ziuta i remont łazienki

Zaczęty przez ziuta, 14 Lut 2012, 22:46:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


elve

#76
ziuta od przodu musiałby być zamurowane, a wanna osadzona z dystansem odpowiadającym szerokości blatu

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 12:52:21

ziuta ta łazienka ze zdjęcia to taka przy sypialni, z której korzystają sporadycznie dwie dorosłe osoby, w celu romantycznych kąpieli z pianką i świeczką
jak zawalisz blat szpargałami to nie będzie efektu, bo cała uroda tej łazienki tkwi w jej ascetyzmie, u ciebie by to tak nie wyglądało

ty musisz mieć prostą, pojemną łązienkę


wrobelek0403

#78
ziuta to bedzie mega niepraktyczne, bo tam sie bedzie zbierał brud i ciezko bedzie sie tam dostac zeby domyc.

przemysl na prawde ten blat jeszcze raz.

to juz lepiej chyba powiesic taką umywalkę, masz miejsce na krem i szczoteczki, a nie ma problemów kontrukcyjnych.


http://www.roca.pl/produkt-umywalki-kalahari-umywalka-100x51-cm/395/1/20

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 12:57:54

albo taka

http://galeria.roca.pl/aranzacja-happening-loft-83.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve


wrobelek0403

Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 12:58:16
jak cena :padam:

myslisz ze drozej niz zwykła umywalka plus zrobienie blatu z kafelków??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

1300zł
porównywalna albo nieco drożej, dlatego uważam, ze blat to zły pomysł :P

ziuta pomyśl jeszcze nad tym planem (tu masz do edycji)
http://planmieszkania.pl/plan/rysuj/id/140562/code/2318749110
wiem, ze nie spełnia twoich marzeń, ale jest praktyczny
pokaż mężowi, może do wieczora ktoś jeszcze się tu wypowie

ziuta

#82
Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 13:02:22ziuta pomyśl jeszcze nad tym planem
zgadzam się, że jest praktyczny, ale rozwala wszystkie moje założenia :(
raz że nie ma blatu
dwa że odpada pomysł z tymi szafkami wiszącymi po dwóch stronach, które miały mi spinać całość i dodać życia szarym zimnym kafelkom
a tu mam co? szare kafelki plus jakaś zabudowa pod sufit w kolorze pomarańczowym z kosmosu?
musiałabym zmienić koncepcję płytek, koncepcję kolorystyczną, no w ogóle wszystko od początku
plus szafki nad umywalką tak samo mi się nie podobają, jak pod... jeśli nie bardziej
a jeśli ich tam nie dam, to już w ogóle nie będę miała żadnych

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 13:08:03

chyba skończy się na zwykłej umywalce do ściany :(
i wtedy będę musiała pomyśleć nad jakąś półeczką, blee...
:(

wrobelek0403

ziuta ja bym zachowała Twoj uklad, tylko podarowała sobie blat ewentulanie załozyła ta umywalke co wrzuciłam. i wtedy szafki bedą po obu stronach.

niestety nie da sie zrealizowac wszystkiego w tej łazience, musisz wybrac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

ziuta ok, rozumiem

co do twojego planu, to szafki nie bedą niczego spinały, te nad wanną będą wyglądać niedorzecznie
przynajmniej moja wyobraźnia tak podpowiada
natomiast jeśli ci ten układ odpowiada, to zostań przy nim tylko zrezygnuj z blatu, albo weź taką umywalką jak wróbelek proponuje, będziesz miała namiastkę blatu

ziuta

#85
Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 13:10:25co do twojego planu, to szafki nie bedą niczego spinały, te nad wanną będą wyglądać niedorzecznie
jak możesz! :D
ja wiem, że Wy mi nie wierzycie, ale ja to widzę :D

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 13:16:22

jeszcze takie coś? czy też do dupy? :D

szelma

Cytat: ziuta w 15 Lut 2012, 13:15:36ja wiem, że Wy mi nie wierzycie, ale ja to widzę

Wiesz - wizje i objawienia mogą Cię zakwalifikować do wyniesienia na ołtarze ;).

To coś niżej to takie trochę z dupy - po co ta umywalka na takim klocku siedzi? I ta szpara pod klockiem też bez sensu.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

elve

#87
a tak:
i nad WC i pralką dajesz pomarańczowe szafki wiszące?
w opcji 4b nad wanną i umywalką duże lustro w pomarańczowej oprawie (będziesz miała swoją klamrę)

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 13:21:50

aaaa i jeszcze jedno, zmieszczą ci się szafki wiszące przy oknie?

suegro

Cytat: hrabinja w 15 Lut 2012, 13:20:12Wiesz - wizje i objawienia mogą Cię zakwalifikować do wyniesienia na ołtarze .

:rotfl: :rotfl:

Przepraszam ziutka, ale więcej w temacie nie napiszę, bo nie ma wizji. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ziuta widziała moją umywalke?????


to z kockiem dziwne, po co ta szpara przt podłodze???
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ziuta, na początku było gdzieś takie zdjęcie z blatem sięgającym do wanny
a może by wannę zabudować i w rogach zrobić otwierane schowki na te wszystkie piękne szampony i mydła? ;)
gdzieś widziałam takie rozwiązanie i wg mnie super (ja nie znoszę rzeczy powystawianych na wierzchu)
ale nie wiem czy to możliwe u Ciebie, bo za bardzo w wymiary nie wnikałam... :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

ziuta a moze jednak skuj ja cala? bo mozesz zyskac po 10 cm tu i tam :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

golinda ziuta nie chce chować kosmetyków w szafkach i nie chce krótkiego blatu :rotfl:

golinda

Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 13:29:21
golinda ziuta nie chce chować kosmetyków w szafkach i nie chce krótkiego blatu :rotfl:

o blacie nic nie pisałam
a że nie chce chować to nie doczytałam ;)
kiepsko jest rzeczywiście grzebać w jakiejś wąskiej szufladzie w poszukiwaniu czegoś, ale jak masz schowki przy wannie, gdzie jest tylko mydło, szampon etc. to chyba jest to wygodne :hmm:

ziuta

Cytat: golinda w 15 Lut 2012, 13:27:57ziuta, na początku było gdzieś takie zdjęcie z blatem sięgającym do wanny
no właśnie ja tak chcę, ale mi nie chcą pozwolić :D
ech...
ja mam gdzie przechowywać, na wierzchu chcę mieć tylko te kilka rzeczy, których używam codziennie, nie chcę ich chować do szafek, bo nie znoszę ich wyjmować
przy wannie chcę mieć dosłownie 5 butelek z żelem, szamponem i odżywką czy co tam jeszcze i one mi nie przeszkadzają, będę miała tą 10cm przestrzeń między ścianą a krawędzią wanny właśnie na to
jeśli nie blat, to muszę znaleźć coś innego na te rzeczy "codziennego użytku" przy umywalce, co nie będzie szafką ;D i będzie ładne :D i ciekawe, i oryginalne :D a, i jeszcze tanie lol

zwierzatko_mojej_mamy

ziuta to tak, jak ma su! ja jej zajebiscie zazdroszcze takich szafeczek bocznych typu cargo wysuwanych.. chlip chlip - masz gdzie wlozyc takie cudo?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

#96
Cytat: wrobelek0403 w 15 Lut 2012, 13:27:46
ziuta widziała moją umywalke?????


to z kockiem dziwne, po co ta szpara przt podłodze???
no widziałam, wchodzi w grę, ale póki co nie kręci mnie na tyle, żeby za nią dać tyle :D

Dodany tekst: śro, 15 lut 2012, 13:35:54

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lut 2012, 13:34:54
ziuta to tak, jak ma su! ja jej zajebiscie zazdroszcze takich szafeczek bocznych typu cargo wysuwanych.. chlip chlip - masz gdzie wlozyc takie cudo?
jakie, jakie?
ej, ale miały nie być szafki :D zwariuję sama ze sobą, podziwiam Was, że jeszcze stąd nie poszłyście lol

Dodany tekst: 15 Lut 2012, 13:40:00

Cytat: elvelve w 15 Lut 2012, 13:20:59a tak:i nad WC i pralką dajesz pomarańczowe szafki wiszące?w opcji 4b nad wanną i umywalką duże lustro w pomarańczowej oprawie (będziesz miała swoją klamrę)
elve ale ta zmiana daje mi tylko 12cm dodatkowo, poza tym układ jest dokładnie ten sam, a muszę kuć żeby poprowadzić wodę i odpływ

zwierzatko_mojej_mamy

ziuta takie ma:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tylko ne wysuwaja sie z lustra, tylko ze scianek obok na lustro jakby i wtedy masz cala kosmetyczke przed nosem
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ziuta w 15 Lut 2012, 13:46:20
łoo, to dobre jest
ale jednak trzeba wysuwać :D
no tak, ale juz ulozone jest i wysuwasz pod nos ;) na to bym poszla :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl