jest mieszkanie, jest remont

Zaczęty przez bozena.dp, 07 Mar 2012, 12:54:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

#50
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2012, 11:26:51
aaaa seks... lol lol

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 11:27:16

a to czemu ma wychodzic? ma spac :D

ale nie zawsze śpi :D :D

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 11:30:05

poza tym drzwi wygłuszają lol lol lol
choć to już zależy od tego jak kto jest głośny lol lol lol

zwierzatko_mojej_mamy

ee tam, sztuczne problemy stwarzacie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2012, 11:31:18
ee tam, sztuczne problemy stwarzacie ;D
też tak myślę :D poza tym jak, jak już wyjdzie z pokoju to równie dobrze może wejść do pokoju rodziców, bo czemu nie, co nie :D

Kasia

nie no, do pokoju to nie bo tak rodziców w niedwuznacznej sytuacji mozna zastać
a po picie do kuchni to normalka, tak samo jak do toalety ;)

Angie

Poza tym dzieci rosną  ;)

Kiedyś  później będą chodzić spać

Moim zdaniem w końcu te drzwi będą niezbędne

zwierzatko_mojej_mamy

istotnie, ale jak dziecko nie spi to i tak nic nie zrobisz, przeciez nie zamkniesz w pokoju i sama w tango za drugimi zamknietymi lol lol

chyba nie znam takiej opcji, ze idziesz spac przed dzieckiem ;D no chyba, ze juz duzo pozniej - a budowac cos na zapas na za 12-15 lat to troche chyba bez sensu
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

#56
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2012, 11:22:49
a co sie zamierza zmienic? :>
Fran podrośnie ;)

Cytujzwierzu no ja sobie nie wyobrażam, że uprawiam seks a z pokoju obok wychodzi Lena
i ma wszystko na widoku Cheesy  tak obrazowo LOL LOL LOL
;D

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 11:55:50

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2012, 11:49:11
chyba nie znam takiej opcji, ze idziesz spac przed dzieckiem ;D no chyba, ze juz duzo pozniej - a budowac cos na zapas na za 12-15 lat to troche chyba bez sensu
bez sensu o ile tego mieszkanie nie traktuje się docelowo, a jeśli tak, to ja bym pomyślała

fasolka1980

ej, a ktoś mieszkanie w którym mieszka w wieku 30 lat traktuje docelowo?


magdarynka

Bozena ale masz fajnie! Jak ja bym chciala zrobic jakis remont, chociaz w kuchni i lazience.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: fasolka1980 w 08 Mar 2012, 12:00:36
ej, a ktoś mieszkanie w którym mieszka w wieku 30 lat traktuje docelowo?


nie wiem, ale wydaje mi się to możliwe ;D ja naszego nie traktuję docelowo, ale nie wiem kiedy będziemy mogli zmienić, więc robiłam tak, zeby było mi wygodnie i teraz i za kilka lat :) każdy sam musi zdecydować, czy te drzwi mu potrzebne, czy nie ;) mnie się podobają salony z aneksem, ale warunek dla mnie jest jeden-ten salon nie może być sypialnią jednocześnie, bo to wstające po wodę dziecko to jedno, a drugie (u nas), to np. mąż chodzi spać wcześniej i wstaje wcześniej niż ja...przeszkadzałabym mu wieczorem rumotając się w kuchni, a on mi rano tak samo...każdy sam musi przemyśleć, czy woli większą przestrzeń, czy większą intymność...niestety na takim metrażu nie można mieć wszystkiego ;D

mobka

Cytat: fasolka1980 w 08 Mar 2012, 12:00:36
ej, a ktoś mieszkanie w którym mieszka w wieku 30 lat traktuje docelowo?



Ja.

I u nas tez wchodzi w gre kwestia roznych godzin wstawania chociazby.

szelma

Cytat: mobka w 08 Mar 2012, 12:16:58Ja.

Serio? Nie chcesz nigdy przenigdy zmienić? Tak z ciekawości pytam - nie że się czepiam czy cuś :).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: fasolka1980 w 08 Mar 2012, 12:00:36
ej, a ktoś mieszkanie w którym mieszka w wieku 30 lat traktuje docelowo?



mysle, ze to zalezy od mozliwosci i planów.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: szelma w 08 Mar 2012, 12:17:56
Serio? Nie chcesz nigdy przenigdy zmienić? Tak z ciekawości pytam - nie że się czepiam czy cuś :).

Chciec moz ei bym chciala. Ale zakladam, ze nasze zarobki nie wzrosna tak szalenie, zeby nas bylo na splate kredytu i zakup czegos nowego ;D A kredyt mamy do 70r.ż. ;D Poza tym mieszkania ida w dol, a tym samym wartosc mojego (choc prawda, ze duze tanieja szybciej, niz te najpopularniejsze jak nasze). Wiec sprzedajac to bede jeszcze potrzebowala kase na splacenie roznicy miedzy tym co zaplacilam a rzeczywista cena. Plus dodatkowo o ile CHF nie spadnie, roznice na wartosci po przeliczneiu CHF/PLN. Takze na ten moment zakladam, ze to docelowe mieszkanie. Ewentuanie wchodzi w gre to wynajac komus, a sobie cos innego (zapewne w innej miejscowosci).

szelma

Aha, kumam :). Tu podejście do posiadania nieruchomości jest zupełnie inne jednak i chyba nawet ludzie mieszkający w wyczesanych willach nie traktują ich jako docelowego mieszkania już na zawsze :).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

emcia

Cytat: Angie w 08 Mar 2012, 11:25:32
zwierzu no ja sobie nie wyobrażam, że uprawiam seks a z pokoju obok wychodzi Lena
i ma wszystko na widoku :D  tak obrazowo lol lol lol
dobrze jak wychodzi, gorzej jak się przyczaja za fotelem :D

konwalia

Cytat: szelma w 08 Mar 2012, 12:25:52
Aha, kumam :). Tu podejście do posiadania nieruchomości jest zupełnie inne jednak i chyba nawet ludzie mieszkający w wyczesanych willach nie traktują ich jako docelowego mieszkania już na zawsze :).
szelma pewnie kwestia realiów, w pl zykle rata wynosi 2/3 zarobków jendne z małżonków

szelma

Cytat: konwalia w 08 Mar 2012, 14:15:10w pl zykle rata wynosi 2/3 zarobków jendne z małżonków

No tu też tyle płacimy - a w sumie to nawe 3/4 mojej wypłaty idzie na kredyt. I w sumie my raczej w ramach wyjątku mamy krótki kredyt - większość znajomych bierze 30-35 lat.

No ale nieważne - nie o tym wątek :).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 08 Mar 2012, 14:15:10rata wynosi 2/3 zarobków jendne z małżonków

gorzej, jak żadnego małzonka nie ma, a rata to poł pensji, albo i wiecej :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

#69
taki oto plan dostałam w spółdzielni
jak widać wszystko musi zostać jak jest, niestety ;D

aha, mieszkanie ma dokładnie 42,10 m.kw.

siog

bozena zaloz watek na fotoforum wnetrza, ale musisz porobic zdjecia tego co jest. tam jest bardzo duzo osob zajmujacych sie takimi rzececzami zawodowo i duzo porad dostaniesz

bozena.dp

#71
siog dzięki, tak zrobię (już mi elve o to tym pisała), jak tylko będe miała zdjęcia ;)
tylko myśle, że lepiej zrobić i wrzucić tam zdjęcia jak już mieszkanie będzie puste, bez obecnych mebli, a to dopiero za miesiąc ;)

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 19:04:47

Cytat: magdarynka w 08 Mar 2012, 12:06:57
Bozena ale masz fajnie! Jak ja bym chciala zrobic jakis remont, chociaz w kuchni i lazience.

no co ty?!
a mnie ten cały remont przeraża, bo ja nawet nie wiem jakie kolory chce, jakie płytki, nic :blush: ja się nie nadaję do urządzania - to nie moja bajka ;D

nionczka

#72
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2012, 07:49:15
my mamy otwarte wszystko - drzwi ma tylko mlody ;) nie przeszkadza mi to wcale ;)
mi tez nie przeszkadzalo, ale my w ogole tylko drzwi wejsciowe zamykalismy

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 21:02:16

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Mar 2012, 11:49:11chyba nie znam takiej opcji, ze idziesz spac przed dzieckiem
ja chodze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

mozesz wywalic sciane od pokoju 10,5 i polaczyc ja z kuchnia

nionczka

Cytat: bozena.dp w 08 Mar 2012, 19:03:29a mnie ten cały remont przeraża, bo ja nawet nie wiem jakie kolory chce, jakie płytki, nic  ja się nie nadaję do urządzania - to nie moja bajka


Bożenka, a wiesz jakich nie chcesz? To pewnie łątwiejsze. Weź kartkę i powypisuj, jakie kolory lubisz, jakich nie chcesz za nic w świecie. Jaki styl tak, jaki nie? Podoba Ci sie jakieś mieszkanie znajomych? zastanów się dlaczego. Kup parę gazet, pooglądaj w necie. zapisuj ulubione zdjęcia z dopiskiem dlaczego. Szybko okaże się, ze wiesz czego chcesz. Na tym się nie trzeba znać, to trzeba sobie po prostu uświadomić.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login