Zamiana wanny na prysznic - help

Zaczęty przez margareta, 29 Lut 2012, 16:33:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

margareta

Czy może mnie ktoś uświadomić czym się różni umywalka nablatowa od umywalki naszawkowej. Czy do tej nablatowej potrzebny jest jakiś specjalny blat?

iksa_nl

#26
ta na blat jest plaska, kladziesz plasko na blacie.
Ta na szafke wyglada jak normalna, zwykla umywalka, ale szafka ma takie wyzlobienie, gdzie wchodzi miska umywalki. Zazwyczaj muisz kupic szafke pasujaca pod umywalke.
Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam...
ponizej przyklady:

margareta

iksa_nl dzięki. Tu widzę różnicę, ale zobacz te z serii TWINS: http://www.kolo.com.pl/podkategoria/umywalki_stawiane_na_blat/010010-010030?page=1
Wyglądają jak meblowe a są zamieszczone w kategorii "stawiane na blat" (na stronie producenta, jakby nie było).

iksa_nl

mozesz postawic na szafce, ale musisz zrobic w niej dziure na syfon i reszte albo jak na aranzacji na stronie powiesic szafke ciut nizej i kupic ten panel maskujacy, ale wtedy i tak chyba cos tam jeszcze wtedy wchodzi do szafki wiec pewnie bez dziury sie nie obedzie.
Kolo ma tez szafki do tych umywalek ;)

margareta

Szafkę będę robić na zamówienie, więc z dziurą nie ma problemu. Do tych stawianych na blacie też jakaś dziura musi być i w sumie to nie wiedzę dużej różnicy, poza ceną oczywiście.

iksa_nl

szafki z kola do tanich tez nie naleza, ale mozna dostac tansze odpowiedniki w marketach np. w Leroy Merlin.
Ta dziure to pewnie warto jakos ladnie wykonczyc dokola zeby nie wystawaly takie parchy z plyty etc. no ale jak robi fachowiec to pewnie sie zna ;)

margareta

Cytat: iksa_nl w 10 Maj 2012, 16:01:31
Ta dziure to pewnie warto jakos ladnie wykonczyc dokola zeby nie wystawaly takie parchy z plyty etc. no ale jak robi fachowiec to pewnie sie zna ;)
No, mam nadzieję ;)