Kociarowy wątek ;)

Zaczęty przez konwalia, 24 Lut 2012, 11:46:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

mobka  :beer:

i dziewczynom również po  :beer:

mignon

fasolka, a babcia później sama będzie dbała o zakup żwirku? jeśli tak, to w sumie normalny Super Benek żwirek bentonitowy wystarczy, miałam bardzo dłuuugo, teraz przerzuciłam się na drewniany, bo się go spłukuje w toalecie i po sprawie
silikonowy mi przeszkadzał, bo hałasował i MI przeszkadzało, ze te siki tam tak długo leżały i leżały, a ten silikon stawał się żółty

ale tak jak mobka pisze, mały kot przyzwyczai się do wszystkiego

kuwetę mam zwykłą, krytą, w sumie kupiłam pierwszą lepszą bez szaleństw, z miskami było tak samo

no i koty lubią świeżą wodę, więc niech się Twoja Babcia nie zdziwi jak kot wodę będzie ze zlewu albo z wazonu wypijał, a nie z miski ;) mój napije się ze wszystkiego, tylko nie z miski ;)

malutenka

Cytat: fasolka1980 w 30 Lis 2012, 19:45:51abywamy babci kota, w zwiazku z czym musze kupic przez net kuwete, zwirek i jakies miski. Nie musza byc z najwyzszej półki.
Polećcie cos pliz  pray

Wciaz polecacie te same zwirki czy cos się zmienilo? Moze ktos ma jakiegos sprawdzonego dostawce na allegro?
jeśli chodzi o dostawcę nie polecam krakvetu. Nie mają dowaru od ręki, a od osoby, która tam pracowała wiem, że jak się worek z karmą/żwirkiem rozwali to zmiatają z podłogi i pakują do worka. Więc nie. Polecam allezoo. Ze żwirków dalej gwiezdny pył silikonowy. Nie śmierdzi, nie roznosi się (za bardzo).
Miski nie mam pojęcia, moje mają jakieś takie metalowe z gumką na dole, nawet nie pamiętam, gdzie kupowałam. Z innych rzeczy, o których teraz wiem:
polecam wycieraczkę przed kuwetę, żwirek zostaje tylko tam
każdy kot przekona się do zakrytej kuwety, tylko niekoniecznie polubi drzwiczki i dlatego drzwiczki są zdjęte.
filtr do kuwety to nie jest fanaberia
drapak polecam zawieszany na drzwiach i koty mają zabawę, i ścierają pazury i nie mamy dodatkowego mebla w domu
:)

konwalia

ja przy dziecku-zbieraczu odradzam drewniany, wiecznie te pałeczki w buzi były

malutenka

Ponoć żwirek kukurydziany jest genialny, nie sprawdzałam, znam tylko z opowieści, ale z tych opowieści wynika, że: zbryla się, starcza na długo i da się spuścić w kiblu. Ale za drogi jest wg mnie.

fasolka1980

#55
mignon ja bede kupowala zwirek przez net.

A to ze koty lubia swieza wode to wiemy, u babci byl kiedys kot, tylko podworkowy. Ten ma byc domowy.
:beer:

Dodany tekst: 30 Lis 2012, 22:35:06

kurcze, rodzina mówi, zeby kupic zwykłą, odkrytą kuwetę. Mślicie ze ma to sens? czy bedzie wtedy ten zwirek wszędzie?

konwalia

fasolka ja mam zakrytą ale wyjęłam drzwiczki, bo nie kumały

ja bym proponowała dwie kuwety tanie-jedną odkrytą, drugą zakrytą i zobaczyć co zaakceptuje

żwir wszędzie wynika raczej z właściwości żwirku

malutenka

Cytat: fasolka1980 w 30 Lis 2012, 22:32:21kurcze, rodzina mówi, zeby kupic zwykłą, odkrytą kuwetę. Mślicie ze ma to sens? czy bedzie wtedy ten zwirek wszędzie?
moje lały wszędzie po kątach jak były w zakrytej kuwecie drzwi, jak ściągnęłam problem się skończył. Możesz kupić zakrytą kuwetę, zawsze się da z niej otwartą zrobić. Wygląda estetyczniej. I żwirek na wszystkie strony nie leci.

fasolka1980

no włąśnie o to mi chodzi, ze chyba ten zwirek lata wszędzie jak odkryta jest....


malutenka

Cytat: fasolka1980 w 30 Lis 2012, 22:54:10ze chyba ten zwirek lata wszędzie jak odkryta jest....
Lata, bo miałam odkrytą, a później z zakrytej odkrytą. A jak masz zamykaną i jeszcze wycieraczkę przed to jest super :)

aniak1211

Cytat: fasolka1980 w 30 Lis 2012, 22:54:10
no włąśnie o to mi chodzi, ze chyba ten zwirek lata wszędzie jak odkryta jest....


Moze zwykla z takim kołnierzem???
http://allegro.pl/trixie-kuweta-carlo-2-dla-kota-58cm-40126-i2769233265.html

My mamy taka najzwyklejsza i zwirek mam rozsypany po calej lazience:D
Musze koniecznie kupic z takim kolnierzem bo na taka kryta to nie mam miejsca;D


inkageo

Imagine there is no hate

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


zosia2007

#65
ojej :dreaming:

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

suegro aaa jakie to słitaśne :) normalnie mmmmmm  :dreaming: :dreaming: :dreaming:

aniak1211

suegro
Jakie slodziaki:)
Ogladam razem z Dominika:)


konwalia


inkageo

Fajne! :D Sama bym chętnie kupiła, bo obecnie skrytką u mnie jest lack :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

bardzo fajne rozwiazanie, tylko raczej musi pasowac do wystroju mieszkania :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

wróbel u mnie nic raczej u siebie nie pasuje lol

malutenka

Ja wolałabym kuwetę zamykaną z drzwiczkami i filtrem.