poradnik dla paniem młodych i nietylko :-))

Zaczęty przez ewelita, 10 Sie 2007, 09:54:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


wrobelek0403

Cytat: "ewelita"http://www.faceci.f.pl/faceci-kobiety.4-news26.html

znam to :D ale zawsze niezmiennie mnie smieszy i prowadzi do wniosku ze u mojego M nie zaniedbano tresury w wieku szczeniecym :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

W przeciwnym razie w kuchni zastaniemy wypiętrzone grzbiety brudnych naczyń, pod stopami lepkie substancje, a wszystko posypane zgrzytającym cukrem i okruszkami chleba, w lodówce natomiast puste kartony po mleku.

to chyba o mnie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: mayagaramond w 06 Cze 2008, 12:41:29
to chyba o mnie

i o mnie
zapomnieli o kłakach na podłodze w łazience i porozrzucanych ubraniach ;)

salsa

kłaki jak kłaki, tyle lat w długich włosach to juz sie do siebie przyzwyczaiłam
ale tego czego u siebie nie znosze i  z czym walcze i zwalczyć nie moge to burdello ciuchowe jak sie zaczynam ubierac! wszedzie porozkładam potem szybko składam zeby nie lezało i w efekcie na połkach mam hmmm, no w miare poskładane ale daleko do porzadku :P
porzadek udaje mi sie miec tylko w szafie SAME WIESZAKI i szuflady na bieliznę
nienawidze połek i jak juz bede miec dom a w domu garderobe to tam będą wieszaki na wszytstko:P

za to moj mąż składa ciuchy na swoich połkach jak od linijki :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 06 Cze 2008, 20:36:15
za to moj mąż składa ciuchy na swoich połkach jak od linijki :P

moj tez. Nawet skarpetki ma poukladane...Wqurwiajace to jest  ;D

Ja tez rozwalam ciuchy po calym mieszkaniu, bo nie sprzatam jest od razu i tu zostawie spodnie, tam marynarke, bluzke jeszcze gdzie indziej i tak sie przez tydzien nazbiera...

Bez polek? Ale przeciez swetra nie mozesz powiesic, porozciaga sie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Monika

Ja rozwalam ciuchy strasznie... Ale najgorsze jest to, że robię typowo 'męską' rzecz i zostawiam skarpetki gdzie popadnie - mimo, że staram się nad tym panować. Mojego J. to strasznie wkurza

salsa

Maya, nie porozciąga sie :) mam u rodziców taka szafę i tam sie nic nie rozciąda. ja dodatkowo używam tylko drewnianych wieszaków , wiec ubrania sie nie niszczą.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

nionczka

#8
U mnie tez bardzo duzo ciuchów wisi i nic sie nie rozciaga.
A syfiara i balaganiara u nas tez ja jestem. Strasznie nie lubie takiego stereotypowego myslenia. Moj maz ani nie oglada pilki noznej ani nie pije alkoholu tylko lata po domu i sprzata po zonie, robi jej herbatki i smaruje plecy kremem.
A teraz kiedy zona siedzi na strefie i czatuje z siostra, maz przygotowuje jej sniadanie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Ja tak jak Wy, wszystko muszę mieć porozwieszane. Na półkach mam takie domowe rzeczy i zawsze są w nieładzie:(

golinda

#10
Cytat: salsa w 06 Cze 2008, 20:36:15
nienawidze połek i jak juz bede miec dom a w domu garderobe to tam będą wieszaki na wszytstko:P

normalnie Isabelle polewam Ci za to, bo własnie sobie uświadomiłam jak bardzo też nienawidzę półek - to przez nie mam taki burdel w ciuchach
dzisiaj będąc na budowie weszłam do przyszłej garderoby i stwierdziłam, że mogą tam być tylko wieszaki, a półki jedynie na buty (+szuflady na bieliznę)

golinda

Cytat: salsa w 07 Cze 2008, 09:55:00
Maya, nie porozciąga sie :) mam u rodziców taka szafę i tam sie nic nie rozciąda.

a nawet jak się rozciągnie to jaki problem? kupi się nowe lol

brawurka

Cytat: golinda w 07 Cze 2008, 21:14:34
Cytat: salsa w 06 Cze 2008, 20:36:15
nienawidze połek i jak juz bede miec dom a w domu garderobe to tam będą wieszaki na wszytstko:P

normalnie Isabelle polewam Ci za to, bo własnie sobie uświadomiłam jak bardzo też nienawidzę półek - to przez nie mam taki burdel w ciuchach
dzisiaj będąc na budowie weszłam do przyszłej garderoby i stwierdziłam, że mogą tam być tylko wieszaki, a półki jedynie na buty (+szuflady na bieliznę)

to jest rozwiązanie mojego problemu:) niby banalne, ale dopiero dziś wiem jak bardzo nienawidze półek:)

salsa

Cytat: golinda w 07 Cze 2008, 21:14:34
Cytat: salsa w 06 Cze 2008, 20:36:15
nienawidze połek i jak juz bede miec dom a w domu garderobe to tam będą wieszaki na wszytstko:P

normalnie Isabelle polewam Ci za to, bo własnie sobie uświadomiłam jak bardzo też nienawidzę półek - to przez nie mam taki burdel w ciuchach
dzisiaj będąc na budowie weszłam do przyszłej garderoby i stwierdziłam, że mogą tam być tylko wieszaki, a półki jedynie na buty (+szuflady na bieliznę)

to ja normalnie odlewam Grażyna! w ramach ruchu ANTY-półkowego:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Cytat: mayagaramond w 06 Cze 2008, 20:46:37
Cytat: salsa w 06 Cze 2008, 20:36:15
za to moj mąż składa ciuchy na swoich połkach jak od linijki :P

moj tez. Nawet skarpetki ma poukladane...Wqurwiajace to jest  ;D

Ja tez rozwalam ciuchy po calym mieszkaniu, bo nie sprzatam jest od razu i tu zostawie spodnie, tam marynarke, bluzke jeszcze gdzie indziej i tak sie przez tydzien nazbiera...

u ans jest gorzej oboje rozwalamy ciuchy po calym meiszkaniu i nikomu zabradzo to nei rpzeszkadza-to dopeiro ejst problem

marax

ja tez w garderobei bede miala same wieszaki ,dlatrego tez nie zrobilam sobie tam okna tylko dobra wentylacje-moja kolezanka ma same wieszaki i wszytko jej plowieje pod wplywem slonca.musiala dodatkowo szafy zamontowac szczelne.no i kurz osiada na rzeczach malo urzywanych

Monika

a po kiego grzyba w garderobie okno?? :o

sonja

#17
Ja mam w garderobie okno, nie narzekam:) zawsze można łatwo przewietrzyć, a jak nie chcę żeby świeciło zasłaniam roletą i tyle:)

golinda

ja też nie będę miała w garderobie okna, w domu moich rodziców też nie ma - światło wystarczy
mamy rekuperację, więc ze świeżym powietrzem nie będzie problemu

sonja

Golinda mów po polsku ja Cię bardzo proszę;)


sonja

Dzięki:))
Moje okno ma jeszcze jedną ważną funkcję - służy mojemu kotu za stanowisko ornitologiczne;)

zegarynka

hehe rozrzucanie ciuchów to nic , mój przyszły mąż nie umie nauczyć się podnosszenia wieka od kosza na bieliznę , efekt ogromna sterta brudów rosnie a kosz pusty ! Masakra!
Ale opuszcza klapę od sedesu , więc może coś za coś  w końcu w przyrodzie nic nie ginie :)
Mamy tez problem z nauczeniem się odnoszenia rożnych kubków i szklaneczek do kuchni, roznosi je po całym domu i orientuje się dopiero jak po kolejnej wizycie w kuchni nie ma już w czym zrobić sobie kawy, Syndrom narasta w ostatnich dniach , w związku z trwającym EURO.
Staram sie być dzielna i w ramach "tresury" nie zuważać tego co mnie otacza każdego poranka , po  wejściu do naszego salonu :)