Nasz domek,pomozecie urzadzac? :)

Zaczęty przez aniak1211, 03 Kwi 2012, 22:49:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


magdalinska

tak, podbitke robilismy od razu z dachówką, mamy pod krokwiami, krokwie są widoczne (niestety)

marax

Cytat: magdalinska w 14 Kwi 2012, 21:54:56
tak, podbitke robilismy od razu z dachówką, mamy pod krokwiami, krokwie są widoczne (niestety)
to macie spokoj nam jeszcze ptaszyska demolują

elve

Cytat: aniak1211 w 04 Kwi 2012, 00:26:32Jutro to rozrysuje z pelnymi wymiarami:)
Cytat: aniak1211 w 14 Kwi 2012, 00:09:35Z kuchnia nikt nie pomogl;D

Bo nie zrobiłaś planu ;)

aniak1211


magdalinska

ja pierwotnie miałam tak miec jak teraz narysowałas, ale uparłam sie, zeby miec pion z piekarnikiem i mikrofala i dostawilismy scianke, ale mamy bardzo podobny rozkład, w tym samym miejscu mam wejscie do spizarki
ja mam tak

aniak1211

magdalinska
Wlasnie myslalam czy zlew nie dac blizej rogu,
mam dwa male okna i tak przy prawym bardziej;)
No i pion z piekarnikiem i mikrofala tez mi sie podoba:)

Mam tu kilka katalogow ze sprzetem,
bardzo podoba mi sie ekspres do kawy wbudowany:D
No ale to przy jakiejs wygranej :D

elve

A może tak? Bo skoro masz spiżarnię, to wiele szafek nie trzeba

magdalinska

fajnie :) a płyte mozna dac na srodku tej wyspy? bo ja nie jestem przekonana czy to wygodne, tak przy scianie...

aniak1211

#59
elvelve
WOW
Bardzo nam sie podoba:)
i wyspa w kuchni-moje marzenie:)


Dodany tekst: 15 Kwi 2012, 18:53:10

Cytat: magdalinska w 15 Kwi 2012, 18:41:23
fajnie :) a płyte mozna dac na srodku tej wyspy? bo ja nie jestem przekonana czy to wygodne, tak przy scianie...
No chyba byloby wygodniej z plyta na srodku:)

elve

#60
magdalinska można, a nawet trzeba, tylko program nie pozwala

aniak mozna szafki pociagnac az do sciany graniczacej z salonem, albo zrobić półki, albo postawić tapicerowaną ławkę, albo mobilny barek itp

aniak1211

Cytat: elvelve w 15 Kwi 2012, 19:54:01aniak mozna szafki pociagnac az do sciany graniczacej z salonem, albo zrobić półki, albo postawić tapicerowaną ławkę, albo mobilny barek itp
Po miedzy salonem a kuchnia bedzie jeszcze stol:)
tam jest taki kacik,tu na strone to widac;)
http://www.extradom.pl/projekt-domu-agatka-z-garazem-SLL1005
taka lawka jak ma golinda jest super:)
Az sie rozmarzylam;) :D

marax

a nie lepiej dac jedno duze okno zamist tych dwóch w kuchni ? ja zawsze marzylam o takim wielkim oknie kuchennym - taka przestrzeń 

aniak1211

#63
maraxelaTez myslalam o jednym oknie,
ale zobacz sobie front domu,po jednej i drugiej stronie drzwi wejsciowych sa te okienka, w kuchni sa dwa ale z drugiej strony jedno jest w lazience a drugie juz w kotlowni-nie da rady zrobic jednego,
widzialam gdzies na stronie wlasnie kuchenne jedno a zdrugiej strony dwa male-beznadziejnie to juz wyglada;D

Dodany tekst: 15 Kwi 2012, 22:38:56

Znalazlam taka wizualizacje
http://hbstudio.pl/wizualizacje-wnetrz;5

marax

#64
tyle tych okien  ;) . Strasznie drogie to bedzie przede wszystkim - ladne to kwestia gusty . Parapetow bedzie tyle ze wole nie myslec o koszcie . Tego sie chyba zmienic nie da bo dom straci od zewnątrz wyglad .

OlaFasola

maraxela, dużo okien? Chyba dość przeciętnie, my mamy w mieszkaniu 50m2 10 okien  :rotfl: i drzwi balkonowe. Wymienialiśmy większość jakoś 3 lata temu. I jakoś strasznie drogo nie wyszło.

marax

#66
Cytat: OlaFasola w 16 Kwi 2012, 10:05:18
maraxela, dużo okien? Chyba dość przeciętnie, my mamy w mieszkaniu 50m2 10 okien  :rotfl: i drzwi balkonowe. Wymienialiśmy większość jakoś 3 lata temu. I jakoś strasznie drogo nie wyszło.
ale one jakies takie malutkie trzy na kupie nad kanapa . Ja lubie duze okna - przestrzen . No dobra lubie myc duze przestrzenie - te male to koszmar . A jak maja szprosy to juz calkiem kaplica .

Angie


OlaFasola

Cytat: maraxela w 16 Kwi 2012, 11:06:20ale one jakies takie malutkie trzy na kupie nad kanapa . Ja lubie duze okna - przestrzen .
Ja też wolę większe, nie lobię takiego rozdrabniania. Tu jeszcze pewnie wrażenie potęguje tan podział wewnątrz okna na poletka.

Dodany tekst: 16 Kwi 2012, 10:09:58

Cytat: maraxela w 16 Kwi 2012, 11:06:20ale one jakies takie malutkie trzy na kupie nad kanapa . Ja lubie duze okna - przestrzen .
Ja też wolę większe, nie lobię takiego rozdrabniania. Tu jeszcze pewnie wrażenie potęguje tan podział wewnątrz okna na poletka.

aniak1211

Cytat: maraxela w 16 Kwi 2012, 11:06:20ale one jakies takie malutkie trzy na kupie nad kanapa

Zmienilismy na dwa wieksze:)
Zastanawiamy sie czy nie zlikwidowac jeszcze jedno okno,ale zdecyduje jak zobacze na zywo;)

Kasia

ja uwielbiam okna, swiatło ;)
pal licho koszty ;) okna musza być ;)

marax

dla mnie okna musza byc duze . Uwielbiam duze okna

aniak1211

I ja lubie duze okna,
trudno,w tym projekcie jest ich duzo za to male;)

Wybierajac projekt wybralismy calkiem inny,
jak sie okazalo wrunki zagospodarowania przestrzeni "nie pozwolily" na tamten,zbyt duzo zmian musielibysmy wprowadzic i z malej parterowki zrobilby sie ponad 200m2 dom:D
do tej pory zaluje;)
Ten wybralismy w ciagu chyba 3 dni:D
tak na szybkiego,ale spelnia wszystkie wymagania;D

bozena.dp

Cytat: OlaFasola w 16 Kwi 2012, 11:05:18my mamy w mieszkaniu 50m2 10 okien

skąd tyle okien?
my w mieszkaniu 42m2 mamy tylko 3 okna+drzwi balkonowe

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam 6 + balkonowe ;) jakbym miala na rogu mieszkanie to by pewnie jeszcze z 3 doszly ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl