Łazienka w maluteńkowie + zdjęcia ruiny :)

Zaczęty przez malutenka, 01 Mar 2012, 18:04:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

konwalia ale malutenka ma już chyba płytki na ścianie... trzeba ja tylko skuć

malutenka


malutenka

#52
Dobra. Płytki pojechały z powrotem do leroya.
Przyjechały za Waszą radą białe te http://ilazienki.pl/plytki_tessito_bianco_33-3x33-3_paradyz,p_9635, bo z białych to nie jest czysta śnieżna biel :)
I teraz zielone...
Bambus, który mi się tak podobał, czy szukac jakichś innych zielonych?

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 13:04:30

Takie jeszcze znalazłam, są gładkie i nie wiem czy przez to nie fajniejsze http://ilazienki.pl/plytki_concert_verde_25x40_paradyz,p_104

wrobelek0403

malutenka białych nie widze :knuje:


i lepiej jedz poogladac te zielenie do sklepu, na monitorze kolor moze sie sporo roznic. Przy szarosciach, bielach czy bezach to nie problem, ale żywe kolory lepiej poogladac. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

białe to tessito bianco z paradyża, zielenie wszystkie na żywo widziałam i nie wiem...

wrobelek0403

malutenka wez płytki, które Ci sie najbardziej podobają. To najprostsze rozwiazanie :)

zestawienie bieli z zielenią bedzie ok, ale jesli wezmiesz zielen bladą, to rzeczywiscie moze wyjsc jak w szpitalu, lepiej cos zywego, intensywnego - jak te vivida verde co wrzuciłam, one sa gładkie, w kwiotki lub takie ze strukturą fali.

mozesz je połozyc np. tylko za kabiną prysznicową, na cokole kabiny i na gebericie, a reszte, w tym podłoge białe.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

yyyyy ja bym nie robiła takich układanek, a napewno bym nie wyróżniała geberitu
podłoga zielona (tak jak sugeruje wrobel wybrałam intensywniejszy kolor zieleni - lepiej będzie do włosów pasował)
płytki na ścianach białe, kabina prysznicowa i część za piecem i pralką białe
ściany w intensywnej zieleni dopasowanej do płytek podłogowych
fugi ścienne białe
fugi podłogowe zielone

malutenka

Cytat: elvelve w 08 Mar 2012, 15:46:12yyyyy ja bym nie robiła takich układanek, a napewno bym nie wyróżniała geberitupodłoga zielona (tak jak sugeruje wrobel wybrałam intensywniejszy kolor zieleni - lepiej będzie do włosów pasował)płytki na ścianach białe, kabina prysznicowa i część za piecem i pralką białeściany w intensywnej zieleni dopasowanej do płytek podłogowychfugi ścienne białefugi podłogowe zielone
cudownie!!!! bighug :beer:

nionczka

#58
Śliczna zielień ma cersanit synthia, kupiłam biały do łazienki i żałuję, że nie zdecydowałam się na zielony. Jeszcze tubądzin pueblo, piękna seria i świetne kolory.

Dodany tekst: 08 Mar 2012, 21:11:50

Cytat: malutenka w 08 Mar 2012, 17:20:43
cudownie!!!! bighug :beer:

zgadzam się z tą panią
moja siostra kiedys mi pwoiedziała, że nie lubi jak się specjalnie odróżnia geberit, bo się wtedy robi z kibla ołtarzyk. i coś w tym jest.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

dobra cofam, pomysł elve o wiele bardziej mi sie podoba :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: nionczka w 08 Mar 2012, 21:10:33moja siostra kiedys mi pwoiedziała, że nie lubi jak się specjalnie odróżnia geberit, bo się wtedy robi z kibla ołtarzyk. i coś w tym jest.
żeby był ołtarzyk to musi być jeszcze puszysty futerał na deskę :D

elve

wystarczą podświetlane półeczki kartonowo-gipsowe
wybaczcie jeśli ktoś takie ma/marzy o takich, ale ja nie przepadam

nionczka

elve, ja widziałam kontur geberitu podświetlany listwami z ledami. to jest git. idziesz na dłuższe posiedzenie, gasisz światło, zostawiasz tylko ledy i masz świątynię dumania
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: nionczka w 09 Mar 2012, 08:33:49elve, ja widziałam kontur geberitu podświetlany listwami z ledami. to jest git. idziesz na dłuższe posiedzenie, gasisz światło, zostawiasz tylko ledy i masz świątynię dumania
znajomi mają takie delikatne niebieskie światełka w łazience, jedne w okolicach geberitu, drugie przy wejściu i muszę powiedzieć, że wygląda to całkiem nieźle. Podobno sprawdza się przy dłuższych prysznicach/kąpielach szczególnie we dwoje, ale na co dzień również używają. Podczas imprezy jest włączone non stop, żeby imprezowicze łatwiej trafili :)

wrobelek0403

malutenka, te wygladaja fajnie, http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,134031116,134148312.html

to chyba opoczno, zdaje sie ze nionczka ma takie, tylko białe :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: wrobelek0403 w 11 Mar 2012, 18:37:12
malutenka, te wygladaja fajnie, http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,134031116,134148312.html

to chyba opoczno, zdaje sie ze nionczka ma takie, tylko białe :knuje:
cersanit synthio/synthia
mam biale, potwierdzam

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

patrz jaka piękna zieleń:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

stąd: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,134329165,134329175,0,2.html?v=2

malutenka

pierwsze komunistyczne kafelki opadły :D

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 23 Maj 2012, 09:30:33
pierwsze komunistyczne kafelki opadły :D

i krzyżyk im na droge :D

co w koncu postanowiłas w kwestii płytek??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Tessito bianco z paradyża

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

#71
Na podłodze mam ciemne zielone i podłogę zostawiam, bo jest jedyną ładną rzeczą w łazience.
No i taniej nam wyjdzie niż myśleliśmy, bo okazało się, że pod piecyk jak jest na planie spokojnie wejdzie pralka, a róg się dobuduje do podłogi i tam będzie kabina prysznicowa (koszt przesunięcia gazu nam wycenili na 600pln :crazy: )

Dodany tekst: 23 Maj 2012, 10:38:13

Ja pierniczę, jak ktoś umie remonty robić to idzie to tak strasznie szybko i czysto, pod wrażeniem jestem :D

wrobelek0403

to ja czekam na efekt koncowy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Kiedyś nastąpi :D
Chociaż pomimo tego, że już jest ruina, to tak jakoś sensownie wygląda.
Jadę zaraz sprzedać wannę na złom, będzie ze dwie dyszki na piwo :rotfl:

salsa

malutenkajak masz sprawdzona ekpie to wezme namiar ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)