Łazienka w maluteńkowie + zdjęcia ruiny :)

Zaczęty przez malutenka, 01 Mar 2012, 18:04:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

#75
Cytat: salsa w 23 Maj 2012, 14:49:49malutenkajak masz sprawdzona ekpie to wezme namiar
ekipa jednoosobowa z polecenia :)


Dodany tekst: 23 Maj 2012, 14:04:45

Ja nie wiem jakim cudem mi się rury trzymały w ścianie, jak skuł płytki to sama rdza.
I sterroryzowałam obsługę w Praktikerze, nie miała szans ucieczki przede mną, bo na nogach mam trampki :D

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 23 Maj 2012, 14:59:01I sterroryzowałam obsługę w Praktikerze, nie miała szans ucieczki przede mną, bo na nogach mam trampki

:rotfl: :rotfl: ja chce rysunek pogladowy lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: malutenka w 23 Maj 2012, 14:59:01Cytat: salsa  Dzisiaj o 02:49:49
malutenkajak masz sprawdzona ekpie to wezme namiar
ekipa jednoosobowa z polecenia
no to i ja chce z polecaenia ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: salsa w 23 Maj 2012, 15:17:39no to i ja chce z polecaenia
Niech najpierw u mnie zrobi, żebym poleciła na 100%, na razie jestem zadowolona, bo wszystko konsultuje ze mną i nawet zapytał, czy może wyjść do sklepu :rotfl: No i czysto mam, poza łazienką nie widać, żeby był remont.

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

Cytat: malutenka w 23 Maj 2012, 11:37:05koszt przesunięcia gazu nam wycenili na 600pln

my, w mieście dużo mniejszym niż Kraków, za zmianę instalacji gazowej (przeniesienie piecyka na inną ścianę, wymiana i przeniesienie rur) płaciliśmy 700zł! i to jest sam koszt robocizny!

malutenka

#84
Cytat: bozena.dp w 23 Maj 2012, 17:57:01my, w mieście dużo mniejszym niż Kraków, za zmianę instalacji gazowej (przeniesienie piecyka na inną ścianę, wymiana i przeniesienie rur) płaciliśmy 700zł! i to jest sam koszt robocizny!
czyli ceny wszędzie podobne. Dobrze, że się dało bez przenoszenia.


Dodany tekst: 24 Maj 2012, 16:33:57

etap gruzowisko został zakończony, dziś pan skończył montować nowe rury i odpływy, jutro przykrywanie ścian i murowanie :) Jak wrócę, to Wam wstawię zdjęcie demolki.

malutenka

Może coś się z tego urodzi...
Woda jest, robimy jutro ściany :)

bozena.dp

malutenka jakie sa wymiary tej łazienki? i to łazienka z wc?
bo wydaje mi się mniejsza od naszej, a nasz już taka maleńka przecież ;D

malutenka

Ona jest razem z wc, jeśli chodzi  wymiary to ona jest mikroskopijna, 130szerokości, 220długości

bozena.dp

no nie możliwe, to sa jeszcze mniejsze łazienki niż nasza lol
my mamy 160 długości, a na szerokość jedna ściana 220, druga 190 (bo tam komin jest), po remoncie będzie 160x190, bo ta wnęka za kominem będzie zabudowana ;)

malutenka

Cytat: bozena.dp w 25 Maj 2012, 00:50:37no nie możliwe, to sa jeszcze mniejsze łazienki niż nasza
Są jeszcze mniejsze niż nasza. Z kiblem!

bozena.dp


Norka

Cytat: malutenka w 25 Maj 2012, 00:00:31
Są jeszcze mniejsze niż nasza. Z kiblem!

Potwierdzam - moja na wynajmowanym ma 140x140, wchodzi nawet pralka ;)

Kasia

ale rozpierducha, do żywego :D
czekam na efekt koncowy :D

iksa_nl

jakis porzadny ten pan ekipa :)
wszystkie narzedzia poukladane i graty w jednym kacie. Dobrze o nim swiadczy.

malutenka

Cytat: bozena.dp w 25 Maj 2012, 01:10:44no nie mów! nie wyobrażam sobie tego
na ulicy obok mieszka ciotka Szanownego, której do łazienki wchodzi wc, mikroskopijna umywalka i wanna taka dla hobbitów :)

zuzia

malutenka
czekam na efekt z płytkami, bo ładne wybrałaś.

a rysunek poglądowy lol lol lol

malutenka

#96
Dziś cudzymi rekami zaczynamy kładzenie płytek i szczęśliwa jestem bardzo z tego powodu, bo się robota ma ku końcowi :)
z niespodzianek, na które natrafiliśmy to na przykład wyjaśnienie, dlaczego nie mogliśmy jednoczesnie brac prysznica i prać ciuchów, bo się woda wylewała. Jakiś geniusz remontowy w żeliwną kratkę władował plastikową. Zaraza na jego dom!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: malutenka w 23 Maj 2012, 14:59:01bo na nogach mam trampki
Cytat: malutenka w 25 Maj 2012, 11:08:46i wanna taka dla hobbitów
Cytat: malutenka w 30 Maj 2012, 11:44:51Zaraza na jego dom!
malutenka rzondzisz! lol lol lol boze ale ta lazienka do gołego zdarta wyglada przerazajaco :ohboy:

malutenka

Cytat: niewiemjaka w 30 Maj 2012, 12:59:46boze ale ta lazienka do gołego zdarta wyglada przerazajaco
oj wyglądała, jak pan położył tynki było trochę lepiej, ale kurde, bujający się kibel, bo niestety nieobsadzony i konieczność pamiętania, że trzeba nia nim siedzieć najlepiej w bezruchu, bo nieszczęście nie śpi :rotfl: