Strój na bal firmowy

Zaczęty przez mary, 04 Lis 2007, 16:27:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

mary_popins,  mam na mysli outlety, za normalna cene w zyciu bym se tam nie ubrala  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mary


mayagaramond

Cytat: "siog"moze jakies inspiracje:
http://zyciegwiazd.onet.p...ca,galerie.html

blekitna i czerwona sa przepiekne, az sobie chyba uszyje (oryginalne Eli Saab. to sobie moge poogladac :mrgreen: ), powiedz mi tylko czy one sa z jedwabiu?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Wow super ta czerwona :) Szkoda, że ja na żadne bale nie chodzę... :( Chociaż za tydzień jadę na dwudniowe seminarium i będzie impreza, ale rok temu średnia wieku przekraczała 50 lat.. Chyba w tym roku zostanę w pokoju..
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: "inkageo"Szkoda, że ja na żadne bale nie chodzę...

Tez nie chodze, ale co tam przejde sie po kartofle;)

Ale taka niebieska do kolana bylaby OK.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

ja wam jeszcze polecę sklep MAKALU. nie w każdym mieście jest ale ciuchy mają super.

mayagaramond

Byla moze ktoras byla w H&M i ogladala kolekcje Cavalli? Ciekawa jetsem jak sie te sukienki prezentuja.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

mayagaramond, do nas chyba jeszcze nie dotarla z tego co wiem , bo bylam tam przedwczoraj i nic na ten temat nie bylo wiadomo  :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

martullek

Miała być 8 listopada, czyli wczoraj...

inkageo

Weszłam na stronę H&M, żeby pooglądać tą kolekcję Cavalliego i przypadkiem znalazłam fajną opcję - dressing room. Podajemy wzrost, wagę, wymiary i inne parametry wyglądu i tworzymy naszą modelkę, a później możemy mierzyć ciuchy. Program podaje nam cenę i najbardziej pasujący rozmiar :)
http://www.hm.com/pl - Inspiration - Dressing room

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Imagine there is no hate

siog

Cytat: "mayagaramond"Byla moze ktoras byla w H&M i ogladala kolekcje Cavalli? Ciekawa jetsem jak sie te sukienki prezentuja.

nie widzialam na zywo,nie bylam zainteresowana:) ale wiem ze byla.

o 10 otworzyli sklepy a o 10.20 juz ic nie zostalo:) podobno byli dodatkowi ochroniarze:)

zuzia

Cytat: "siog"nie widzialam na zywo,nie bylam zainteresowana:) ale wiem ze byla.

o 10 otworzyli sklepy a o 10.20 juz ic nie zostalo:) podobno byli dodatkowi ochroniarze:)

u nas podobno mialo tak byc z kolekcją madonny. Gdy otwierano H&M byla już kolejka ale generalnie dlugo ta kolekcja wisiala w sklepach.

inkageo

Mama mi kupiła w tamtym roku płaszczyk jak rzucili kolekcję Victor&Rolf, jest super :) Bardzo go lubię :) Wtedy te rzeczy błyskawicznie wykupili i straszne ceny osiągały na allegro. Sukienkę Madonny kupiłam za to bez problemu i to chyba ze dwa tygodnie po wprowadzeniu kolekcji do sklepów. Była strasznie klasyczna, dlatego nie wywołała takiego poruszenia ;)
Imagine there is no hate

tachogti

no ta seria V&R  byla rewelacyjna, a madonna do dzis "powisuje" sobie w niektorych H&m'ach ;)
a dressing room super - juz wiem co bede dzis robila zamiast pisac artykul  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P