sałatka pyszna

Zaczęty przez golinda, 21 Mar 2012, 10:43:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

jeszcze lepszy jest z czerwonych pomarańczy :) niemiecki jakiś

rudasekawf

Cytat: golinda w 22 Mar 2012, 14:51:02jeszcze lepszy jest z czerwonych pomarańczy Smiley niemiecki jakiś
Kupujecie normalnie w markecie? czy w jakimś specjalnym sklepie?

golinda


nionczka

#28
Cytat: foszek w 21 Mar 2012, 23:12:35mnie teraz mecza papryka wedzona, w co drugim przepisie w necie stoi a ja nie umiem jej tu kupic
moi teściowie zamawiali hurtem gdzieś u rolników, ale pychota, pachnąca drewnem, dymem i pikantna

Dodany tekst: 23 Mar 2012, 10:59:50

Pomarańczowe dżemy w każdym francuskim powinny być
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

#29
Dobra, sałatka poczyniona :) Mężusiowi smakowała bardzo, zrobię na pewno na urodziny.

Dodany tekst: 23 Mar 2012, 19:00:46

Dżem udało mi się dostać z gorzkich pomarańczy (tak na nim jest napisane - cokolwiek to znaczy).

Dodany tekst: 23 Mar 2012, 19:01:00

Polewam oczywiście :*

inkageo

Zrobiłam sobie na obiad, bez kiełków, bo w Lidlu nie było. Chyba zbyt pełne łyżki musztardy dałam, bo musztarda zdominowała smak. No i jakoś tak mało majonezu  :rotfl: :rotfl:
Muszę spróbować w wykonaniu Golindy ;)
Imagine there is no hate

jusia

zrobilam :beer:, dżem pomaranczowy to jakis unikat chyba bo w moim carrefie nie bylo, ale kupilam z gorzkich pomaranczy ( fuj) chociaz jako sos wyszedl super, no i kielkow nie mialam slonecznikowych, tylko jakis mix, bylo dobre, calkiem calkiem :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

rudasekawf

Cytat: jusia w 26 Mar 2012, 23:56:26ale kupilam z gorzkich pomaranczy ( fuj)
to ten co ja :) i też u nas w carrefourze nie było innego. Do sosu smakuje świetnie, ale na bułce blehhhhh

magoo

Cytat: inkageo w 24 Mar 2012, 14:16:39
Zrobiłam sobie na obiad, bez kiełków, bo w Lidlu nie było. Chyba zbyt pełne łyżki musztardy dałam, bo musztarda zdominowała smak.;)
wszystko jak u mnie
na drugi raz dam mniej musztardy
ale ogólnie pycha
:beer:

inkageo

No i bez ogórka chyba, bo puścił sok szybko i jak M. wrócił do domu, to już cała zdefasonowana była ;)
Imagine there is no hate

golinda

#35
Cytat: magoo w 28 Mar 2012, 02:21:35na drugi raz dam mniej musztardy

trzeba próbować, jak musztarda dominuje to dokładać dżemu, aż będzie odpowiedni smak


Dodany tekst: 28 Mar 2012, 09:22:24

Cytat: inkageo w 24 Mar 2012, 15:16:39Muszę spróbować w wykonaniu Golindy wink

u mnie będzie jeż i parówki

jo_miekka

Właśnie zajadam. Pyszniowiaste. Zwłaszcza sos.

dragonfly

Cytat: jusia w 26 Mar 2012, 22:56:26ale kupilam z gorzkich pomaranczy ( fuj)
boze, uwielbiam na tostach! moja tesciowa robi najlepszy na swiecie, z maciupenkimi kawalkami skorki, pycha!