczej za Tworkami nie przepadam te mi sie podobaja :)

jakaś dzisiaj nerwowa aura  ;-)

aja

ja poproszę o namiary na tego fotografa? !!! i najchętniej przybliżenie ceny

misiaczek187

Cytat: "Kasia"no to kuknęłam :)

fajne foty, chociaż ja raczej za Tworkami nie przepadam te mi sie podobaja :)

jakaś dzisiaj nerwowa aura  ;-)

Wczoraj na komórkach też taka była  :-?

[ Dodano: 05-11-2007, 13:18 ]
Cytat: "aja"ja poproszę o namiary na tego fotografa? !!! i najchętniej pżybliżenie ceny

www.tworekfotograficy.com   My za plener zapłaciliśmy 1500 zł. Ciesze się,że się podobają :D

malutenka


mary

sierpniowajulka, ja Cię rozumiem. Niestety, biznes ślubny tak szybko się kręci -zwłaszcza, że roczniki wyżowe się aktualnie pobierają - że chyba nie ma wyjścia taki fachowiec. By nadążyć musi powtarzać ujęcia.

Zdjęcia bardzo ładne. I tym się cieszyć należy ;)

golinda

Cytat: "sierpniowajulka"misiaczek187, trochę wkurzają mnie u tych fotografów powtórzenia... mamy kilka zdjęć niemalże identycznych...

też to zauważyłam :-)
co nie zmiania faktu, że zdjęcia bardzo ładne
nie można od nich wymagać, żeby każdą parę traktowali indywidualnie

misiaczek187

Fakt gdyby mieli co tydzień dla każdej pary wymyślać inne miejsca to naprawde musieliby się naszukać. Niestety nie jestem z Warszawy bym mogła im narzucic jakieś inne miejsca do fotografowania.

[ Dodano: 06-11-2007, 11:56 ]
Cytat: "sierpniowajulka"
Cytat: "misiaczek187"I co w związku z tym ?? Na ich stronie jest pełno takich jak Twoje i Moje :D Tak jak powiedziała Inka wisiec obok siebie nie będą!
To oczywiste, ale jak się na nich decydowałam, to liczyłam, że wykażą się większą inwencją twórczą. Ale najwidoczniej w pewnym momencie zaczyna się ze zwykłego wygodnictwa już powtarzać ujęcia...  :-|  I tyle... Na pewno nie czepiam się Ciebie i Twoich zdjęć - nie chcę, byś tak to zrozumiała.  :)  Raczej sztampy w biznesie ślubnym...

A już nie czepiając się więcej fotografów; powiedz, czy rozjaśniałaś sama czarno białe zdjęcia? Bo nasze są znacznie ciemniejsze.

A nie zauważyłam Twojego pytania co do zdjęć. Powiem Ci,że niektóre są bardzo ciemne i nie będę ich wywoływać ale to tylko ze 3-4 reszta nadaje się do wywołania.

sierpniowajulka

CytujA nie zauważyłam Twojego pytania co do zdjęć. Powiem Ci,że niektóre są bardzo ciemne i nie będę ich wywoływać ale to tylko ze 3-4 reszta nadaje się do wywołania.
Misiaczku, a możesz dograć do galerii takie niezmienione? Chętnie bym zobaczyła oryginały. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

misiaczek187

Cytat: "sierpniowajulka"
CytujA nie zauważyłam Twojego pytania co do zdjęć. Powiem Ci,że niektóre są bardzo ciemne i nie będę ich wywoływać ale to tylko ze 3-4 reszta nadaje się do wywołania.
Misiaczku, a możesz dograć do galerii takie niezmienione? Chętnie bym zobaczyła oryginały. :)

tzn.kolorowe a potem czarno biało tak ?? jeśli nie dam rady dzisiaj to zrobie to jutro :)

wioluś

Misiaczku masz ciekawe fotki :)
Sierpniowa Julko,nie przejmuj się powtórzeniami-tu na forum widziałam już pary z tych samych miast,które mają niemal identyczne fotki od tego samego fotografa.

misiaczek187