Nasz domek,pomozecie urzadzac? :)

Zaczęty przez aniak1211, 03 Kwi 2012, 22:49:48

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bozena.dp

Cytat: Chermelle w 19 Kwi 2012, 20:39:37elve jestes genialna Ty wez rzuc te robote i projektuj projektuj projektuj Smiley

o tak, popieram :)

aniak1211


aniak1211

Dom stoi :)
Poza paroma rzeczami podoba mi sie:)
Miejsce jest super,cisza,spokoj,blisko las,
na ostatnim zdjeciu z prawej strony widac zolty domek w ktorym mieszka moj brat :)
https://picasaweb.google.com/piotras121/Dom?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNbft6Gv0Z_6cQ&feat=directlink

inkageo

Fajnie i ten komin wcale nie jest zły :) Nowocześnie wygląda i nie będzie się brudził :)
Imagine there is no hate

nionczka

Komin taki mało dyskretny mi się wydaje, jakiś wysoki czy co? A może to jego położenie?
to co teraz robicie? Na jakim etapie jesteśmy? Zamykacie na zimę i czekacie do wiosny?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Pokazałam M. i jemu też się obicie komina podoba :) Komin musi być wyższy niż sam budynek.
Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: inkageo w 10 Sie 2012, 19:19:12
Pokazałam M. i jemu też się obicie komina podoba :) Komin musi być wyższy niż sam budynek.
ja do obicia też nic nie mam, ale on jest na pierwszym planie i to od frontu. Pewnie tu miał być, bo instalacje, etc. ale trochę razi. Pewnie można się przyzwyczaić.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Obicie komina jest z blachy,
chcielismy z cegly,ale tesc wysbral blache;D
Ta blacha moze i wyglada estetycznie,ale ona jest pokrzywiona,widac przy laczeniu.
Kilka domkow dalej tez maja z blachy,ale jakos rowno polozona ta blacha;)
Przyzwyczaic sie mozna,ale jak go zobaczylam po raz pierwszy to malo nie padlam;D

Dom narazie zostaje taj jak jest,nie zamykamy go na zime,dopiero w przyszlym roku bedziemy zakladac okna:)

nionczka

A co jeszcze chcecie zrobić w przyszłym roku? Ja już kibicuję!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

nionczka
Szczerze mowiac to nie wiem;D
Wszystko zalezy czy znajde prace i odlozymy kase.

magdalinska

fajnie :)
na komin nie bedziesz zwracac uwagi, ja prawie zemdlałam jak zobaczyłam wyrzezbione krokwie, teraz juz zapomniałam o nich ;)

aniak1211

Cytat: magdalinska w 10 Sie 2012, 20:47:30prawie zemdlałam jak zobaczyłam wyrzezbione krokwie, teraz juz zapomniałam o nich wink
:D
Malo brakowalo a bym tez miala rzezbione krokwie:D
Tesciowi sie podobaja a to on "decydowal"

vobi

#112
Cytat: aniak1211 w 10 Sie 2012, 19:08:05
Dom stoi :)
Poza paroma rzeczami podoba mi sie:)
Miejsce jest super,cisza,spokoj,blisko las,
na ostatnim zdjeciu z prawej strony widac zolty domek w ktorym mieszka moj brat :)
https://picasaweb.google.com/piotras121/Dom?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNbft6Gv0Z_6cQ&feat=directlink

fajny!!! mi komin nie przeszkadza jakos specjalnie :)

Dodany tekst: 10 Sie 2012, 20:01:25

Cytat: aniak1211 w 10 Sie 2012, 20:53:49Tesciowi sie podobaja a to on "decydowal"
nie rozumiem... to czyj to jest dom? :hmm:

margareta

Zazdroszczę widoku z balkonu. Która to strona świata? Będziesz stamtąd oglądać zachody słońca czy wschody księżyca?

aniak1211

#114
Cytat: margareta w 10 Sie 2012, 20:05:02
Zazdroszczę widoku z balkonu. Która to strona świata? Będziesz stamtąd oglądać zachody słońca czy wschody księżyca?
Widok z balkonu to wschod:)
To bedzie pokoj malej:)

Cytat: vobi w 10 Sie 2012, 21:00:53to czyj to jest dom? hmm
Niby nasz:D
Ale my nie jestesmy obecni przy budowie a on ma uprawnienia do kasy i reszty,on mial kontakt z budowlancami i nie wszystkie decyzje z nami konsultowal;D
Trudno,jest jak jest,
mimo kilku mankamentow bedzie fajnie w nim mieszkac:)

inkageo

Eeeeeee teść odwalił kawał dobrej roboty  :thumbup: I fajnie, że okno balkonowe jest proste a nie z łukiem!
Kominy obłożone klinkierówką, są zaraz upaćkane czarnymi zaciekami ze spalin ;) No i jeszcze bardziej by się rzucał w oczy, bo kolorem by się odcinał od reszty dachu, a komin jest rzeczywiście nietypowo usytuowany i przez to taki widoczny.
Imagine there is no hate

aniak1211

#116
Nie jestem pewna,ale ten komin jest w ogole nie potrzebny;D
Jeden z kominow jest dodatkowym kominem w razie gdybysmy chcieli piec z gazowego na wegielny zmienic:D
Wszyscy mowili ze nie potrzebny,ale tesc stwierdzil ze jak juz kupil wklady to nie bedzie ich oddawal tylko zrobi komin:D
W dodatku przedziela lazienke ktora jest na gorze ;D

Dodany tekst: 10 Sie 2012, 20:19:35

Cytat: inkageo w 10 Sie 2012, 21:13:57I fajnie, że okno balkonowe jest proste a nie z łukiem!
Teraz to nawet sie ciesze,
po tym jak sie nasluchalam ze z lukiem to same problemy;)
Ale na poczatku sie wkurzylismy;)

inkageo

Aaaaaa no jak ten komin niepotrzebny...to rozumiem już nerwy ;D
Ale powiem Ci, że my mamy też awaryjny piec tradycyjny, oprócz olejowego i przydaje się. Po pierwsze jak zima jest ostra i na przykład trzaśnie prąd na dłużej (co na wsi niestety się zdarza dosyć często), albo przed okresem grzewczym, jak w nocy temperatura zaczyna już spadać, a my jeszcze oleju nie mamy kupionego, to w tym tradycyjnym piecu drewnem kominkowym można trochę zapalić i jest ciepło :)
Imagine there is no hate

aniak1211

Ale my bedziemy tylko gazowe zakladac:)
Ten komin nie jest potrzebny bo gdybysmy mieli wymieniac kiedys ogrzewanie to wystarczyloby wklad wymienic.
Trudno,jest to jest;)
Bedziemy mieli jeszcze kominek-chyba;)
Takze w jesienne wieczory bedziemy mogli podgrzac atmosfere;) :D

yoy

aniak, super! A drobnostaki sie nie przejmuj - i tak sie tego potem nie zauwaza.
Ale fajnie, fajnie, oj bedzie miala co strefa urządzać :D :D

magoo

aniak1211 super, na pewno fajnie się będzie mieszkało
oby jak najszybciej :)

Kasia

aniak, zazdroszcę okrutnie!
chałupa jak ta lala :D

aniak1211

Kasia
Dzieki:)
Tylko teraz tak sobie postoi sama.
Ale slonecznik juz rosnie przed wejsciem do garazu:)
Jakies nasionko musialo od sasiadki przyfrunac:)

niewiemjaka

wow aniak jaki fajny domek :D komin jest ok, daj spokoj nie marudz, jak calosc domku bedzie wykonczona pomalowana , to komin "zniknie" ;)