Prezenty swiateczne

Zaczęty przez aniak1211, 04 Lis 2007, 20:40:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: "mayagaramond"Ale ja bym chciala choc raz wygrac w Monopoly!    , a tu nic na koniec zawsze bankrutuje  

ja za to jestem niezla w te klocki. Prawie zawsze jestem nieźle ustawiona. Ale po ekonomii to się ma we krwi.

siog

ja kocham dawac prezenty i dostawac! :-P  ale zawsze te przemyslane i niespodziewane:)
nie mam zadnych klopotow z prezentami dla meza bo znam co go ucieszy. w ciagu ostatnich 3 lat (dzisiaj rocznica :mrgreen: ) dostal:

- case na plyty dla dj profesjonalny (wtedy bawil sie w dj)
- teleskop
- wedke + "wedkarska tabliczke"
- "wlasnorecznie" zrobione plyty z ulubiona muzyka
- ksiazki
-wykupiony kurs fotografii


jedne z najlepszych prezentow ever ksiazki albumy:
- o Lenardo da Vinci
- o kosmosie
- dzisiaj dostal o 50 najwiekszych odkryciach archeologicznych

"wlasnorecznie" zrobione plyty z ulubiona muzyka

i duzo wiecej jak cos przyjdzie do glowy to dam znac :lol:

Gry planszowe to swietny prezent. uwielbiam je! ostatnio gralismy Brainiac (chyba tak) jest niesamowita!

ja lubie dostawac prezenty przemyslane , ktore pasuja do mnie :->
w zeszlym roku dostalam np wszystkie odcinki "Sex and the City"
w tym roku marzy mi sie Herules Poirot wszystkie serie. A dla wielbicieli Agathy Christie, wlasnie wyszla super gra dvd z Poirot, taka zabawa w detektywa :!:

nienawidze dostawac perfumy i bielizne od kogos innego niz moj maz. ja jestem bardzo wybredna o zapachy i uzywam tylko te same zapachy przez wiele lat inne nie wchodza w rachube. to dla mnie sa za bardzo intymne prezenty...

zwierzatko_mojej_mamy

siog,  to masz wymagania :D - wszystkie serie odcinkowe + dlugometrazowe oczywiscie? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"siog,  to masz wymagania :D - wszystkie serie odcinkowe + dlugometrazowe oczywiscie? :>

Zwierzaku pewnie bym posi.... sie z radosci :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  a no i spokoj bylby ze mna przez rok! :mrgreen:  :mrgreen:  marzenia...marzenia...

ale juz po cichu daje znaki...

zwierzatko_mojej_mamy

siog, znam taka co ma wszystko ;D nawet na miesiac nie starczylo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

a ja wlaśnie dostalam newsletter od clinique:
"be merry, be clinique, be first" z promocjami świątecznymi takimi wcześniejszymi. Oczywiście oferta ograniczona czasowo do jakiegoś tygodnia. także w ameryce gorączka świąteczna wre :)

koziorozec

Cytat: "panikarola"est taka bardzo fajna gra Tabu
znam i lubie.

Gramy chetnie w scrable, choc nie wiem czy to jeszcze pod
gry planszowe podchodzi.

gdziezby

O kurde, nic jeszcze nie mam! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

mary

ja też nie mam nic jeszcze. Ale mam pomysł na prezent dla siostry, więc prawie jakbym go miała  :lol:
Co dla P.? - pewnie sam sobie coś wybierze, taką metodę preferuję już od 2 lat. Uważam, że jest najlepsza, bo nie ma ryzyka zawodu.